Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Piatra Neamt
Scoala:Scoala Gimnaziala Elena Cuza
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
MANCAS ILINCA MARIAI A95ONOFREI ANA-MARIA
MOISI ANDREII A95ONOFREI ANA-MARIA
AANITEI ANDREEAI A90ONOFREI ANA-MARIA
ANDREI GEORGE CHRISTIANI A90ONOFREI ANA-MARIA
CARUNTU RUXANDRAI A90ONOFREI ANA-MARIA
ILIOAEI ANAI A90ONOFREI ANA-MARIA
MAIER EVA MARIAI A90ONOFREI ANA-MARIA
MEREALBE BRIANA ELENAI A90ONOFREI ANA-MARIA
TERENTE STEFANIAI A90ONOFREI ANA-MARIA
TOPOLICEANU BRIANNA ELENAI A90ONOFREI ANA-MARIA
Toma Eduardo GabrielI C85Grigore Ioan
Nemteanu - Balau DavidI C75Grigore Ioan
Vasile Miruna IoanaI C65Grigore Ioan
Garbea TudorI C60Grigore Ioan
Brumaru DenisI D100Rusu Emilia
Istrate Maria JeasminI D100Rusu Emilia
Stefan AlesiaI D100Rusu Emilia
Stoleru CameliaI D100Rusu Emilia
Strugute MateiI D100Rusu Emilia
Surdu IanisI D100Rusu Emilia
Zaharia RuxandraI D100Rusu Emilia
Alistar DeliaI D90Rusu Emilia
Ciudin Leonardo GabrielI D90Rusu Emilia
Topliceanu CodrinI D90Rusu Emilia
Diaconu GeorgeI D85Rusu Emilia
Rosu AnaI D85Rusu Emilia
Rotaru DaniI D85Rusu Emilia
Soldan PetruI D85Rusu Emilia
Dinu IulianI D80Rusu Emilia
Huma IustinI D80Rusu Emilia
Mititelu SofiaI D80Rusu Emilia
Pintilie Ana MariaI D80Rusu Emilia
Filibiu LarisaI D75Rusu Emilia
Prisaca RominaI D75Rusu Emilia
Magdici CristianI D70Rusu Emilia
Dragan Andreea IoanaII C90Minut Alina
Burghelea MariaIV A100Istrate Brindusa
Gontariu SorinIV A100Istrate Brindusa
Pop AlexandraIV A87Istrate Brindusa
Denciu AndreiIV A85Istrate Brindusa
Dobranis MaraIV A85Istrate Brindusa
Moisi DavidIV A85Istrate Brindusa
Gavriloaia DariusIV C100Steoboranu Ioana
Movileanu StefaniaIV C85Steoboranu Ioana
Balan AndreiPregatitoare B100Barsan Lucia
Birjovanu BogdanaPregatitoare B100Barsan Lucia
Carauleanu StefanPregatitoare B100Barsan Lucia
Gadei TeodoraPregatitoare B100Barsan Lucia
Istrate DragosPregatitoare B100Barsan Lucia
Martinas AdrianaPregatitoare B100Barsan Lucia
Matrescu StefanPregatitoare B100Barsan Lucia
Negrus SofiaPregatitoare B100Barsan Lucia
Pascu MihneaPregatitoare B100Barsan Lucia
Pop AndreiPregatitoare B100Barsan Lucia
Popirda SofiaPregatitoare B100Barsan Lucia
Solonaru CristianPregatitoare B100Barsan Lucia
Axinte RuxandraPregatitoare B97Barsan Lucia
Bosinceanu NicolePregatitoare B97Barsan Lucia
Chirica ElenaPregatitoare B97Barsan Lucia
Grigorita MateiPregatitoare B97Barsan Lucia
Mares MariaPregatitoare B97Barsan Lucia
Nechita MonicaPregatitoare B97Barsan Lucia
Toma- Hasan GeorgePregatitoare B97Barsan Lucia
Ciurea AlexPregatitoare B95Barsan Lucia
Dobrea JuliaPregatitoare B95Barsan Lucia
Ioncica AlessiaPregatitoare B95Barsan Lucia
Popa MirunaPregatitoare B95Barsan Lucia
Popa VladPregatitoare B95Barsan Lucia
Boghian IlincaPregatitoare B92Barsan Lucia
Chelariu AntonioPregatitoare B92Barsan Lucia
Herghelegiu TeodoraPregatitoare B92Barsan Lucia
Pantiru IustinPregatitoare B92Barsan Lucia
Meraru AlexPregatitoare B87Barsan Lucia
Tudor StefanPregatitoare B82Barsan Lucia
Bacosca RamonaPregatitoare B78Barsan Lucia
Pirvu LuminitaPregatitoare B78Barsan Lucia
Anitulesei Nadia Ilinca BrianaPregatitoare D100Anitulesei Elena
Croitoru StefanPregatitoare D100Anitulesei Elena
Dragan Kevin AndreiPregatitoare D100Anitulesei Elena
Moldoveanu Filip CristianPregatitoare D100Anitulesei Elena
Neboisa Sabina AlexandraPregatitoare D100Anitulesei Elena
Puscasu IustinPregatitoare D100Anitulesei Elena
Aruxandrei AnastasiaPregatitoare D97Anitulesei Elena
Rugina Casian MihaiPregatitoare D93Anitulesei Elena
Scifirnet Denis MihaiPregatitoare D93Anitulesei Elena
Tofan Andrei Pregatitoare D83Anitulesei Elena
Bors Alesia MariaPregatitoare D82Anitulesei Elena
Gaceanu AlexandruPregatitoare D81Anitulesei Elena
Ionascu Darius ConstantinPregatitoare D80Anitulesei Elena
Pintilie Stefan SebastianPregatitoare D78Anitulesei Elena
Diac Darius AndreiPregatitoare D76Anitulesei Elena

Inapoi la centrele de concurs