Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Teoretic Jean Monnet
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Aostscioae AntoniaI D100Hutanu Alma
Efrem Andreea AlessiaI D100Hutanu Alma
Eftimov ElenaI D100Hutanu Alma
Maita FelixI D100Hutanu Alma
Radu MariaI D100Hutanu Alma
Sima AnastasiaI D100Hutanu Alma
Alexandrescu Maria Teodora I D95Hutanu Alma
Giacchi AlessiaI D95Hutanu Alma
Sacuiu Ilinca I D94Hutanu Alma
Marinas AndreiI D92Hutanu Alma
Ardelean Ilinca I D90Hutanu Alma
Berbecariu Mark ConstantinI D90Hutanu Alma
Cristea Thea Iris I D90Hutanu Alma
Dima MadalinaI D90Hutanu Alma
Pantea TudorI D85Hutanu Alma
Vintiloiu AlexandruI D85Hutanu Alma
Mahu Vitalie I D83Hutanu Alma
Rodideal OliverI D78Hutanu Alma
Tautu AlexandraI D77Hutanu Alma
Danciu HoriaI D75Hutanu Alma
Agache Cristiana I D67Hutanu Alma
Ivan David StefanI D65Hutanu Alma
Iordache CristianI D62Hutanu Alma
Timofti MARA I D61Hutanu Alma
Florea MariaI DParticipantHutanu Alma
Munteanu Dan MarioI DParticipantHutanu Alma
Gologanu Marta IrinaII A94Rotaru Finica
Mirescu AmaliaII A94Rotaru Finica
Naghi SabinII A92Rotaru Finica
Danoiu RazvanII A90Rotaru Finica
Luta AndraII A88Rotaru Finica
Culda DavidII A87Rotaru Finica
Ringhiopol IanisII A86Rotaru Finica
Radu MateiII A82Rotaru Finica
Fotache AnaII A77Rotaru Finica
Petre- Iordache LucaII A73Rotaru Finica
Badea IrinaII AParticipantRotaru Finica
Macovei IngridII B100Paculea Bianca
Pascal SofiaII B100Paculea Bianca
Birlan SophiaII B90Paculea Bianca
Creanga TheodoraII B90Paculea Bianca
Cuturescu NataliaII B90Paculea Bianca
Draghici ZiaisII B90Paculea Bianca
Raducanu BogdanII B90Paculea Bianca
Stancu DariusII B90Paculea Bianca
Paraschiv EdithII B88Paculea Bianca
Munteanu VladII B83Paculea Bianca
Trambitas AndreiII B80Paculea Bianca
Mectea AnaII B75Paculea Bianca
Ciuvica AndreiII B73Paculea Bianca
Constantin LucaII B73Paculea Bianca
Laibner MichelleII B73Paculea Bianca
Sirbu StefaniaII B73Paculea Bianca
Feraru EduardII B69Paculea Bianca
Tanase MateiII B68Paculea Bianca
Nicolau MagdaII B65Paculea Bianca
Berbecariu PatrickII B63Paculea Bianca
Miclea MateiII B63Paculea Bianca
Mocanu SebastianII BParticipantPaculea Bianca
Cretu TudorII BParticipantPaculea Bianca
Stoica DariusII BParticipantPaculea Bianca
Neagoe AlessiaII BParticipantPaculea Bianca
Colica MariaII BParticipantPaculea Bianca
Chioreanu CatalinII BParticipantPaculea Bianca
Balaceanu CodrutII BParticipantPaculea Bianca
Cantur DavidII BParticipantPaculea Bianca
Nicolae Andrei FlorinII D100Coman Georgiana
Marin Ana Maria AlexandraII D98Coman Georgiana
Matei SofiaII D98Coman Georgiana
Marin Perianu VladII D95Coman Georgiana
Firican Bianca TeodoraII D83Coman Georgiana
Iordache Eduard FranciscII D82Coman Georgiana
