Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Buzau
Scoala:LICEUL PEDAGOGIC BUZAU
Nume elevClasaCadru didactic
Gavrila VictorI BVinatoru Camelia
Lefter StefanI BVinatoru Camelia
Manciulescu David CristianI BVinatoru Camelia
Marcu StefaniaI BVinatoru Camelia
Minzala DariaI BVinatoru Camelia
Olteanu Oana MariaI BVinatoru Camelia
Oprisanu GeorgianaI BVinatoru Camelia
Patrascu Smaranda CristinaI BVinatoru Camelia
Petrescu Raluca MariaI BVinatoru Camelia
Solea Eva MariaI BVinatoru Camelia
Suditu AndiI BVinatoru Camelia
Vinatoru MariaI BVinatoru Camelia
Grigore CarlosI CAsproiu Anina Zahiu Claudia
Manea AlexandruI CAsproiu Anina Zahiu Claudia
Ortopelea StefanI CAsproiu Anina Zahiu Claudia
Radulescu AndreiI CAsproiu Anina Zahiu Claudia
Toma DariusI CAsproiu Anina Zahiu Claudia
Vlad VladimirI CAsproiu Anina Zahiu Claudia
Stoica IleanaII ADumitru Ioana
Toma MateiII ADumitru Ioana
Calin MariaII CAlexandru Maria Popa Mihaela
Panciu RaresII CAlexandru Maria Popa Mihaela
Dumitru David CristianII DZamfirescu Tatiana Ionela
Milea Denis GabrielII DZamfirescu Tatiana Ionela
Bratu Bianca AndreeaIII ARaican Georgeta
Voicila MaraIII ARaican Georgeta
Paduraru David ConstantinIII BAntemir Gabriela
Capota Otilia III CPopescu Mihaela Petre Gabriela
Chiorpec Ioana MirunaIII CPopescu Mihaela Petre Gabriela
Nastase Bianca StefaniaIII CPopescu Mihaela Petre Gabriela
Pirvu TeodoraIII CPopescu Mihaela Petre Gabriela
Sava Rares FabianIII DCristea Nicoleta Florentina
Apostol Patricia ElenaIV ATudorica Georgeta
Bucur Clara TeodoraIV ATudorica Georgeta
Cirstian Elena AlexandraIV ATudorica Georgeta
Ciulic Raducu MarianIV ATudorica Georgeta
Colgiu Luca GabrielIV ATudorica Georgeta
Coman Andrei GeorgeIV ATudorica Georgeta
Constanda Ruxandra NicoletaIV ATudorica Georgeta
Deciu DanielIV ATudorica Georgeta
Dragan ValentinaIV ATudorica Georgeta
Grigore Andreea MariaIV ATudorica Georgeta
Irimia Claudia AndreeaIV ATudorica Georgeta
Mertic Rares ConstantinIV ATudorica Georgeta
Mihaila Aida AndreeaIV ATudorica Georgeta
Nedelcu Ioana IlincaIV ATudorica Georgeta
Olteanu Alexia MariaIV ATudorica Georgeta
Paraschiv Lucian CristianIV ATudorica Georgeta
Rotundu Mara AndreeaIV ATudorica Georgeta
Bunduc MirunaIV BJarca Maria
Chitei TeodoraIV BJarca Maria
Enache LorenaIV BJarca Maria
Anghel Mario Luca IV CMaican Cristina Onet Alina
Georgescu AlexandraIV CMaican Cristina Onet Alina
Marinoiu MelissaIV CMaican Cristina Onet Alina
Mihaila Luca AndreiIV CMaican Cristina Onet Alina
Anton Sara StefaniaIV DEne Viorica
Brinza Diana StefaniaIV DEne Viorica
Fratila Liviu CristianIV DEne Viorica
Ionita Mihai AndreiIV DEne Viorica
Turcu Mario AndrianIV DEne Viorica
Calofir PetruPregatitoare ACostache Elena
Serban Teodora StefaniaPregatitoare ACostache Elena
Cernat Alexia IoanaPregatitoare CCraciun Nicoleta Carbuneanu Mihaela Daniela
Ciocianu BeatricePregatitoare CCraciun Nicoleta Carbuneanu Mihaela Daniela
Craciun Daria MariaPregatitoare CCraciun Nicoleta Carbuneanu Mihaela Daniela
Craciun Maria AdelinaPregatitoare CCraciun Nicoleta Carbuneanu Mihaela Daniela
Damian Aylin Ana MariaPregatitoare CCraciun Nicoleta Carbuneanu Mihaela Daniela
Iordachita Irina MariaPregatitoare CCraciun Nicoleta Carbuneanu Mihaela Daniela
Nastase Andra MalinaPregatitoare CCraciun Nicoleta Carbuneanu Mihaela Daniela
Pascu AndreiPregatitoare CCraciun Nicoleta Carbuneanu Mihaela Daniela
Posea Albert SashaPregatitoare CCraciun Nicoleta Carbuneanu Mihaela Daniela
Singini StefanPregatitoare CCraciun Nicoleta Carbuneanu Mihaela Daniela

Inapoi la centrele de concurs