Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bihor
Localitate:Oradea
Scoala:Scoala Gimnaziala Dacia
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
RADOVET RALUCAI CETOTH MIRELA
BAICAN VLADII AECOBE SIMONA
DARABAN ALEXII BENEGRUT GABRIELA
GLIGOR ANDREIII BENEGRUT GABRIELA
LASLAU PATRIKII BENEGRUT GABRIELA
MANICEA LUCAII BENEGRUT GABRIELA
SONEA SERGIUII BENEGRUT GABRIELA
HANES MIHAIII DEFLORUT MARIA
PURZA RAULII DEFLORUT MARIA
MITA ALEXII EELET LUCIA
SZABO SARAII EELET LUCIA
PARUS STEFANIII AEFABIAN SIMONA
ARDELEAN LUCA ALEXANDRUIII BEZLIBUT DIANA
BARNA GEORGEIII DEIANCU VIORICA
STURZ MIRUNAIII DEIANCU VIORICA
AFLOARE RALUCAPregatitoare AEBUCSA GEORGETA
ARHIP ANDREEAPregatitoare AEBUCSA GEORGETA
BUNA VLADIMIRPregatitoare AEBUCSA GEORGETA
BUNGAU CASIANPregatitoare AEBUCSA GEORGETA
CHIS-CHIFOR STEFANIAPregatitoare AEBUCSA GEORGETA
CRET CASIANPregatitoare AEBUCSA GEORGETA
HERMAN EDIPregatitoare AEBUCSA GEORGETA
IGNA DRAGOSPregatitoare AEBUCSA GEORGETA
TOMOIAGA ANDREEAPregatitoare AEBUCSA GEORGETA
URSU STEFANIAPregatitoare AEBUCSA GEORGETA
IOVA FLAVIU CASIANIII BIZLIBUT DIANA
MADI MIHAI MAXIMILIANIII BIZLIBUT DIANA
NAGY ALEXANDRAIII BIZLIBUT DIANA
SERES ALBERT JASONIII BIZLIBUT DIANA
ZDREHUS ADRIAN RADUIII BIZLIBUT DIANA
HORJ AYANNAIV CIFEIER AURORA
MOGA VLADIV CIFEIER AURORA
BUNGAU STEFANII EILET LUCIA
GAVRILUT ADRIANII EILET LUCIA
COCOS RALUCA MARIAIII BIZLIBUT DIANA
IRIMIE ANASTASIA MARIAIII BIZLIBUT DIANA
RETEK BOGDANII BIINEGRUT GABRIELA
LUPSE DRAGOSII DIIFLORUT MARIA
TOIE ALEXII DIIFLORUT MARIA
ARON LUCAIV CIIFEIER AURORA
CORNEA ALEXANDRUI BIICHEREGI FELICIA
DRONCA ARIANAI BIICHEREGI FELICIA
CAMPAN AYANNAII AIICOBE SIMONA
DAESCU ANAII AIICOBE SIMONA
ORBAN ALEXII AIICOBE SIMONA
STANCIU FRANCESCAII AIICOBE SIMONA
UNGUREANU ROBERTII BIINEGRUT GABRIELA
BADEA EMMAII DIIFLORUT MARIA
COPIL PATRICKII DIIFLORUT MARIA
JURJUT BOGDANII DIIFLORUT MARIA
VESA ALEXANDRA CRISTINAII EIILET LUCIA
PENEA ARONIII AIIFABIAN SIMONA
CONSTANGIOARA EMAIII BIIZLIBUT DIANA
NAGY ANDREEAIII BIIZLIBUT DIANA
BALINT MIHAII BIIICHEREGI FELICIA
BOLDIZSAR EDUARDII DIIIFLORUT MARIA
FETEA VLAD GEORGEIII BIIIZLIBUT DIANA
TIMIS ELENAIII BIIIZLIBUT DIANA
FILDAN BIANCAIII DIIIIANCU VIORICA
TAMASAN MARIAIII DIIIIANCU VIORICA
VERDES DIANAIV AIIICIORBA AMALIA
NICOLA ALESSIAIV CIIIFEIER AURORA
FODOR DENISII BIIINEGRUT GABRIELA
HUSARU SERBANII DIIIFLORUT MARIA
DANSA DARIA ELENAIII BIIIZLIBUT DIANA
MOROZAN DAVIDIII BIIIZLIBUT DIANA
MIHALACHE MIHNEAIII DIIIIANCU VIORICA
SACUI STEFAN LUCAIV AIIICIORBA AMALIA
RADA RARESPregatitoare AIIIBUCSA GEORGETA
NAGY DAVIDII DIIIFLORUT MARIA
STURZA MIHNEAIII AIIIFABIAN SIMONA
GALEA ADRIANIII DIIIIANCU VIORICA
NEGRUTIU SORINAII AMCOBE SIMONA
ONICAS YANNISII EMLET LUCIA
CIUCLEA RARESIII AMFABIAN SIMONA
BACIOIU BIANCA IOANAIII BMZLIBUT DIANA
CURT DIANA STEFANAIII BMZLIBUT DIANA
POP AMALIAIII DMIANCU VIORICA
CIOBAN ALEXANDRUIV AMCIORBA AMALIA
GALASEL DRAGOSPregatitoare AMBUCSA GEORGETA

Inapoi la centrele de concurs