Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Caracal
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 2
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
DEACONESCU IOAN-ALBERTI CECIOROIANU SANDA
LICURICI VLADUT-MARIANI CECIOROIANU SANDA
LUPU STEFAN-ALEXANDRUI CECIOROIANU SANDA
NASTASE-VASILE ION-MARIUSI CECIOROIANU SANDA
VASILE ELENA-ROXANAI CECIOROIANU SANDA
BALAN SARA-NICOLEII AEENACHE MARIANA
BARBU DARIA-TEODORAII AEENACHE MARIANA
BELEA DARIA-MARIAII AEENACHE MARIANA
CINCA VICTOR-GABRIELII AEENACHE MARIANA
DRAGHICI FELICIA-MIRUNAII AEENACHE MARIANA
MILITARU CRISTIAN-RAZVANII AEENACHE MARIANA
TOLOS DARIUS-CONSTANTINII AEENACHE MARIANA
VISANESCU TEODORA-CODRUTAII AEENACHE MARIANA
GHITA TEODORAII BEBOJIN LUMINITA
STAN ALEXANDRUII BEBOJIN LUMINITA
VIISOREANU ALEXANDRU-STEFANIII AECRISTUDOR MIHAELA
ION DARIA-MIHAELAIII BEBENESCU MARIANA-AURA
ONESCU INGRIDIII BEBENESCU MARIANA-AURA
STANCU ROXANAIII BEBENESCU MARIANA-AURA
STANICA DAMIANIII BEBENESCU MARIANA-AURA
BALOI MARIAPregatitoare BEPRUNA LARISA
POSTELNICU ALINPregatitoare BEPRUNA LARISA
RIGLEA ALECSPregatitoare BEPRUNA LARISA
BUCA COSMINPregatitoare CEBULZA DANIELA
MITRACHE AMALIAPregatitoare CEBULZA DANIELA
PETREA MIHAI-ALEXANDRUIII AICRISTUDOR MIHAELA
RIOSANU RARES-MIHAIIII AICRISTUDOR MIHAELA
MLADIN ALESSIAII BIBOJIN LUMINITA
MUNTEANU LUCAII BIBOJIN LUMINITA
MORARU ALINA-THEODORAIII AICRISTUDOR MIHAELA
BICA ADELAPregatitoare BIPRUNA LARISA
CEAUSENE ERIKAPregatitoare BIPRUNA LARISA
MORARU DARIA-ELENAII AIIENACHE MARIANA
RADULESCU-MIERLACIOIU DAVID-STEFANIII AIICRISTUDOR MIHAELA
HAGIU IANISPregatitoare BIIPRUNA LARISA
MARCU MARIAPregatitoare BIIPRUNA LARISA
PATRU ANDREEA-DEEAPregatitoare CIIBULZA DANIELA
BATAGUI SARAI BIIJIANU ANA MARIA
RIOSANU MAIA-IOANAII AIIENACHE MARIANA
POSTELNICU IRISII BIIBOJIN LUMINITA
BELEA BIANCA-MARIAIII AIICRISTUDOR MIHAELA
GRIGORE DAVIDIII AIICRISTUDOR MIHAELA
JUGARU IONUT-GABRIELIII AIICRISTUDOR MIHAELA
NEDA MARIA-ALEXANDRAIII AIICRISTUDOR MIHAELA
NEDEA MARIA-ALESIAPregatitoare CIIIBULZA DANIELA
DUMITRESCU MARIAI BIIIJIANU ANA MARIA
GRADINEANU DAVIDI BIIIJIANU ANA MARIA
IONESCU ADELINAI BIIIJIANU ANA MARIA
TUDOR CRISTIANI BIIIJIANU ANA MARIA
DEFTA ANDREIIII BIIIBENESCU MARIANA-AURA
NITU PATRICIAIII BIIIBENESCU MARIANA-AURA
CARACUDA BOGDANIV BIIIBONDRESCU LAURA
STAN TEODORAIV BIIIBONDRESCU LAURA
STAN ROBERTPregatitoare BIIIPRUNA LARISA
MATEI TEODORAPregatitoare CIIIBULZA DANIELA
GIURCA ANA PATRICIAII AIIIENACHE MARIANA
BRABETE SERENAPregatitoare CIIIBULZA DANIELA
NICOLAE RAZVAN-ALEXANDRUIII AMCRISTUDOR MIHAELA
ORTAN MIHAI-CRISTIANIII AMCRISTUDOR MIHAELA
RADOI RAZVAN-STEFANIII AMCRISTUDOR MIHAELA
RAICU YANNIS-STEFANIII AMCRISTUDOR MIHAELA
FLORICEL ALEXANDRUIII DMTITIRIGA MARIA
BORDENCEA MARIOPregatitoare BMPRUNA LARISA
MOGA ERIKPregatitoare BMPRUNA LARISA
MUSTATA-STOIAN DENISAPregatitoare BMPRUNA LARISA
BARBU DARIUSPregatitoare CMBULZA DANIELA
BUZATU LARISAPregatitoare CMBULZA DANIELA
IONICA ANDRAPregatitoare CMBULZA DANIELA
MARCULESCU ANDREEAPregatitoare CMBULZA DANIELA

Inapoi la centrele de concurs