Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Gorj
Localitate:Targu-Jiu
Scoala:Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
COSOROABA EDUARDI AEMOCIOI SIMONA
GHITA PATRISIA ANDREEAI AEMOCIOI SIMONA
MEZDREA VLAD ANDREII AEMOCIOI SIMONA
SPRINCENATU CONSTANTIN MARIANI AEMOCIOI SIMONA
CARAVAN MIHAI ALEXANDRUII DETISTEA FLOAREA
DUDUIALA BIANCA MARIAII DETISTEA FLOAREA
SCORNEA MARIA RAISAII DETISTEA FLOAREA
STANCU MARIO CATALINII DETISTEA FLOAREA
Gomoi MirunaIII BETurtoi Dorina
Zguroiu Luca MihaiIII BETurtoi Dorina
ANGHELOIU DAVIDIV BETEICA LOREDANA MARIA
ENACHE MIHAIIV BETEICA LOREDANA MARIA
MANASIA NICOLASIV DEJUREBIE ANAMARIA
SECOTA TEODORAIV DEJUREBIE ANAMARIA
TILOIU DARIUSIV BITEICA LOREDANA MARIA
PIRCALABU ROBERTAIV BITEICA LOREDANA MARIA
ALBU MARIA ALEXANDRAI EIINICULETE MIHAELA
DIACONESCU VLADUTI EIINICULETE MIHAELA
PARAIANU VANESSAIV BIITEICA LOREDANA MARIA
BADEA IANIS GABRIELPregatitoare CIISTINGA LELIA VIORICA
CERNAIANU IOAN DRAGOSPregatitoare CIISTINGA LELIA VIORICA
PALOS ELENAPregatitoare CIISTINGA LELIA VIORICA
PATICA LAURA STEFANIAPregatitoare CIISTINGA LELIA VIORICA
ROCEANU ALEXIA MARIAPregatitoare CIISTINGA LELIA VIORICA
SIMION DAMARISPregatitoare CIISTINGA LELIA VIORICA
FIRESCU EDUARDI EIINICULETE MIHAELA
Diaconescu DamianIII AIIFilip Iulia- Claudia
Dumitrascu RaduIII AIIFilip Iulia- Claudia
Deaconu Mihai-LiviuIII BIITurtoi Dorina
Gorun AlexandruIII BIITurtoi Dorina
Hoara Rhiana-IoanaIII BIITurtoi Dorina
Hosu Ana-MariaIII BIITurtoi Dorina
Mogoe VladIII BIITurtoi Dorina
Mustata CosminaIII BIITurtoi Dorina
Rujan CristianaIII BIITurtoi Dorina
Scheau StefaniaIII BIITurtoi Dorina
Danciulescu DariusIII CIICoraga Adelina
Rosca LuizaIII CIICoraga Adelina
Stancu AlexiaIII CIICoraga Adelina
JUCAN RALUCAIV BIITEICA LOREDANA MARIA
LOGASCU STEFANIAIV BIITEICA LOREDANA MARIA
TITERLEA STEFANIV BIITEICA LOREDANA MARIA
VAIDA SAMIRA ANTONIAIV CIISANDA MARINELA
RADUT ALEXANDRUI EIIINICULETE MIHAELA
UNGUREANU MIHAI RAZVANII DIIITISTEA FLOAREA
Gugu MarianII EIIIPirtea Marioara
Danau Mihnea-IonutIII BIIITurtoi Dorina
Dodescu RalucaIII BIIITurtoi Dorina
Rujan TeodoraIII BIIITurtoi Dorina
DIACONESCU NICOLAIV BIIITEICA LOREDANA MARIA
POPA DENISI EIIINICULETE MIHAELA
ANDRONIE ALINA ELENAII DIIITISTEA FLOAREA
POP DARIA MARIAII DIIITISTEA FLOAREA
Dovlete TeodoraIII CIIICoraga Adelina
BEJINARU AMINAIV BIIITEICA LOREDANA MARIA
GHERGHINA VALENTINII DIIITISTEA FLOAREA
Balosin Menchenie Maria-OctaviaIII BIIITurtoi Dorina
Patrascu AndreiIII BIIITurtoi Dorina
Scheau EvelinaIII BIIITurtoi Dorina
Zavoianu RaresIII BIIITurtoi Dorina
Tipluica Florentina NicoletaIII EIIIFoanene Emilia
RUGEANU ANDREIIV AIIIBUTA IOANA
CRACIUN -PUIU OCTAVIANIV CIIISANDA MARINELA
Hortopan StefanIII AMFilip Iulia- Claudia
Dodescu Daria VasilicaIII BMTurtoi Dorina
Ghidarcea Maria-CristianaIII EMFoanene Emilia
CIOBESCU RADUIV AMBUTA IOANA
PATRASCU ANDREEAIV BMTEICA LOREDANA MARIA
POPESCU TEODORAIV BMTEICA LOREDANA MARIA
COLTAN ANTONIAIV CMSANDA MARINELA
VASIESCU COSTINA ARIANAIV CMSANDA MARINELA

Inapoi la centrele de concurs