Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Slatina
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA Constantin Brancoveanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CHIRCUSI AYANNAI AESTERIE VIOLETA MARIANA
CURUIA FABIANI AESTERIE VIOLETA MARIANA
HALOIU ALEXANDRUI AESTERIE VIOLETA MARIANA
ION ANTONIAI AESTERIE VIOLETA MARIANA
TUGULAN ROBERTI AESTERIE VIOLETA MARIANA
VARBAN MARAI AESTERIE VIOLETA MARIANA
BADOI RAZVAN ANDREII CEAurelia Stancu
DRAGOMIR BIANCA -MARIAI CEAurelia Stancu
MILITARU COSMIN MARIUSI CEAurelia Stancu
PATRU ALEXANDRA ELENAI CEAurelia Stancu
PREDUT FLORIN ALEXANDRUI CEAurelia Stancu
PUSCASU PATRICKI CEAurelia Stancu
TANASIE MARIN ELISAI CEAurelia Stancu
IORDACHE DENIS ANDREIIII AEANDREESCU DENISA
BARBU IONUT VALENTINIII BEMARIN CRISTINA
CHIROIU MARIAIII BEMARIN CRISTINA
FLORESCU ADNANAIII BEMARIN CRISTINA
Paraschiva OliviaIII BECapatina Andreea
POSTOLACHE ERIKAIII BEMARIN CRISTINA
VOICULESCU LORENAIII BEMARIN CRISTINA
Georgescu Cornelia AnastasiaIV AENicolae Dana
Sterie GabrielIV BEDraghici Veronica
Strpu MariaIV BEDraghici Veronica
VADUVA STEFANIAPregatitoare CEDINU CRISTINA
Fluture DavidIII BICapatina Andreea
ROSU NEAGOIE DAVID CONSTANTINIII AIANDREESCU DENISA
SAULESCU DAVIDPregatitoare CIDINU CRISTINA
PAPUC KARINAI AIISTERIE VIOLETA MARIANA
VRAJESCU NICUSORI AIISTERIE VIOLETA MARIANA
ALDEA EDUARD MIHAII CIIAurelia Stancu
CHEROIU MAYA- CRISTINA I CIIAurelia Stancu
VOINEA ALESSIA ANDREEAI CIIAurelia Stancu
MUSTATEA IULIANIII AIIANDREESCU DENISA
ILIE VANESSAIII CIIZAHARIOIU LAURA
MILITARU MARIAPregatitoare CIIDINU CRISTINA
Mitran RazvanIII BIIICapatina Andreea
FLOREA DENIS MIHAIIII AIIIANDREESCU DENISA
Nedelea Stefan III BIIICapatina Andreea
Nicolescu Elena III BIIICapatina Andreea
DEACONU BIANCAPregatitoare CIIIDINU CRISTINA
DUNE BIANCAI AIIISTERIE VIOLETA MARIANA
TRANTESCU AMALIAI AIIISTERIE VIOLETA MARIANA
BITICA YANNISIII BIIIMARIN CRISTINA
PAUN IOANPregatitoare CIIIDINU CRISTINA
ARDELEANU MIHAELAI AIIISTERIE VIOLETA MARIANA
CHERBELEATA ROBERTI AIIISTERIE VIOLETA MARIANA
DRAGAN - IORDACHE ALEXIAI AIIISTERIE VIOLETA MARIANA
DUMITRESCU ALECSIAI AIIISTERIE VIOLETA MARIANA
CAPRARU ALEXANDRUI AMSTERIE VIOLETA MARIANA
DUMITRU EDUARDI AMSTERIE VIOLETA MARIANA
JOIA ANTONIOI AMSTERIE VIOLETA MARIANA
Ristea AmaliaI BMMatesica Valentina
CALIN ALEXANDRU - CRISTIANI CMAurelia Stancu
Cojocaru Erika III BMCapatina Andreea
BIT DENISAIII CMZAHARIOIU LAURA
FOCARU MIHAIIII CMZAHARIOIU LAURA

Inapoi la centrele de concurs