Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Vaslui
Localitate:Barlad
Scoala:Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Dubei HadaI CEStefanica Geanina
Halapciug DragosI CEStefanica Geanina
Muntenasu RazvanI CEStefanica Geanina
Mocanu GabrielaII AEIacob M Budescu P
Boza DenisaII BEGrigoras Valerica
Gociu Iarina MariaII BEGrigoras Valerica
Paraschiv LucaII BEGrigoras Valerica
Croitoru StefanII CENacu Roxana
Frunza EduardII CENacu Roxana
Guzgan VladII CENacu Roxana
Cozma MihneaIV BESava Elena
Mocanu RalucaIV BESava Elena
Badarau LucaPregatitoare AEFocsa Iuliana
Balan StefanPregatitoare AEFocsa Iuliana
Iacomi AdrianaPregatitoare AEFocsa Iuliana
Moroianu FlorentiuPregatitoare AEFocsa Iuliana
Nae DenisPregatitoare AEFocsa Iuliana
Pintilie MateiPregatitoare AEFocsa Iuliana
Popa YanisPregatitoare AEFocsa Iuliana
Silvestru CristianPregatitoare AEFocsa Iuliana
Tomescu IoanaPregatitoare AEFocsa Iuliana
Bogiu BiancaPregatitoare DEChirvasa Mihaela
Chirila RaresPregatitoare DEChirvasa Mihaela
Chirvasa MihaiPregatitoare DEChirvasa Mihaela
Chirvase RaresPregatitoare DEChirvasa Mihaela
Frumuzachi TeodoraPregatitoare DEChirvasa Mihaela
Marin MateiPregatitoare DEChirvasa Mihaela
Munteanu DariaPregatitoare DEChirvasa Mihaela
Munteanu StefanPregatitoare DEChirvasa Mihaela
Neagu CasandraPregatitoare DEChirvasa Mihaela
Palade NicolasPregatitoare DEChirvasa Mihaela
Sisca DavidPregatitoare DEChirvasa Mihaela
Timofte ArianaPregatitoare DEChirvasa Mihaela
Toporas TudorPregatitoare DEChirvasa Mihaela
Tudor AndreiPregatitoare DEChirvasa Mihaela
Chihaia AlbertI CIStefanica Geanina
Pasare FilipI CIStefanica Geanina
Toma HoratiuI CIStefanica Geanina
Gabu GeorgeII BIGrigoras Valerica
Gheorghita PatrickPregatitoare AIFocsa Iuliana
Popa AmaliaI BIIMolenta Roxana
Filote BiancaI CIIStefanica Geanina
Ifteme AndreiI CIIStefanica Geanina
Jidanasu ElenaI CIIStefanica Geanina
Popa MariaI CIIStefanica Geanina
Rogojina DanielPregatitoare AIIFocsa Iuliana
Sava StefaniaPregatitoare AIIFocsa Iuliana
Sorodoc AriadnaPregatitoare DIIChirvasa Mihaela
Manda AmaliaIV AIIPaun L Ioan D
Cretu Bianca I AIIMihu M Chirila N
Nentu David I AIIMihu M Chirila N
Paiu IustinI AIIMihu M Chirila N
Braescu DenisI CIIStefanica Geanina
Rachieru EdiI CIIStefanica Geanina
OLARU ANDREEAII AIIIacob M Budescu P
Partal MirunaII BIIGrigoras Valerica
Pintilie StefaniaII BIIGrigoras Valerica
Turcu AndradaII CIINacu Roxana
Vicol MaraII CIINacu Roxana
Buganu ClaraIII AIIOsoianu D Agavriloaei I
Danila EricIII AIIOsoianu D Agavriloaei I
Giusca AlexandruIII AIIOsoianu D Agavriloaei I
Matei TeodorIII AIIOsoianu D Agavriloaei I
PINTILIE PatrickIII AIIOsoianu D Agavriloaei I
Zugravu LucaIII AIIOsoianu D Agavriloaei I
Buta AntonioPregatitoare AIIFocsa Iuliana
Carare SamiraPregatitoare AIIFocsa Iuliana
Curelaru MihneaPregatitoare AIIFocsa Iuliana
Hincu DariusPregatitoare AIIFocsa Iuliana
Mihaila MateiPregatitoare AIIFocsa Iuliana
Roman RaulPregatitoare AIIFocsa Iuliana
Zaharia SebastianPregatitoare AIIFocsa Iuliana
Caranfil StefaniaPregatitoare DIIChirvasa Mihaela
Popescu AndreiPregatitoare DIIChirvasa Mihaela
Rachieru KarinaPregatitoare DIIChirvasa Mihaela
DULAN DENISAII AIIIIacob M Budescu P
OLARU IOANAII AIIIIacob M Budescu P
Scantei DragosII AIIIIacob M Budescu P
Coromelcea StefanII BIIIGrigoras Valerica
Caracas PetruII CIIINacu Roxana
Popa LorenaII CIIINacu Roxana
Marcu DariusI AIIIMihu M Chirila N
Verdes ElaI CIIIStefanica Geanina
Bazgan AnaPregatitoare AIIIFocsa Iuliana
Braescu VladPregatitoare AIIIFocsa Iuliana
Margean MariaPregatitoare AIIIFocsa Iuliana
Ghiorghiu DariusPregatitoare DIIIChirvasa Mihaela
Ibanescu AlexandruPregatitoare DIIIChirvasa Mihaela
Craiveanu MateiI AIIIMihu M Chirila N
Postolache BiancaI CIIIStefanica Geanina
Budescu RobertIV AIIIPaun L Ioan D
Grancea AnastasiaI AMMihu M Chirila N
Postolache DragosI AMMihu M Chirila N
Goga MedeeaI BMMolenta Roxana
Munteanu CosminI BMMolenta Roxana
Pindaru CristinaI BMMolenta Roxana
Usurelu GheorghitaI BMMolenta Roxana
Ionescu AlexandraI DMGuzgan Gabriela
Ionescu BiancaI DMGuzgan Gabriela
Stoian LorisaII BMGrigoras Valerica
Biclea MateiII CMNacu Roxana
Buzamat AmaliaII CMNacu Roxana
Parpalea CosminII CMNacu Roxana
Bors DavidIII AMOsoianu D Agavriloaei I
Isac AlexIII AMOsoianu D Agavriloaei I
Pletea TerezaIII AMOsoianu D Agavriloaei I
Teaca MaiaIII AMOsoianu D Agavriloaei I
Sava AlexandruIII DMAnton Lioara
Angheluta MariusPregatitoare AMFocsa Iuliana
Ciocoiu MariaPregatitoare AMFocsa Iuliana
Popa BriannaPregatitoare AMFocsa Iuliana
Iancu AlessiaPregatitoare DMChirvasa Mihaela

Inapoi la centrele de concurs