Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Slatina
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA Eugen Ionescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
FLOREA DENIS MIHAIII AEANDREESCU DENISA
BARBU VALENTINII BEMARIN CRISTINA
CHIROIU MARIAII BEMARIN CRISTINA
DRAGNEA ALEXIAII BEMARIN CRISTINA
FLORESCU ADNANAII BEMARIN CRISTINA
Fluture DavidII BECapatina Andreea
Nedelea StefanII BECapatina Andreea
TRUSCA ROBERTII BEMARIN CRISTINA
VOICULESCU LORENAII BEMARIN CRISTINA
Georgescu Cornelia AnastasiaIII AEGhimis Constanta
Sterie GabrielIII BEBirin Veronica
Florea Ionela AlexandraIII CEChircusi Cosmina
Pastina Ghergu Alexandru GratianIII CEChircusi Cosmina
Vedere Alexandra RamonaIII CEChircusi Cosmina
ARDELEANU MIHAELAPregatitoare AESTERIE VIOLETA
CAPRARU ALEXANDRUPregatitoare AESTERIE VIOLETA
CHERBELEATA ROBERTPregatitoare AESTERIE VIOLETA
DRAGAN - IORDACHE ALEXIAPregatitoare AESTERIE VIOLETA
DUMITRESCU ALECSIAPregatitoare AESTERIE VIOLETA
HALOIU ALEXANDRUPregatitoare AESTERIE VIOLETA
ILIUTA MIRUNAPregatitoare AESTERIE VIOLETA
ION ANTONIAPregatitoare AESTERIE VIOLETA
PESCARU IOANAPregatitoare AESTERIE VIOLETA
TRANTESCU AMALIAPregatitoare AESTERIE VIOLETA
TUGULAN ROBERTPregatitoare AESTERIE VIOLETA
VARBAN MARAPregatitoare AESTERIE VIOLETA
Burlan RobertPregatitoare BEMatesica Valentina
Luca Ionut LucianPregatitoare BEMatesica Valentina
Marin Isabela MariaPregatitoare BEMatesica Valentina
Neacsu Mihnea CatalinPregatitoare BEMatesica Valentina
Orzechovschi Mihai LucianPregatitoare BEMatesica Valentina
Patrascu Andrei CristianPregatitoare BEMatesica Valentina
Postolache Maria NataliaPregatitoare BEMatesica Valentina
Ristea Georgiana AmaliaPregatitoare BEMatesica Valentina
Sandulescu Catalin MarianPregatitoare BEMatesica Valentina
Stanciu Daria MariaPregatitoare BEMatesica Valentina
Tinca-Anghel Issa RebecaPregatitoare BEMatesica Valentina
Trusca Theodora MariaPregatitoare BEMatesica Valentina
Valu Razvan IonutPregatitoare BEMatesica Valentina
Visan Denis GabrielPregatitoare BEMatesica Valentina
ALDEA EDUARD MIHAIPregatitoare CESTANCU AURELIA GEORGETA
BADOI RAZVAN ANDREIPregatitoare CESTANCU AURELIA GEORGETA
CALIN ALEXANDRU CRISTIANPregatitoare CESTANCU AURELIA GEORGETA
CHEROIU MAYA CRISTINAPregatitoare CESTANCU AURELIA GEORGETA
DRAGOMIR BIANCA MARIAPregatitoare CESTANCU AURELIA GEORGETA
DRUGU CRISTINA IONELAPregatitoare CESTANCU AURELIA GEORGETA
GHENEA GEANI VALENTINPregatitoare CESTANCU AURELIA GEORGETA
IONITA MARIAN ALEXANDRUPregatitoare CESTANCU AURELIA GEORGETA
JOIA RALUCA MARIAPregatitoare CESTANCU AURELIA GEORGETA
MATEESCU ALEXIAPregatitoare CESTANCU AURELIA GEORGETA
