Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Bistrita
Scoala:Colegiul National Andrei Muresanu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Ananuta AlexandraII A73Cont Ioana
Trif Patrik DavidII AParticipantCont Ioana
Allen Myia RamonaII AParticipantCont Ioana
Dunca DianaII AParticipantCont Ioana
Calina MihaiII C100Pitea-Crisan Adina
Chipaila AlissiaII C100Pitea-Crisan Adina
Bulz Karina II C98Pitea-Crisan Adina
Costrut OanaII C98Pitea-Crisan Adina
Stefanescu TheaII C97Pitea-Crisan Adina
Hordoan Tudor II C88Pitea-Crisan Adina
Stejerean -Dan AdelaII C86Pitea-Crisan Adina
Sas NorbertII C85Pitea-Crisan Adina
Tompa BogdanII C83Pitea-Crisan Adina
Benta MaiaII C70Pitea-Crisan Adina
Nasaudean PatrikII C66Pitea-Crisan Adina
Czudik SofiaII D96Dragonici Garofita
Colesneac StefaniaII D95Dragonici Garofita
Gabrian AndreiII D95Dragonici Garofita
Marga TeodoraII D95Dragonici Garofita
Marica AlexandraII D91Dragonici Garofita
Caluser AndraII D88Dragonici Garofita
Joldes AndreiII D82Dragonici Garofita
Borodi Stefan II D80Dragonici Garofita
Niculescu DariaII D67Dragonici Garofita
Podina SaraII D62Dragonici Garofita
Ababi MaraII D61Dragonici Garofita
Martian AlexandruIII A100Rad Aurora
Dumitru AndreiIII A98Rad Aurora
Tara RaisaIII A98Rad Aurora
Moldovan AndradaIII A78Rad Aurora
Bertescu AndraIII A69Rad Aurora
Popescu StefanIII C75Matei Livia Motoc Ioana
Domnici Ana KarinaIII C74Matei Livia Motoc Ioana
Cupsa EmiliaIII C68Matei Livia Motoc Ioana
Figan MihaiIII C68Matei Livia Motoc Ioana
Voica DanaIII CParticipantMatei Livia Motoc Ioana
Sangeorzan AlexandraIII CParticipantMatei Livia Motoc Ioana
Poenar Roxana MihaelaIII E72Spermezan Floare
Carabian OliverIII E65Spermezan Floare
Creta MariaIV A98Voica Alina
Bancea Tudor IV A80Voica Alina
Lazar AndreiIV A78Voica Alina
Tarnovan SaraIV A74Voica Alina
Benche CristinaIV A60Voica Alina
Purcel BeatriceIV AParticipantVoica Alina
Odorheian PatriciaIV AParticipantVoica Alina
Vacar AlexandruIV AParticipantVoica Alina
Ciorbea AlesiaIV C78Sidor Maria
Ioja AlexandraIV C71Sidor Maria
Ciurdas AlexandraIV C68Sidor Maria
Ananuta AndreeaIV CParticipantSidor Maria
Bercea AnaIV CParticipantSidor Maria
Mandrean AndreiIV CParticipantSidor Maria
Apetri AndreiIV CParticipantSidor Maria

Inapoi la centrele de concurs