Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Liceul Teoretic Mircea Eliade
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
GHELASE ELENAI A100Tudorache Alexandrina
GRADINARU MIRUNA-MARIAI A100Tudorache Alexandrina
IOANITESCU DAVID ANDREII A100Tudorache Alexandrina
MOGOS ILARIAI A100Tudorache Alexandrina
NEDELCU ALESSIA-MARIAI A100Tudorache Alexandrina
IGNAT DARIA-BIANCAI A90Tudorache Alexandrina
NEGRU-NECULA DAVID-ANDREII A89Tudorache Alexandrina
CHIRILA ALEXANDRU- GEORGEI A87Tudorache Alexandrina
BRATU ALBERT-NICOLASI A75Tudorache Alexandrina
RAILEANU GABRIELAI A69Tudorache Alexandrina
BELDIE AURAI B100Capris Mariana
CATEA SORINI B100Capris Mariana
CHIRILOIU GEORGEI B100Capris Mariana
DONICI MIRCEAI B100Capris Mariana
VARLANUTA BIANCAI B100Capris Mariana
IONESCU PAULI B95Capris Mariana
PANAIT BIANCAI B95Capris Mariana
DONICI ANDREEAI B93Capris Mariana
MARIN DARIAI B92Capris Mariana
BANCILA ANDRADAI B90Capris Mariana
STAN EDUARDI B88Capris Mariana
VIERU RALUCAI B85Capris Mariana
DEDIU ANTONIOII A100Dumitru Cornelia
GHEORGHITA REBECAII A100Dumitru Cornelia
LEONTE DARIUSII A100Dumitru Cornelia
MANZA STEFANII A100Dumitru Cornelia
TAMAZLACARIU ALINAII A100Dumitru Cornelia
POPA CRISTIANII A98Dumitru Cornelia
BUCUR FLORINII A95Dumitru Cornelia
DONOSE LAVINIAII A95Dumitru Cornelia
DRAGAN EDUARD-NICOLAEII A95Dumitru Cornelia
STAN LOREDANAII A92Dumitru Cornelia
GOLEANU MAXIMILIANII A83Dumitru Cornelia
POPOIU MATEIII A81Dumitru Cornelia
MOCANU IOANAII A80Dumitru Cornelia
CARAPCENCU SAMIRAII A78Dumitru Cornelia
BUNU HORIA-STEFANII B100Petcu Nicoleta
CALOIANU TUDORII B100Petcu Nicoleta
ENACHE ALINII B100Petcu Nicoleta
STATE GIULIAII B100Petcu Nicoleta
NECHITA CARLAII B90Petcu Nicoleta
PALADE TEODORA-MARIAII B90Petcu Nicoleta
PAVLOV ALEXANDRAII B90Petcu Nicoleta
ANTON ANDREEAII B85Petcu Nicoleta
FERENCZ FRANCESCA-RAMONAII B84Petcu Nicoleta
BRANDIU DAVID-ROBERTII C100Coman Alexi-Daniela
HUZUM MARIO-GEORGEII C95Coman Alexi-Daniela
IORDACHE DARIA-TEODORAII C81Coman Alexi-Daniela
VARLANUTA ADRIANII C78Coman Alexi-Daniela
TRIF ERICII C75Coman Alexi-Daniela
TOFAN COSMINIII A100Lupu-Neicu Stan
CARAMALAU MIHAI III A90Lupu-Neicu Stan
NADANE STEFANIV A100Scholler Victorita
IONESCU ADRIANIV A67Scholler Victorita
RUGINA DAVIDIV A60Scholler Victorita
DRAGAN FLORIN-CRISTISNIV B78Tanase Anica-Maria
VLAGEA CLAUDIU-GABRIELIV B78Tanase Anica-Maria
MITITELU DANIELA-GEANINAIV B67Tanase Anica-Maria
CRAIU ALEXIAPregatitoare A100Clisu Maria
ELEFTERIU ADRIANAPregatitoare A100Clisu Maria
LUNGU LAVINIAPregatitoare A95Clisu Maria
ALECU FLAVIUSPregatitoare A90Clisu Maria
CLIPEA DARIAPregatitoare A84Clisu Maria
FRATILA ALINAPregatitoare A84Clisu Maria
GROSU BIANCAPregatitoare A79Clisu Maria
MUNTEANU SEBASTIANPregatitoare A78Clisu Maria
BUJOREANU STEFANIAPregatitoare A77Clisu Maria
STOICA RAISAPregatitoare A72Clisu Maria
BRANDIU DRAGOSPregatitoare B84Jalba Anamaria
DULCESCU DENISAPregatitoare B84Jalba Anamaria
DUMITRU ALEXIAPregatitoare B84Jalba Anamaria
MOCANU IONUT-RARESPregatitoare B84Jalba Anamaria
STOIAN MARIAPregatitoare B84Jalba Anamaria
PIRVU ALEXANDRUPregatitoare B74Jalba Anamaria
DONOIU DAVIDPregatitoare B71Jalba Anamaria
GEANA ALBERTPregatitoare B70Jalba Anamaria
MORARU RAULPregatitoare B70Jalba Anamaria

Inapoi la centrele de concurs