Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Buzau
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR.7
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ANGHEL RAZVANI AEMANOLE JOITA
CIRLAN ROBERT ANDREII AEMANOLE JOITA
CONSTANTIN LORENA STEFANIAI AEMANOLE JOITA
CRISTIAN ANA MARIAI AEMANOLE JOITA
DRAGOESCU DARIA GABRIELAI AEMANOLE JOITA
IONITA ALEXIA IOANAI AEMANOLE JOITA
POPA ANDREII AEMANOLE JOITA
POPESCU DAVID ANDREII AEMANOLE JOITA
TRIFAN MARIA -ANDREEAI AEMANOLE JOITA
ZOTA MIRUNA ELENAI AEMANOLE JOITA
SIMION DARIUS GABRIELI EECRACIUNESCU GEORGIANA
DRAGOMIR SIMONA-ELENA-IONELAIII EEUNGUREANU ORTANSA
TUDOR BIANCA-NICOLETAIII EEUNGUREANU ORTANSA
BAROIAN DARIAPregatitoare EETACU CRISTINA
BOTEA MATEIPregatitoare EETACU CRISTINA
BUNEA TEODORPregatitoare EETACU CRISTINA
CALOIAN ALEXIAPregatitoare EETACU CRISTINA
CIMPEANU ALEXANDRAPregatitoare EETACU CRISTINA
CIRLAN OCTAVIANPregatitoare EETACU CRISTINA
DRAGU ERIKAPregatitoare EETACU CRISTINA
ENE ANDREIPregatitoare EETACU CRISTINA
GANEA ARIANAPregatitoare EETACU CRISTINA
GHEORMA OANAPregatitoare EETACU CRISTINA
HAMPU IULIANPregatitoare EETACU CRISTINA
NANAU RARESPregatitoare EETACU CRISTINA
PETRE ERIKAPregatitoare EETACU CRISTINA
PREDA ALESIAPregatitoare EETACU CRISTINA
RALEA PETRUPregatitoare EETACU CRISTINA
UNGUREANU ALEXIAPregatitoare EETACU CRISTINA
VLAD MARIAPregatitoare EETACU CRISTINA
ZAVOIANU SERGIUPregatitoare EETACU CRISTINA
DRAGOI VICTORPregatitoare EITACU CRISTINA
MOLDOVEANU DENISA STEFANIAI AIIMANOLE JOITA
PIRNOG BIANCAI AIIMANOLE JOITA
STANCIU RARESPregatitoare EIITACU CRISTINA
CONSTANTIN ANDREI GABRIELI AIIMANOLE JOITA
IVAN DAVID ANDREII AIIMANOLE JOITA
NEGOITA MANUEL MIHAII AIIMANOLE JOITA
GRIGORE LUCAIII BIISTANCIU STEFANA
JIPA CARINAIII BIISTANCIU STEFANA
GHEORGHE LUCA STEFANPregatitoare EIITACU CRISTINA
Simion AngelaIV AIIIPopa Adrian Laurentiu
NICA BIANCA-ANDREEAIII EIIIUNGUREANU ORTANSA
Disca InolaIV AIIIPopa Adrian Laurentiu
BOTEZATU IANIS GABRIELI AMMANOLE JOITA
DUMITRU DRAGOS ANDREII AMMANOLE JOITA
PETCU LAVINIA IOANAI AMMANOLE JOITA
SOCARICI GEORGE IULIANI AMMANOLE JOITA
VISAN DAVID ANDREII AMMANOLE JOITA
BUF RARESIII BMSTANCIU STEFANA
BRATU DENISA-NICOLAIII EMUNGUREANU ORTANSA
STANCIU IOANA-SABINAIII EMUNGUREANU ORTANSA

Inapoi la centrele de concurs