Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Caracal
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 2
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BALAN SARAI AEENACHE MARIANA
BARBU DARIAI AEENACHE MARIANA
BELEA DARIAI AEENACHE MARIANA
CINCA GABRIELI AEENACHE MARIANA
GIURCA ANAI AEENACHE MARIANA
RIOSANU MAIAI AEENACHE MARIANA
TOLOS DARIUSI AEENACHE MARIANA
VISANESCU CODRUTAI AEENACHE MARIANA
DUSCA ALEXANDRU MIHAII BEBOJIN LUMINITA
FLORICEL PATRICIAI BEBOJIN LUMINITA
GHITA TEODORAI BEBOJIN LUMINITA
STAN ALEXANDRUI BEBOJIN LUMINITA
MORARU ALINA-THEODORAII AECRISTUDOR MIHAELA
NEDA MARIA-ALEXANDRAII AECRISTUDOR MIHAELA
RADULESCU-MIERLACIOIU DAVID-STEFANII AECRISTUDOR MIHAELA
CEPOI RAULII BEBENESCU MARIANA
ION DARIAII BEBENESCU MARIANA
MATEI ANDREIII BEBENESCU MARIANA
ONESCU INGRIDII BEBENESCU MARIANA
STANCU ROXANAII BEBENESCU MARIANA
FLORICEL ALEXANDRUII DETITIRIGA MARIA
BISCOVEANU ANTONIO-RICHARDIII AEPETROI ELENA
GHITA MARIA-BIANCAIII AEPETROI ELENA
PITURU CLAUDIAIII AEPETROI ELENA
PREDOI IULIA-MARIAIII AEPETROI ELENA
STANCU ANDRADA-MADALINA-MARIAIII AEPETROI ELENA
VARIA CRISTINA-ANA MARIAIII AEPETROI ELENA
CORBEA IULIAN-ANDREIIII BEBONDRESCU LAURA
STAN TEODORA-ANAIII BEBONDRESCU LAURA
UNGUREANU ALIN-GABRIELIV BEBULZA DANIELA
GOGOSEANU ANDREIIV CEPRUNA LARISA
NAE EDUARDIV CEPRUNA LARISA
BATAGUI SARAPregatitoare BEJIANU ANA MARIA
DUMITRESCU MARIAPregatitoare BEJIANU ANA MARIA
FILIP AMALIAPregatitoare BEJIANU ANA MARIA
GRADINEANU DAVIDPregatitoare BEJIANU ANA MARIA
NICOLAE RAISAPregatitoare BEJIANU ANA MARIA
DEACONESCU IOAN-ALBERTPregatitoare CECIOROIANU SANDA
LICURICI VLADUT-MARIANPregatitoare CECIOROIANU SANDA
LUPU STEFAN-ALEXANDRUPregatitoare CECIOROIANU SANDA
GRIGORE DAVIDII AICRISTUDOR MIHAELA
TEODORESCU DENISIV CIPRUNA LARISA
MLADIN ALESSIAI BIBOJIN LUMINITA
MUNTEANU LUCAI BIBOJIN LUMINITA
POSTELNICU IRISI BIBOJIN LUMINITA
PETREA MIHAI-ALEXANDRUII AICRISTUDOR MIHAELA
RADU TUDOR-CALINII AICRISTUDOR MIHAELA
POPA ALEXANDRUIII BIBONDRESCU LAURA
NICOLAE RAZVAN-ALEXANDRUII AIICRISTUDOR MIHAELA
BONDRESCU STEFAN-ADRIANII AIICRISTUDOR MIHAELA
RIOSANU RARES-MIHAIII AIICRISTUDOR MIHAELA
SIRBOIU BIANCA-MARIAPregatitoare CIICIOROIANU SANDA
DRAGHICI FELICIAI AIIENACHE MARIANA
MILITARU RAZVANI AIIENACHE MARIANA
MORARU DARIAI AIIENACHE MARIANA
COJOCARU ADNANAI BIIBOJIN LUMINITA
GUTA OANAI BIIBOJIN LUMINITA
JUGARU IONUT-GABRIELII AIICRISTUDOR MIHAELA
NITU PATRICIAII BIIBENESCU MARIANA
TWUM DAVIDII DIITITIRIGA MARIA
BIRZA MARIAIV CIIPRUNA LARISA
FLORICA ALEXANDRUPregatitoare BIIJIANU ANA MARIA
IONESCU ADELINAPregatitoare BIIJIANU ANA MARIA
TUDOR CRISTIANPregatitoare BIIJIANU ANA MARIA
BUZATU RARES-EDUARDPregatitoare CIIICIOROIANU SANDA
DINU RALUCA-MARIAPregatitoare CIIICIOROIANU SANDA
JUGANARU ANDREI-DARYUSPregatitoare CIIICIOROIANU SANDA
VASILE ELENA-ROXANAPregatitoare CIIICIOROIANU SANDA
CARZON ANA-MARIAIV CIIIPRUNA LARISA
SBURLEA SARAPregatitoare BIIIJIANU ANA MARIA
GIRNITA MIRIAM-LARISSAPregatitoare CIIICIOROIANU SANDA
NASTASE VASILE-MARIUS-IONPregatitoare CIIICIOROIANU SANDA
NEACSU ERIKAI AMENACHE MARIANA
BARBOI DIANAI BMBOJIN LUMINITA
ILIE LOREDANAI BMBOJIN LUMINITA
VILCEA TATIANAI BMBOJIN LUMINITA
ORTAN MIHAI-CRISTIANII AMCRISTUDOR MIHAELA
RADU ANDREEA-NICOLETAII AMCRISTUDOR MIHAELA
RAICU YANNIS-STEFANII AMCRISTUDOR MIHAELA
STANICA DAMIANII BMBENESCU MARIANA
GHEORGHE VALENTINII CMMILITARU CORNELIA
MICUTA RARESII DMTITIRIGA MARIA
PRUIU IANISII DMTITIRIGA MARIA
POPA ANDREIIII AMPETROI ELENA
RADUCEA MARIA-ALEXANDRAIV BMBULZA DANIELA

Inapoi la centrele de concurs