Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Sibiu
Localitate:Sibiu
Scoala:Colegiul National Octavian Goga
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
GIUREA LUCAI A95HODOS CLAUDIA
ORLEA SABINAI A95HODOS CLAUDIA
LOBONT VLADI A92HODOS CLAUDIA
ZAGAN BOGDANI A87HODOS CLAUDIA
LAZAR CALINI A83HODOS CLAUDIA
MELEANCA DAMIANI A66HODOS CLAUDIA
PINTEA BIANCAI A65HODOS CLAUDIA
IONESCU MIHNEAI AParticipantHODOS CLAUDIA
ROSU ILINCAII A100BRATU MARCELA
STEFANIE LAURAII A98BRATU MARCELA
VOINEA IOANAII A85BRATU MARCELA
BOZDOC IUNIAII A82BRATU MARCELA
FESAN EDUARDII A70BRATU MARCELA
CRACIUN SABINII A66BRATU MARCELA
RODEAN ANA MARIAII AParticipantBRATU MARCELA
TATU SERGIUII AParticipantBRATU MARCELA
IVAN DARIUSII AParticipantBRATU MARCELA
POPA PAULII B98MAILAT MARIANA
IONESCU ANDREIII B96MAILAT MARIANA
VESTEMEANU MARIAII B85MAILAT MARIANA
ILISEI DARIAII B78MAILAT MARIANA
BEBESELEA IOANAII BParticipantMAILAT MARIANA
RAICOVICI TEODORII BParticipantMAILAT MARIANA
ROSU OANAII BParticipantMAILAT MARIANA
TOMESCU VOICUII BParticipantMAILAT MARIANA
BUCURENCIU EDUARDII BParticipantMAILAT MARIANA
CORLACIU ALEXIAII BParticipantMAILAT MARIANA
BUCIUMANU RAZVANII F98VINTILA CLAUDIA
POP STEFANII F86VINTILA CLAUDIA
BERCEA IRINAII F80VINTILA CLAUDIA
MUNTEAN LORENAII F79VINTILA CLAUDIA
DUMITRESCU VICTORII F71VINTILA CLAUDIA
BACEL SORINAII F65VINTILA CLAUDIA
BALTESIU IRISIII A65LUPU ELISABETA
NISTOR RARESIII A60LUPU ELISABETA
ORZEA VLADIII B75BADILA IOAN
STOIA EMANUELIII B75BADILA IOAN
RUSU STEFANIAIII B67BADILA IOAN
CIUCA DARIAIII BParticipantBADILA IOAN
CONSTANTIN ALEXANDRUIII BParticipantBADILA IOAN
BENSON ALEKSANDRIII BParticipantBADILA IOAN
BRUMARU STELIANIII BParticipantBADILA IOAN
DUMITRU IULIAIII BParticipantBADILA IOAN
MATIA STEFANIII BParticipantBADILA IOAN
HURDUBELEA RAULIII C78VASIU CRINA
STANILA DENISIII C68VASIU CRINA
REBEGEL EMILIANIII C63VASIU CRINA
STANCIU ELIZAIII C60VASIU CRINA
TATU ROBERTIII CParticipantVASIU CRINA
CURCA VLADUTIII CParticipantVASIU CRINA
IGNAT SERGIUIII CParticipantVASIU CRINA
BALTEANU ANTONIAIII CParticipantVASIU CRINA
PILICA DENISAIV A67CRISTEA CLAUDIA
ISTRATE DAVIDIV A64CRISTEA CLAUDIA
SIRBU VICTORIV A61CRISTEA CLAUDIA
GAL LARISAIV B78MARTIN GEORGIANA
GROSAN RARESIV B68MARTIN GEORGIANA
GHIMIS IULIAIV E77RACHITAN ANDREEA
CORLACI ALEXANDRAPregatitoare A100BLAGUTIU CORNELIA
DAMIAN ALBERTPregatitoare A100BLAGUTIU CORNELIA
DAMIAN SOPHIAPregatitoare A100BLAGUTIU CORNELIA
GARBACEA MATEIPregatitoare A100BLAGUTIU CORNELIA
JEITAN MARIAPregatitoare A100BLAGUTIU CORNELIA
JOLD VICTORPregatitoare A100BLAGUTIU CORNELIA
MURESAN VALENTINAPregatitoare A100BLAGUTIU CORNELIA
OPREA RADUPregatitoare A100BLAGUTIU CORNELIA
POPA SERBAN MARIAPregatitoare A100BLAGUTIU CORNELIA
POPESCU GEORGIANAPregatitoare A100BLAGUTIU CORNELIA
TOMESCU ILINCAPregatitoare A100BLAGUTIU CORNELIA
TUTA ANTONIAPregatitoare A100BLAGUTIU CORNELIA
UIVARI MARIAPregatitoare A100BLAGUTIU CORNELIA
VANGA RAISAPregatitoare A100BLAGUTIU CORNELIA
FLESERU ANA Pregatitoare A97BLAGUTIU CORNELIA
ROTARI DARINPregatitoare A97BLAGUTIU CORNELIA
TRAUSAN AMELIAPregatitoare A97BLAGUTIU CORNELIA
ALEXE TEODORPregatitoare A95BLAGUTIU CORNELIA
LUCA IOANA Pregatitoare A95BLAGUTIU CORNELIA
TERBEA MATEIPregatitoare A95BLAGUTIU CORNELIA
MONEA IONUTPregatitoare A90BLAGUTIU CORNELIA
TASSO SANTIAGOPregatitoare A89BLAGUTIU CORNELIA
DAN VIVIANA Pregatitoare A88BLAGUTIU CORNELIA
SCARLAT BIANCAPregatitoare A88BLAGUTIU CORNELIA
NANU GABRIELPregatitoare A87BLAGUTIU CORNELIA
VIDICAN TANIAPregatitoare A85BLAGUTIU CORNELIA
TIRU ERIC STEFANPregatitoare A81BLAGUTIU CORNELIA
FIERARU DARIA Pregatitoare A74BLAGUTIU CORNELIA
BAGU VICTORPregatitoare A72BLAGUTIU CORNELIA
SOFILCA CEZAR IONUTPregatitoare A65BLAGUTIU CORNELIA
GHITAN SEBASTIANPregatitoare A60BLAGUTIU CORNELIA

Inapoi la centrele de concurs