MILITARU COSMINPregatitoare CESTANCU AURELIA GEORGETA
PATRU ALEXANDRA ELENAPregatitoare CESTANCU AURELIA GEORGETA
PREDUT FLORIN ALEXANDRUPregatitoare CESTANCU AURELIA GEORGETA
PUSCASU PATRIKPregatitoare CESTANCU AURELIA GEORGETA
STOICULESCU VANESSAPregatitoare CESTANCU AURELIA GEORGETA
TANASIE MARIN ELISAPregatitoare CESTANCU AURELIA GEORGETA
TITIRIGA LAURA ANDREEAPregatitoare CESTANCU AURELIA GEORGETA
VOINEA ALESSIAPregatitoare CESTANCU AURELIA GEORGETA
Nedelcu Ionut RazvanIII AIGhimis Constanta
PITIGOI MIHAI SEBASTIANII AIANDREESCU DENISA
Mitran RazvanII BICapatina Andreea
Moraru SaraII BICapatina Andreea
Balan Mario AdrianIII AIGhimis Constanta
Nicolae Dalia CristianaIII CIChircusi Cosmina
CHIRCUSI AYANNAPregatitoare AISTERIE VIOLETA
TANCU ELENAPregatitoare AIISTERIE VIOLETA
Ionescu Mihai RobertPregatitoare BIIMatesica Valentina
BOBEICA MIHAITA DANIELPregatitoare CIISTANCU AURELIA GEORGETA
DUTU MICHEL GEORGEPregatitoare CIISTANCU AURELIA GEORGETA
PETCU GABRIELPregatitoare CIISTANCU AURELIA GEORGETA
TONESCU FLORINPregatitoare CIISTANCU AURELIA GEORGETA
DUNE BIANCAPregatitoare AIISTERIE VIOLETA
ENE ADRIANA ELENAII AIIANDREESCU DENISA
IORDACHE DENIS ANDREIII AIIANDREESCU DENISA
Cojocaru ErikaII BIICapatina Andreea
DUMITRU LAURENTIUII BIIMARIN CRISTINA
MICU MARIOII BIIMARIN CRISTINA
Dumitrescu Bianca AndreeaIII AIIGhimis Constanta
Relea Mario NicolaeIII AIIGhimis Constanta
Nuta Aura MariaIII CIIChircusi Cosmina
DANCIULESCU ERYKPregatitoare AIISTERIE VIOLETA
DUMITRU EDUARDPregatitoare AIISTERIE VIOLETA
GRIGORESCU NICOLASPregatitoare AIISTERIE VIOLETA
NITA GABRIELPregatitoare AIISTERIE VIOLETA
ROGOZEANU ROBERTPregatitoare AIISTERIE VIOLETA
Crisu Stefanut BogdanPregatitoare BIIMatesica Valentina
Patrascu Larisa AlexandraPregatitoare BIIMatesica Valentina
Orzechovschi AlinaIII BIIIBirin Veronica
BALASAN MARIO FLORINELII AIIIANDREESCU DENISA
BITICA YANNISII BIIIMARIN CRISTINA
Tanase RebecaII BIIICapatina Andreea
Dogaru IulianaIII BIIIBirin Veronica
Stefan Ionut SorinIII CIIIChircusi Cosmina
Sterpu MariaIII BIIIBirin Veronica
CONSTANTIN ALICEPregatitoare AIIISTERIE VIOLETA
Fugaru Mihaela AndreeaPregatitoare BIIIMatesica Valentina
Stancu Isabela FlorentinaPregatitoare BIIIMatesica Valentina
Ilie MaevaII BIIICapatina Andreea
JOIA ANTONIOPregatitoare AIIISTERIE VIOLETA
RISTEA MATEIPregatitoare AIIISTERIE VIOLETA
TOI ALEXANDRU IOANII AMANDREESCU DENISA
Rotaru AdelaII BMCapatina Andreea
VICICA ADINAII BMMARIN CRISTINA
Cotelin Andrada III CMChircusi Cosmina
Nicolae DianaIII CMChircusi Cosmina
Calin Erika GeorgianaPregatitoare BMMatesica Valentina
Pirvan Tania MihaelaPregatitoare BMMatesica Valentina

Inapoi la centrele de concurs