Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Caracal
Scoala:GHEORGHE MAGHERU
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
DOLDOREA VLADI A100ROTUNJANU LOREDANA
PREDOIU CRISTIANI A100ROTUNJANU LOREDANA
CARSTEA STEFANI A98ROTUNJANU LOREDANA
ANDREI STEFANIAI A95ROTUNJANU LOREDANA
BOARTA BIANCAI A95ROTUNJANU LOREDANA
COLCEAG IONUTI A95ROTUNJANU LOREDANA
DUICA MIRUNAI A95ROTUNJANU LOREDANA
MITRICA SARAI A95ROTUNJANU LOREDANA
GUTA MARIO I A93ROTUNJANU LOREDANA
DIACONU ANDRAI A90ROTUNJANU LOREDANA
CONSTANTINESCU ANDREII A85ROTUNJANU LOREDANA
NEACSU STEFANI A83ROTUNJANU LOREDANA
SERBAN FlaviusI A80ROTUNJANU LOREDANA
Andrei ANDYI A70ROTUNJANU LOREDANA
Mitrica ROXANAI A60ROTUNJANU LOREDANA
Boarta Dragos StefanI B100Vrancea Mariana
Bocai Ingrid MariaI B100Vrancea Mariana
Busica MariusI B100Vrancea Mariana
Caldararu Gabriel I B100Vrancea Mariana
Dimian BiancaI B100Vrancea Mariana
Truican Natalia IrinaI B100Vrancea Mariana
Tufis AndreeaI B75Vrancea Mariana
Lungu ClaudiuI B70Vrancea Mariana
CIOBANU MAIAII A100NICOLA ALINA
DADULESCU RAZVANII A100NICOLA ALINA
RADU IRINAII A100NICOLA ALINA
DUMITRESCU ADRIANII A98NICOLA ALINA
PETRE STEFANII A90NICOLA ALINA
STANCU ALEXIAII A90NICOLA ALINA
Georoceanu DariaII B100NICOLA ALINA
Moanta MariaII B98GRIGORE GHEORGHITA
Ionescu MariaII B90GRIGORE GHEORGHITA
Ticu AlexiaII B90GRIGORE GHEORGHITA
Iorga RaresII B87NICOLA ALINA
Moanta DanielaII B85GRIGORE GHEORGHITA
Palici AlexandraII B85GRIGORE GHEORGHITA
Parnescu MihaelaII B80GRIGORE GHEORGHITA
Buzatu MariaIII A75Iliescu Nicoleta
Carzon AliciaIII A70Iliescu Nicoleta
COSTACHE LOREDANAIII B98BRINZAN VIOLETA
Burada IonutIII B95Iliescu Nicoleta
TRIFONESCU ANDREIIII B95BRINZAN VIOLETA
DUMITRESCU ALEXIAIV A100GROZAVESCU NADIA
ILIESCU EDUARDIV A100GROZAVESCU NADIA
VISAN BIANCAIV A98GROZAVESCU NADIA
IVAN ADELINAIV A95GROZAVESCU NADIA
ROGOBETE NECTARIAIV A95GROZAVESCU NADIA
GALEA CRISTIANAIV A90GROZAVESCU NADIA
NICOLAIE ALEXANDRUIV A90GROZAVESCU NADIA
TUINEA ALEXANDRAIV A90GROZAVESCU NADIA
APIPIE ANDREEAIV A85GROZAVESCU NADIA
DRAGHICI LIGIAIV A82GROZAVESCU NADIA
DINU DARIUSIV A80GROZAVESCU NADIA
HUMA DAVIDIV A80GROZAVESCU NADIA
INCROSNATU MONICAIV A70GROZAVESCU NADIA
Smarandache ClaudiaIV B85Dumbrava Nela
Achile LauraIV B78Dumbrava Nela
Ilin DariaIV B76Dumbrava Nela
Ene RobertoIV B73Dumbrava Nela
Preda RobertIV B73Dumbrava Nela
Petrescu NatasaIV B65Dumbrava Nela
Voiculescu GianinaIV B65Dumbrava Nela
Bala YanisIV B60Dumbrava Nela
Cioflan RobertoPregatitoare B100Dadulescu Monica
Constantinescu EllaPregatitoare B100Dadulescu Monica
HAASE LUCIAPregatitoare B100Zamfirescu Camelia
ILIESCU IANNISPregatitoare B100Zamfirescu Camelia
TUDOR BIANCAPregatitoare B100Dadulescu Monica
SANDU MARIOPregatitoare B98Dadulescu Monica
OLTEANU GABRIELAPregatitoare B95Zamfirescu Camelia
ENACHE ANASTASIAPregatitoare B94Zamfirescu Camelia
DOBRE MARINAPregatitoare B92Zamfirescu Camelia
LUPU FLORINPregatitoare B92Dadulescu Monica
MANEA NAIDIN DARIUSPregatitoare B92Zamfirescu Camelia
BUSA ANDREEAPregatitoare B91Zamfirescu Camelia
DALEA VASICAPregatitoare B90Dadulescu Monica
TOMA ROBERTPregatitoare B90Zamfirescu Camelia
PRUNA STEFANPregatitoare B88Zamfirescu Camelia
VOINESCU MARIANPregatitoare B88Zamfirescu Camelia
BALASA MAIA Pregatitoare B87Zamfirescu Camelia
DOBROMIR VLADPregatitoare B87Zamfirescu Camelia
VOICULESCU PATRICIAPregatitoare B85Zamfirescu Camelia
VOINEA DRAGOSPregatitoare B85Zamfirescu Camelia
GLISCA MARIAPregatitoare B83Zamfirescu Camelia
VRANCEA DARIAPregatitoare B82Zamfirescu Camelia
GEANTA VALENTINPregatitoare B80Zamfirescu Camelia
PAPUC RARESPregatitoare B80Zamfirescu Camelia
DRAGOMIR DAVIDPregatitoare B78Zamfirescu Camelia
MANDRES NATALIAPregatitoare B75Zamfirescu Camelia
MITRU PETRISORPregatitoare B72Dadulescu Monica
MIHAI DAVIDPregatitoare B70Dadulescu Monica
BLEJA ADELINAPregatitoare B66Zamfirescu Camelia

Inapoi la centrele de concurs