Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Corabia
Scoala:Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Cocolos AlexandraI AECiobanu Rodica
Duinea StefanI AECiobanu Rodica
Micu EduardI AECiobanu Rodica
Raducea GeorgeI AECiobanu Rodica
Romagnoli HenrikI AECiobanu Rodica
Stanciu AlexandruI AECiobanu Rodica
Streche OliviaI AECiobanu Rodica
Bedir AmirI BECiucu Veronica
Bratasanu AlexandruI BECiucu Veronica
Craciun DavidI BECiucu Veronica
Datcu DavidI BECiucu Veronica
Ivan AlexandruI BECiucu Veronica
Moraru CatalinI BECiucu Veronica
Popa AdiI BECiucu Veronica
Bratasanu AndreiII AERuscu Eleonora
Smarandache AndreiII AERuscu Eleonora
Zavaleanu AnaII AERuscu Eleonora
Bescuca AlexandruIII AEPufulete Jenica
Birtan DenisaIII AEPufulete Jenica
Ciocirlan AndraIII AEPufulete Jenica
Pop VladIII AEPufulete Jenica
Raducanu GabrielaIII AEPufulete Jenica
Sanda CosminaIII AEPufulete Jenica
Sapca IoanaIII AEPufulete Jenica
Tutuianu RazvanIII AEPufulete Jenica
Vadastreanu SebastianIII AEPufulete Jenica
Anghel AmiIII BEDatcu Adela Carmen
Bescuca MariaIII BEDatcu Adela Carmen
Capataru StefanIII BEDatcu Adela Carmen
Cococi MihaiIII BEDatcu Adela Carmen
Datcu AndreiIII BEDatcu Adela Carmen
Datcu CatalinIII BEDatcu Adela Carmen
Filip TraianIII BEDatcu Adela Carmen
Leta AndreeaIII BEDatcu Adela Carmen
Lia GabrielIII BEDatcu Adela Carmen
Mirea IrinaIII BEDatcu Adela Carmen
Mitroi CosminaIII BEDatcu Adela Carmen
Rosu IoanaIII BEDatcu Adela Carmen
Ruta CristinaIII BEDatcu Adela Carmen
Ciobanica AlexandruIV BEVelea Mariana
Gherghita MaraIV BEVelea Mariana
Gune GabrielaIV BEVelea Mariana
Jianu DariaIV BEVelea Mariana
Mandres RubenIV BEVelea Mariana
Musat HoriaIV BEVelea Mariana
Serbanica AliciaIV BEVelea Mariana
Staicu RazvanIV BEVelea Mariana
Stanica EmmaIV BEVelea Mariana
Torba RaresIV BEVelea Mariana
Vasile SergiuIV BEVelea Mariana
Vladu DariusIV BEVelea Mariana
Ungureanu RazvanII AIRuscu Eleonora
Dulea AndreiIII AIPufulete Jenica
Luca AlessandraIII AIPufulete Jenica
Efrimov IoanaIV BIVelea Mariana
Bescuca Theodora IV BIIVelea Mariana
Constantin Briceag AlexandruIV BIIVelea Mariana
Milcu AndreiI AIICiobanu Rodica
Ilie MariaI BIICiucu Veronica
Lupu DariaI BIICiucu Veronica
Nicola IlincaI BIICiucu Veronica
Ispas GabrielII AIIRuscu Eleonora
Prodan StefanII AIIRuscu Eleonora
Diaconescu RobertIII AIIPufulete Jenica
Tudor AmaliaIII BIIDatcu Adela Carmen
Vicica MaraIII BIIDatcu Adela Carmen
Raicea AlexiaIV BIIIVelea Mariana
Marin FabianI AIIICiobanu Rodica
Cristuinea AdelaI BMCiucu Veronica
Raducea AnelisseI BMCiucu Veronica
Andrei RazvanIII AMPufulete Jenica
Matei CiprianIII AMPufulete Jenica
Crusoveanu SarahIII BMDatcu Adela Carmen
Marinas MihaelaIII BMDatcu Adela Carmen
Ivan LorenaIV BMVelea Mariana
Patru JadeIV BMVelea Mariana

Inapoi la centrele de concurs