Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Olt
Localitate:Slatina
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA Eugen Ionescu
Nume elevClasaCadru didactic
FLOREA DENIS MIHAIII AANDREESCU DENISA
BARBU VALENTINII BMARIN CRISTINA
CHIROIU MARIAII BMARIN CRISTINA
DRAGNEA ALEXIAII BMARIN CRISTINA
FLORESCU ADNANAII BMARIN CRISTINA
Fluture DavidII BCapatina Andreea
Nedelea StefanII BCapatina Andreea
TRUSCA ROBERTII BMARIN CRISTINA
VOICULESCU LORENAII BMARIN CRISTINA
Georgescu Cornelia AnastasiaIII AGhimis Constanta
Sterie GabrielIII BBirin Veronica
Florea Ionela AlexandraIII CChircusi Cosmina
Pastina Ghergu Alexandru GratianIII CChircusi Cosmina
Vedere Alexandra RamonaIII CChircusi Cosmina
ARDELEANU MIHAELAPregatitoare ASTERIE VIOLETA
CAPRARU ALEXANDRUPregatitoare ASTERIE VIOLETA
CHERBELEATA ROBERTPregatitoare ASTERIE VIOLETA
DRAGAN - IORDACHE ALEXIAPregatitoare ASTERIE VIOLETA
DUMITRESCU ALECSIAPregatitoare ASTERIE VIOLETA
HALOIU ALEXANDRUPregatitoare ASTERIE VIOLETA
ILIUTA MIRUNAPregatitoare ASTERIE VIOLETA
ION ANTONIAPregatitoare ASTERIE VIOLETA
PESCARU IOANAPregatitoare ASTERIE VIOLETA
TRANTESCU AMALIAPregatitoare ASTERIE VIOLETA
TUGULAN ROBERTPregatitoare ASTERIE VIOLETA
VARBAN MARAPregatitoare ASTERIE VIOLETA
Burlan RobertPregatitoare BMatesica Valentina
Luca Ionut LucianPregatitoare BMatesica Valentina
Marin Isabela MariaPregatitoare BMatesica Valentina
Neacsu Mihnea CatalinPregatitoare BMatesica Valentina
Orzechovschi Mihai LucianPregatitoare BMatesica Valentina
Patrascu Andrei CristianPregatitoare BMatesica Valentina
Postolache Maria NataliaPregatitoare BMatesica Valentina
Ristea Georgiana AmaliaPregatitoare BMatesica Valentina
Sandulescu Catalin MarianPregatitoare BMatesica Valentina
Stanciu Daria MariaPregatitoare BMatesica Valentina
Tinca-Anghel Issa RebecaPregatitoare BMatesica Valentina
Trusca Theodora MariaPregatitoare BMatesica Valentina
Valu Razvan IonutPregatitoare BMatesica Valentina
Visan Denis GabrielPregatitoare BMatesica Valentina
ALDEA EDUARD MIHAIPregatitoare CSTANCU AURELIA GEORGETA
BADOI RAZVAN ANDREIPregatitoare CSTANCU AURELIA GEORGETA
CALIN ALEXANDRU CRISTIANPregatitoare CSTANCU AURELIA GEORGETA
CHEROIU MAYA CRISTINAPregatitoare CSTANCU AURELIA GEORGETA
DRAGOMIR BIANCA MARIAPregatitoare CSTANCU AURELIA GEORGETA
DRUGU CRISTINA IONELAPregatitoare CSTANCU AURELIA GEORGETA
GHENEA GEANI VALENTINPregatitoare CSTANCU AURELIA GEORGETA
IONITA MARIAN ALEXANDRUPregatitoare CSTANCU AURELIA GEORGETA
JOIA RALUCA MARIAPregatitoare CSTANCU AURELIA GEORGETA
MATEESCU ALEXIAPregatitoare CSTANCU AURELIA GEORGETA
MILITARU COSMINPregatitoare CSTANCU AURELIA GEORGETA
PATRU ALEXANDRA ELENAPregatitoare CSTANCU AURELIA GEORGETA
PREDUT FLORIN ALEXANDRUPregatitoare CSTANCU AURELIA GEORGETA
PUSCASU PATRIKPregatitoare CSTANCU AURELIA GEORGETA
STOICULESCU VANESSAPregatitoare CSTANCU AURELIA GEORGETA
TANASIE MARIN ELISAPregatitoare CSTANCU AURELIA GEORGETA
TITIRIGA LAURA ANDREEAPregatitoare CSTANCU AURELIA GEORGETA
VOINEA ALESSIAPregatitoare CSTANCU AURELIA GEORGETA

Inapoi la centrele de concurs