Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Piatra Neamt
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 3
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Raspopa IoanaIII CEChirica Simona
Apetrei EleonorIV CEIorga Anca
Atomulesei TudorIV DEAmariei Elena
Hartan VladIV DEAmariei Elena
Agache AnaPregatitoare AEDobria Mihaela
Balint AdelinaPregatitoare AEDobria Mihaela
Balus NataliaPregatitoare AEDobria Mihaela
Braharu NataliaPregatitoare AEDobria Mihaela
Capitanu EcaterinaPregatitoare AEDobria Mihaela
Dascalescu Antonia Pregatitoare AEDobria Mihaela
Gavriloiu RaduPregatitoare AEDobria Mihaela
Ghindaoanu MarcPregatitoare AEDobria Mihaela
Giurescu AnaPregatitoare AEDobria Mihaela
Gliga ElinPregatitoare AEDobria Mihaela
Gugiu IlincaPregatitoare AEDobria Mihaela
Herlea RobertPregatitoare AEDobria Mihaela
Hritcu NicolaePregatitoare AEDobria Mihaela
Mormoe AmeliaPregatitoare AEDobria Mihaela
Ratoi SophiaPregatitoare AEDobria Mihaela
Taranu DariusPregatitoare AEDobria Mihaela
Vararu TudorPregatitoare AEDobria Mihaela
Aarmeniei AyannaPregatitoare DECosniceanu Maria
Abiculesei AngelPregatitoare DECosniceanu Maria
Miron MayaII BIOlteanu Carmrn
Irina AnaII BIOlteanu Carmen
Irina AnaII BIOlteanu Carmrn
Despa VladPregatitoare AIDobria Mihaela
Ivan RazvanPregatitoare AIDobria Mihaela
Roman GabrielPregatitoare AIDobria Mihaela
Mihut MartaPregatitoare DICosniceanu Maria
Popa VictorPregatitoare DICosniceanu Maria
Ciubotaru RobertaI EIIRatoi Oana
Spiridon ElenaIV DIIAmariei Elena
Gradinaru TheodorPregatitoare AIIDobria Mihaela
Aiftimiei DanianaPregatitoare CIIMitrea Loredana
Vasiliu EmiliaI CIIHurjui Irina
Budaca TudorI DIIBurghelea Mariana
Ciubotariu AlesiaI EIIRatoi Oana
Patrascanu AnaII AIIOnofrei Ciprian
Mihai David AlbisII BIIOlteanu Carmrn
Bataraga CasianIV BIIAmaicei Mihaela
Arsenie RalucaPregatitoare DIICosniceanu Maria
Gavriluta IoanaPregatitoare DIICosniceanu Maria
Olariu SofiaPregatitoare DIICosniceanu Maria
Corlade MiriamII AIIIOnofrei Ciprian
Cretu RianaII AIIIOnofrei Ciprian
Covasan Adriana BeatriceII BIIIOlteanu Carmen
Ghinet AndreiII BIIIOlteanu Carmen
Crihan DavidIII DIIIPavel Doinita
Vadeanu RazvanIV DIIIAmariei Elena
Amariei StefanI EIIIRatoi Oana
Dascalu Bradulet Andrei JuniorII DIIIAsofiei Ionela
Novac Horia Pregatitoare AIIIDobria Mihaela
Novac Horia Pregatitoare AIIIDobria Mihaela
Furcoi MirunaII AIIIOnofrei Ciprian
Coarna Tudor MihaiIII DIIIPavel Doinita
Olaru CassianaIII DIIIPavel Doinita
Craciun TeodoraI AMAcristinei Daniela
Hartan AndreiI AMAcristinei Daniela
Timofte LeviI DMBurghelea Mariana
Radu TeodoraII CMMiron Georgeta
Pascale Ana MariaIV CMIorga Anca

Inapoi la centrele de concurs