Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Timis
Localitate:Lugoj
Scoala:Scoala Gimnaziala Eftimie Murgu Lugoj
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Saroni CatalinI AEArdelean Daciana
Sima AlexandruI AEArdelean Daciana
BENZAR DENISAII AEFIAT DANIELA
GHEORGHIEV THEONAII AEFIAT DANIELA
IACOBESCU ALEXANDRUII AEFIAT DANIELA
Bobic IanisPregatitoare AEIorgovan Camelia
Brinda AntoniaPregatitoare AEIorgovan Camelia
Bucur Georgiana Pregatitoare AEIorgovan Camelia
Caldaras ArmandoPregatitoare AEIorgovan Camelia
Cuza MihaiPregatitoare AEIorgovan Camelia
Gherga ElenaPregatitoare AEIorgovan Camelia
Iorgovan DariusPregatitoare AEIorgovan Camelia
Jurjoni RaresPregatitoare AEIorgovan Camelia
Piseru AndradaPregatitoare AEIorgovan Camelia
Predescu MayaPregatitoare AEIorgovan Camelia
Sabau OvidiuPregatitoare AEIorgovan Camelia
State BogdanPregatitoare AEIorgovan Camelia
ANDREESCU CRISTINAPregatitoare BEDUMA MIRELA
BOCA GEORGE ANDREIPregatitoare BEDUMA MIRELA
DINA ADRIANPregatitoare BEDUMA MIRELA
HERENYI YASMINAPregatitoare BEDUMA MIRELA
HRENCSAR MAYAPregatitoare BEDUMA MIRELA
JUCSOR CALINPregatitoare BEDUMA MIRELA
PAUN MADALINAPregatitoare BEDUMA MIRELA
PAVAL GRATIANPregatitoare BEDUMA MIRELA
ZAMFIRESCU LUCASPregatitoare BEDUMA MIRELA
CROITORU ANDREIIV AIICOVACI CORINA
Berzescu Lorena I AIIArdelean Daciana
POPESCU CRISTIANAII AIIFIAT DANIELA
RADINARU EMENUELAIII AIIROTARIU KISS DOLORES
LACZKO ANGI NOEMIIII BIIBORCA ANDREEA
RONCOV MARIOIII BIIBORCA ANDREEA
RUIAN IOANA STEFANIAIII BIIBORCA ANDREEA
SAVU ANA-MARIAIV AIICOVACI CORINA
Ianculescu LaviniaPregatitoare AIIIorgovan Camelia
Popescu TeodorPregatitoare AIIIorgovan Camelia
BIRLIBA ANDREASPregatitoare BIIDUMA MIRELA
TRUSCONIU PATRICIAPregatitoare BIIDUMA MIRELA
Masznicza Andra I AIIIArdelean Daciana
JUCU MAIAII AIIIFIAT DANIELA
Toader AmaliaPregatitoare AIIIIorgovan Camelia
DINU ANDREI DAVIDIV AIIICOVACI CORINA
Meszmann SelenaPregatitoare AIIIIorgovan Camelia
CALPESCU RALUCAPregatitoare BIIIDUMA MIRELA
Czine FabioI AMArdelean Daciana
David MateiI AMArdelean Daciana
Dobie Anton I AMArdelean Daciana
Jilavu DimitrieI AMArdelean Daciana
Tudorache RaulI AMArdelean Daciana
Guran BiancaPregatitoare AMIorgovan Camelia
HILLIER IULIAPregatitoare BMDUMA MIRELA

Inapoi la centrele de concurs