Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Slatina
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA Constantin Brancoveanu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
CHIRCUSI AYANNAI A100STERIE VIOLETA MARIANA
CURUIA FABIANI A100STERIE VIOLETA MARIANA
HALOIU ALEXANDRUI A100STERIE VIOLETA MARIANA
ION ANTONIAI A100STERIE VIOLETA MARIANA
TUGULAN ROBERTI A100STERIE VIOLETA MARIANA
VARBAN MARAI A100STERIE VIOLETA MARIANA
PAPUC KARINAI A95STERIE VIOLETA MARIANA
VRAJESCU NICUSORI A95STERIE VIOLETA MARIANA
DUNE BIANCAI A92STERIE VIOLETA MARIANA
TRANTESCU AMALIAI A92STERIE VIOLETA MARIANA
ARDELEANU MIHAELAI A91STERIE VIOLETA MARIANA
CHERBELEATA ROBERTI A91STERIE VIOLETA MARIANA
DRAGAN - IORDACHE ALEXIAI A91STERIE VIOLETA MARIANA
DUMITRESCU ALECSIAI A91STERIE VIOLETA MARIANA
CAPRARU ALEXANDRUI A90STERIE VIOLETA MARIANA
DUMITRU EDUARDI A90STERIE VIOLETA MARIANA
JOIA ANTONIOI A90STERIE VIOLETA MARIANA
Ristea AmaliaI B90Matesica Valentina
Calin Erika GeorgianaI B80Matesica Valentina
Crisu Stefanut BogdanI B80Matesica Valentina
Luca Ionut LucianI B80Matesica Valentina
TincaAnghel Issa RebecaI B80Matesica Valentina
BADOI RAZVAN ANDREII C100Aurelia Stancu
DRAGOMIR BIANCA -MARIAI C100Aurelia Stancu
MILITARU COSMIN MARIUSI C100Aurelia Stancu
PATRU ALEXANDRA ELENAI C100Aurelia Stancu
PREDUT FLORIN ALEXANDRUI C100Aurelia Stancu
PUSCASU PATRICKI C100Aurelia Stancu
TANASIE MARIN ELISAI C100Aurelia Stancu
ALDEA EDUARD MIHAII C95Aurelia Stancu
CHEROIU MAYA- CRISTINA I C95Aurelia Stancu
VOINEA ALESSIA ANDREEAI C95Aurelia Stancu
CALIN ALEXANDRU - CRISTIANI C90Aurelia Stancu
GHENEA GIANI VALENTINI C80Aurelia Stancu
MATEESCU ALEXIA SIMONAI C80Aurelia Stancu
IORDACHE DENIS ANDREIIII A100ANDREESCU DENISA
ROSU NEAGOIE DAVID CONSTANTINIII A98ANDREESCU DENISA
MUSTATEA IULIANIII A95ANDREESCU DENISA
FLOREA DENIS MIHAIIII A93ANDREESCU DENISA
BARBU IONUT VALENTINIII B100MARIN CRISTINA
CHIROIU MARIAIII B100MARIN CRISTINA
FLORESCU ADNANAIII B100MARIN CRISTINA
Paraschiva OliviaIII B100Capatina Andreea
POSTOLACHE ERIKAIII B100MARIN CRISTINA
VOICULESCU LORENAIII B100MARIN CRISTINA
Fluture DavidIII B99Capatina Andreea
Mitran RazvanIII B94Capatina Andreea
Nedelea Stefan III B93Capatina Andreea
Nicolescu Elena III B93Capatina Andreea
BITICA YANNISIII B92MARIN CRISTINA
Cojocaru Erika III B90Capatina Andreea
NECIU GIANIIII B89MARIN CRISTINA
Tecuceanu AndreiIII B89Capatina Andreea
Filisanu AndreiIII B87Capatina Andreea
Bacanaru AndrettiIII B86Capatina Andreea
Barbieru MarioIII B85Capatina Andreea
DRAGNEA ALEXIAIII B85MARIN CRISTINA
MICU MARIOIII B85MARIN CRISTINA
NITA CRISTINAIII B85MARIN CRISTINA
Ene Bianca III B83Capatina Andreea
VICICA ADINAIII B83MARIN CRISTINA
Constantinescu AlexandraIII B81Capatina Andreea
Rotaru AdelaIII B78Capatina Andreea
Usurelu SarahIII B76Capatina Andreea
Nadolu MariaIII B75Capatina Andreea
Dumitru DragosIII B73Capatina Andreea
ILIE VANESSAIII C95ZAHARIOIU LAURA
BIT DENISAIII C90ZAHARIOIU LAURA
FOCARU MIHAIIII C90ZAHARIOIU LAURA
CATANOIU MIHNEAIII C85ZAHARIOIU LAURA
MARES-FRUNZA BIANCAIII C80ZAHARIOIU LAURA
CARUNTU MARINAIII C78ZAHARIOIU LAURA
Georgescu Cornelia AnastasiaIV A100Nicolae Dana
Dumitrescu Bianca AndreeaIV A89Nicolae Dana
Nedelcu Ionut RazvanIV A89Nicolae Dana
Relea Mario NicolaeIV A60Nicolae Dana
Balan MarioIV AParticipantNicolae Dana
Sterie GabrielIV B100Draghici Veronica
Strpu MariaIV B100Draghici Veronica
Stirbescu Ana MariaIV B85Draghici Veronica
Vasilescu AndreeaIV B84Draghici Veronica
Orzechovschi AlinaIV B83Draghici Veronica
Dogaru IulianaIV B81Draghici Veronica
Matei DariaIV B75Draghici Veronica
Pauna AdrianIV B69Draghici Veronica
Stanculet BiancaIV B63Draghici Veronica
VADUVA STEFANIAPregatitoare C100DINU CRISTINA
SAULESCU DAVIDPregatitoare C98DINU CRISTINA
MILITARU MARIAPregatitoare C95DINU CRISTINA
DEACONU BIANCAPregatitoare C93DINU CRISTINA
PAUN IOANPregatitoare C92DINU CRISTINA

Inapoi la centrele de concurs