Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Bucov
Scoala:Scoala Gimnaziala Constantin Stere Bucov
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
CONSTANTIN ANDREII A100Neagu Elena
PANA RARESI A100Neagu Elena
TOMESCU ALEXANDRUI A100Neagu Elena
VARZARU DAVIDI A100Neagu Elena
MILITARU DARIUSI A95Neagu Elena
PETRE STEFANIAI A95Neagu Elena
BUDUR MIHNEAI A91Neagu Elena
MINEA ANA MARIAI A91Neagu Elena
BANITA VLADI A85Neagu Elena
CHIRASNEL IZABELAI A77Neagu Elena
IACOB STEFANIAI A77Neagu Elena
ALDEA DARIUSI A75Neagu Elena
FLOREA IOANAI A72Neagu Elena
RUDEANU DAVIDI A70Neagu Elena
Cazan Misca AndreiI B100Lungu Georgeta
Coman Mario AdrianI B100Lungu Georgeta
Piroiu AlexandruI B100Lungu Georgeta
Tomescu Yasmine AnemaryI B100Lungu Georgeta
Vlasceanu MihailI B100Lungu Georgeta
BADEA TEODORII B100DUTU CRISTINA
MATEOIU FABIANII B100DUTU CRISTINA
IVAN ANA MARIAII B95DUTU CRISTINA
MISCA DELIAII B95DUTU CRISTINA
STAICU DENISII B95DUTU CRISTINA
AVRAMESCU REBECAII B90DUTU CRISTINA
PETCU VALENTINAII B75DUTU CRISTINA
Misca EduardIII C78Paun Madalina
AVRAMESCU IULIAPregatitoare A100Ionescu Camelia
CALIN ELENAPregatitoare A100Ionescu Camelia
CHIRU CLARAPregatitoare A100Ionescu Camelia
STANCIU ROBERTPregatitoare A100Ionescu Camelia
TOMESCU RIHANNA Pregatitoare A100Ionescu Camelia
ZAMFIR NATALIA Pregatitoare A100Ionescu Camelia
STANESCU DARIAPregatitoare A92Ionescu Camelia
STANESCU EDUARDPregatitoare A90Ionescu Camelia
MIHAI ALESSIAPregatitoare A89Ionescu Camelia
ION GIULIAPregatitoare A85Ionescu Camelia
POPA ALESIAPregatitoare A85Ionescu Camelia
BIRLICA ANDREEAPregatitoare A73Ionescu Camelia
ZOICA DENISPregatitoare A70Ionescu Camelia
ALDEA MIHAI IONUTPregatitoare B100Cocolos Violeta
BANICA MARIA TEODORAPregatitoare B100Cocolos Violeta
DOLACHE ALEXIA MARIAPregatitoare B100Cocolos Violeta
GHEORGHE ALESIA MARIAPregatitoare B100Cocolos Violeta
GOICEA IUSTIN ALEXANDRUPregatitoare B100Cocolos Violeta
PETRACHE ANDREI FABIANPregatitoare B100Cocolos Violeta
PETRE IRENE MARIAPregatitoare B100Cocolos Violeta
TUDORAN DELIA MARIAPregatitoare B100Cocolos Violeta
NEDELCU DARIA ANDREEAPregatitoare B90Cocolos Violeta
VLASCEANU ADRIANA TEODORAPregatitoare B90Cocolos Violeta
ILIE DEVIS IONUTPregatitoare B88Cocolos Violeta
PETREA DELIA MARIAPregatitoare B82Cocolos Violeta
DUMITRESCU FLORINA MARIA ELENAPregatitoare B75Cocolos Violeta
Ghita DenisaPregatitoare C100Vaida Paula
Ghita RebecaPregatitoare C98Vaida Paula
Dumitru IonutPregatitoare C92Vaida Paula
Cristea DavidPregatitoare C85Vaida Paula
Pampu MadalinaPregatitoare C80Vaida Paula
Miliu LucaPregatitoare C74Vaida Paula

Inapoi la centrele de concurs