Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Rodna
Scoala:Scoala Profesionala Florian Porcius
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Andronesi AndreaI A100Slavoaca Cornelia
Constantin CristinaI A100Slavoaca Cornelia
Flamand IonelI A100Slavoaca Cornelia
Grapini SimionI A100Slavoaca Cornelia
Lipan IonutI A100Slavoaca Cornelia
Slavoaca SamuelI A100Slavoaca Cornelia
Sucigan AchilinaI A100Slavoaca Cornelia
Cardan MarianI A90Slavoaca Cornelia
Nasaudean RuthI A90Slavoaca Cornelia
Partene PaulI A90Slavoaca Cornelia
Tiboc EsteraI A90Slavoaca Cornelia
Dumitru DariusI A70Slavoaca Cornelia
Pioras VasileI A60Slavoaca Cornelia
Tersanszki DariusI A60Slavoaca Cornelia
Buta AlexandraI AParticipantSlavoaca Cornelia
Leah AndreiI AParticipantSlavoaca Cornelia
Daraban LarisaI B100Maricut Marioara
Folfa Stefan MihaiI B100Maricut Marioara
Forogau AlexandruI B100Maricut Marioara
Frunza CezarI B100Maricut Marioara
Grapini DaianaI B100Maricut Marioara
Ionas CatalinI B100Maricut Marioara
Lipan SimionI B100Maricut Marioara
Niculai Petru RaulI B100Maricut Marioara
Partene DenisI B100Maricut Marioara
Porcius DariusI B100Maricut Marioara
Rebrean Daniela AnaI B100Maricut Marioara
Saplacan PatrikI B100Maricut Marioara
Grapini TitusI B95Maricut Marioara
Cardan MarianI B90Maricut Marioara
Hazbei CristinaI B90Maricut Marioara
Muresan FlorinI B90Maricut Marioara
Ihnatiuc LaviniaI B85Maricut Marioara
Steopan ViorelI B80Maricut Marioara
Scripet FlorinaI B75Maricut Marioara
BODRIHEIC DARIUS ALEXANDRUIV A100BODRIHEIC ANA EMILIA
BODRIHEIC DORIANAIV A100BODRIHEIC ANA EMILIA
BODRIHEIC EMILIANAIV A100BODRIHEIC ANA EMILIA
BUREACA EMILIAN OCTAVIANIV A100BODRIHEIC ANA EMILIA
MINASTIRE ANDREEA MARIAIV A100BODRIHEIC ANA EMILIA
RONTEA TANIA ANDRADAIV A100BODRIHEIC ANA EMILIA
SABO NOEMI CLAUDIAIV A100BODRIHEIC ANA EMILIA
TIOLAN SIMONA ANTONELAIV A100BODRIHEIC ANA EMILIA
VARGOTCHI RAZVAN DANIELIV A98BODRIHEIC ANA EMILIA
TERSANSZKI KEVINIV A95BODRIHEIC ANA EMILIA
CIRDAN ALEXANDRU MIHAIIV A85BODRIHEIC ANA EMILIA
SLAVOACA SILVIU VICTORUTIV A85BODRIHEIC ANA EMILIA
CIRDAN MIHAIL ADRIANIV A80BODRIHEIC ANA EMILIA
DOMIDE OCTAVIAN MIHAITAIV A70BODRIHEIC ANA EMILIA
BODRIHEIC MAYAPregatitoare A100DOMIDE ANUTA
FOLFA DAVIDPregatitoare A100DOMIDE ANUTA
IANAS DAVIDPregatitoare A100DOMIDE ANUTA
JAUCA ALEXANDRUPregatitoare A100DOMIDE ANUTA
LUCIU MONICAPregatitoare A100DOMIDE ANUTA
LUNCAN DENISAPregatitoare A100DOMIDE ANUTA
RACASAN SARAPregatitoare A100DOMIDE ANUTA
TEIU ANDREEAPregatitoare A100DOMIDE ANUTA
URECHE VIORICAPregatitoare A100DOMIDE ANUTA
AVRAMESCU GHITAPregatitoare A90DOMIDE ANUTA
BERENDE VALERIAPregatitoare A90DOMIDE ANUTA
FRUNZA PETRUTAPregatitoare A90DOMIDE ANUTA
VILICZKI NICOLASPregatitoare A90DOMIDE ANUTA
BOANCHES SILVIUPregatitoare A80DOMIDE ANUTA
FRUNZA EDUARDPregatitoare A80DOMIDE ANUTA
ALBU DANIELPregatitoare A70DOMIDE ANUTA

Inapoi la centrele de concurs