Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Piatra Neamt
Scoala:Scoala Gimnaziala Elena Cuza
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Brumaru DenisI DERusu Emilia
Istrate Maria JeasminI DERusu Emilia
Stefan AlesiaI DERusu Emilia
Stoleru CameliaI DERusu Emilia
Strugute MateiI DERusu Emilia
Surdu IanisI DERusu Emilia
Zaharia RuxandraI DERusu Emilia
Burghelea MariaIV AEIstrate Brindusa
Gontariu SorinIV AEIstrate Brindusa
Gavriloaia DariusIV CESteoboranu Ioana
Balan AndreiPregatitoare BEBarsan Lucia
Birjovanu BogdanaPregatitoare BEBarsan Lucia
Carauleanu StefanPregatitoare BEBarsan Lucia
Gadei TeodoraPregatitoare BEBarsan Lucia
Istrate DragosPregatitoare BEBarsan Lucia
Martinas AdrianaPregatitoare BEBarsan Lucia
Matrescu StefanPregatitoare BEBarsan Lucia
Negrus SofiaPregatitoare BEBarsan Lucia
Pascu MihneaPregatitoare BEBarsan Lucia
Pop AndreiPregatitoare BEBarsan Lucia
Popirda SofiaPregatitoare BEBarsan Lucia
Solonaru CristianPregatitoare BEBarsan Lucia
Anitulesei Nadia Ilinca BrianaPregatitoare DEAnitulesei Elena
Croitoru StefanPregatitoare DEAnitulesei Elena
Dragan Kevin AndreiPregatitoare DEAnitulesei Elena
Moldoveanu Filip CristianPregatitoare DEAnitulesei Elena
Neboisa Sabina AlexandraPregatitoare DEAnitulesei Elena
Puscasu IustinPregatitoare DEAnitulesei Elena
Axinte RuxandraPregatitoare BIIBarsan Lucia
Bosinceanu NicolePregatitoare BIIBarsan Lucia
Chirica ElenaPregatitoare BIIBarsan Lucia
Grigorita MateiPregatitoare BIIBarsan Lucia
Mares MariaPregatitoare BIIBarsan Lucia
Nechita MonicaPregatitoare BIIBarsan Lucia
Toma- Hasan GeorgePregatitoare BIIBarsan Lucia
Aruxandrei AnastasiaPregatitoare DIIAnitulesei Elena
MANCAS ILINCA MARIAI AIIONOFREI ANA-MARIA
MOISI ANDREII AIIONOFREI ANA-MARIA
Ciurea AlexPregatitoare BIIBarsan Lucia
Dobrea JuliaPregatitoare BIIBarsan Lucia
Ioncica AlessiaPregatitoare BIIBarsan Lucia
Popa MirunaPregatitoare BIIBarsan Lucia
Popa VladPregatitoare BIIBarsan Lucia
Rugina Casian MihaiPregatitoare DIIIAnitulesei Elena
Scifirnet Denis MihaiPregatitoare DIIIAnitulesei Elena
Boghian IlincaPregatitoare BIIIBarsan Lucia
Chelariu AntonioPregatitoare BIIIBarsan Lucia
Herghelegiu TeodoraPregatitoare BIIIBarsan Lucia
Pantiru IustinPregatitoare BIIIBarsan Lucia
AANITEI ANDREEAI AMONOFREI ANA-MARIA
ANDREI GEORGE CHRISTIANI AMONOFREI ANA-MARIA
CARUNTU RUXANDRAI AMONOFREI ANA-MARIA
ILIOAEI ANAI AMONOFREI ANA-MARIA
MAIER EVA MARIAI AMONOFREI ANA-MARIA
MEREALBE BRIANA ELENAI AMONOFREI ANA-MARIA
TERENTE STEFANIAI AMONOFREI ANA-MARIA
TOPOLICEANU BRIANNA ELENAI AMONOFREI ANA-MARIA
Alistar DeliaI DMRusu Emilia
Ciudin Leonardo GabrielI DMRusu Emilia
Topliceanu CodrinI DMRusu Emilia
Dragan Andreea IoanaII CMMinut Alina

Inapoi la centrele de concurs