Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Piatra Neamt
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 3
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Craciun TeodoraI A90Acristinei Daniela
Hartan AndreiI A90Acristinei Daniela
Lungoci SophiaI A85Acristinei Daniela
Bursuc DariaI A83Acristinei Daniela
Ouatu DavidI A80Acristinei Daniela
Vasiliu EmiliaI C95Hurjui Irina
Baltatescu EricI c87Hurjui Irina
Stefan TeodoraI c87Hurjui Irina
Donici ElenaI c80Hurjui Irina
Budaca TudorI D95Burghelea Mariana
Timofte LeviI D90Burghelea Mariana
Fediuc AnaI D87Burghelea Mariana
Cosofret SerbanI D85Burghelea Mariana
Verdes DenisaI D85Burghelea Mariana
Dutu Elena ValentinaI D83Burghelea Mariana
Ciubotaru RobertaI E97Ratoi Oana
Ciubotariu AlesiaI E95Ratoi Oana
Amariei StefanI E92Ratoi Oana
Serban RamonaI E87Ratoi Oana
Ioan ManoleI E81Ratoi Oana
Patrascanu AnaII A95Onofrei Ciprian
Corlade MiriamII A93Onofrei Ciprian
Cretu RianaII A93Onofrei Ciprian
Furcoi MirunaII A91Onofrei Ciprian
Gavriliu IlincaII A88Onofrei Ciprian
Berea IarinaII A85Onofrei Ciprian
Onisor TheodorII A85Onofrei Ciprian
Veiss TiannaII A85Onofrei Ciprian
Apetri AlexiaII A81Onofrei Ciprian
Iovita TudorII A81Onofrei Ciprian
Ropotica TeodoraII A81Onofrei Ciprian
Cretu Andreea GeorgiaII A80Onofrei Ciprian
Miron MayaII B99Olteanu Carmrn
Irina AnaII B98Olteanu Carmrn
Irina AnaII B98Olteanu Carmen
Mihai David AlbisII B95Olteanu Carmrn
Covasan Adriana BeatriceII B93Olteanu Carmen
Ghinet AndreiII B93Olteanu Carmen
Calugaru StefanelII B85Olteanu Carmen
Mihnea IonicaII B83Olteanu Carmen
Ionica AndraII B81Olteanu Carmen
Tudor George CorfaII B80Olteanu Carmen
Radu TeodoraII C90Miron Georgeta
Patuleanu VladII C85Miron Georgeta
Dascalu Bradulet Andrei JuniorII D92Asofiei Ionela
Raspopa IoanaIII C100Chirica Simona
Crihan DavidIII D93Pavel Doinita
Coarna Tudor MihaiIII D91Pavel Doinita
Olaru CassianaIII D91Pavel Doinita
Nita Dragos III D89Pavel Doinita
Buzdea IoanaIII D88Pavel Doinita
Rascanescu Mara StefaniaIII D84Pavel Doinita
Bataraga LucaIII D83Pavel Doinita
Gavril Horia TiberiuIII D81Pavel Doinita
Isacioaiei Luca AndreiIII D80Pavel Doinita
Bataraga CasianIV B95Amaicei Mihaela
Iovita IlincaIV B88Amaicei Mihaela
Serban MateiIV B81Amaicei Mihaela
Apetrei EleonorIV C100Iorga Anca
Pascale Ana MariaIV C90Iorga Anca
Ploscaru DavideIV C84Iorga Anca
Munteanu StefanIV C80Iorga Anca
Atomulesei TudorIV D100Amariei Elena
Hartan VladIV D100Amariei Elena
Spiridon ElenaIV D96Amariei Elena
Vadeanu RazvanIV D93Amariei Elena
Agache AnaPregatitoare A100Dobria Mihaela
Balint AdelinaPregatitoare A100Dobria Mihaela
Balus NataliaPregatitoare A100Dobria Mihaela
Braharu NataliaPregatitoare A100Dobria Mihaela
Capitanu EcaterinaPregatitoare A100Dobria Mihaela
Dascalescu Antonia Pregatitoare A100Dobria Mihaela
Gavriloiu RaduPregatitoare A100Dobria Mihaela
Ghindaoanu MarcPregatitoare A100Dobria Mihaela
Giurescu AnaPregatitoare A100Dobria Mihaela
Gliga ElinPregatitoare A100Dobria Mihaela
Gugiu IlincaPregatitoare A100Dobria Mihaela
Herlea RobertPregatitoare A100Dobria Mihaela
Hritcu NicolaePregatitoare A100Dobria Mihaela
Mormoe AmeliaPregatitoare A100Dobria Mihaela
Ratoi SophiaPregatitoare A100Dobria Mihaela
Taranu DariusPregatitoare A100Dobria Mihaela
Vararu TudorPregatitoare A100Dobria Mihaela
Despa VladPregatitoare A98Dobria Mihaela
Ivan RazvanPregatitoare A98Dobria Mihaela
Roman GabrielPregatitoare A98Dobria Mihaela
Gradinaru TheodorPregatitoare A96Dobria Mihaela
Novac Horia Pregatitoare A92Dobria Mihaela
Novac Horia Pregatitoare A92Dobria Mihaela
Aiftimiei DanianaPregatitoare C96Mitrea Loredana
Damian StefanPregatitoare C85Mitrea Loredana
Buzenschi IlincaPregatitoare C83Mitrea Loredana
Mazilu IanisPregatitoare C83Mitrea Loredana
Aarmeniei AyannaPregatitoare D100Cosniceanu Maria
Abiculesei AngelPregatitoare D100Cosniceanu Maria
Mihut MartaPregatitoare D98Cosniceanu Maria
Popa VictorPregatitoare D98Cosniceanu Maria
Arsenie RalucaPregatitoare D95Cosniceanu Maria
Gavriluta IoanaPregatitoare D95Cosniceanu Maria
Olariu SofiaPregatitoare D95Cosniceanu Maria
Glodeanu DenisaPregatitoare D86Cosniceanu Maria
Maftei SaraPregatitoare D86Cosniceanu Maria
Simionescu AndreiPregatitoare D84Cosniceanu Maria
Bucur Tepes VictoriaPregatitoare D81Cosniceanu Maria

Inapoi la centrele de concurs