Stan Bianca AndreeaII D78Coman Georgiana
Togoe Eric LucaII D77Coman Georgiana
Harsan Carla MariaII D74Coman Georgiana
Moraru DavidII D64Coman Georgiana
Stefanescu LucaII D64Coman Georgiana
Casale Miguel AdrianoII D61Coman Georgiana
Duhomnicu MariaII DParticipantComan Georgiana
Panait Riana GabrielaII DParticipantComan Georgiana
Alecu Amen RaduanII DParticipantComan Georgiana
Vlasov AnastasiaII DParticipantComan Georgiana
Cosma Iustin II DParticipantComan Georgiana
Madan VladII DParticipantComan Georgiana
Tautu Clara Maria II DParticipantComan Georgiana
Bucur Vlad GabrielII DParticipantComan Georgiana
Florea Eric CristianII DParticipantComan Georgiana
Aoistacioaie TudorIII A100Ionescu Felicia
Caprariu SofiaIII A95Ionescu Felicia
Comanescu RaresIII A95Ionescu Felicia
Dobrica MariaIII A95Ionescu Felicia
Gearap AndraIII A95Ionescu Felicia
Calu AidaIII A90Ionescu Felicia
Galan Mihai III A90Ionescu Felicia
Virtopeanu IanisIII A90Ionescu Felicia
Alexandru AidaIII A85Ionescu Felicia
Fide AyseIII A85Ionescu Felicia
Racolta-Tendel StefanIII A85Ionescu Felicia
Dumitrache MaraIII A80Ionescu Felicia
Sandulescu LucaIII A80Ionescu Felicia
Fagaras AntoniaIII A75Ionescu Felicia
Oniceag ClaraIII B88Prislopan Andreea
Ene RazvanIII B80Prislopan Andreea
Taban StefanIII B67Prislopan Andreea
Hurdubei SebastianIII BParticipantPrislopan Andreea
Borlovan CatalinIII BParticipantPrislopan Andreea
Rantes NoaIII BParticipantPrislopan Andreea
Calinescu TheodoraIII BParticipantPrislopan Andreea
Tapus LucaIII BParticipantPrislopan Andreea
Sirbov RazvanIII BParticipantPrislopan Andreea
Huianu -Maxim IoanaIII BParticipantPrislopan Andreea
Marinescu TudorIII BParticipantPrislopan Andreea
Sbircioc ValeriaIII BParticipantPrislopan Andreea
Ene MichaelIII BParticipantPrislopan Andreea
CHIRITA VLADIV A100DRAGOIU MARIA VICTORIA
MIHOC ALEXANDRUIV A96DRAGOIU MARIA VICTORIA
NAE CLARAIV A96DRAGOIU MARIA VICTORIA
STIRBU EDUARDIV A93DRAGOIU MARIA VICTORIA
HUTANU DAVIDIV A92DRAGOIU MARIA VICTORIA
CODREANU IOANIV A90DRAGOIU MARIA VICTORIA
GHEORGHE ALEXIAIV A90DRAGOIU MARIA VICTORIA
RUSU CARINAIV A90DRAGOIU MARIA VICTORIA
URSESCU EVAIV A89DRAGOIU MARIA VICTORIA
TRAMBITAS ALEXANDRUIV A87DRAGOIU MARIA VICTORIA
FRATOSTITEANU BOGDANIV A81DRAGOIU MARIA VICTORIA
ZAHARIA MAIAIV A79DRAGOIU MARIA VICTORIA
Alexandru Ana IlincaPregatitoare A100Chindea Daniela
Bica RaresPregatitoare A100Chindea Daniela
Cirlig Vladimir Pregatitoare A100Chindea Daniela
Cristescu TudorPregatitoare A100Chindea Daniela
Isac IlincaPregatitoare A100Chindea Daniela
Negrescu MaraPregatitoare A100Chindea Daniela
Poenaru AndreeaPregatitoare A100Chindea Daniela
Poll SofiaPregatitoare A100Chindea Daniela
Seritan BiancaPregatitoare A100Chindea Daniela
Tanase AndreiPregatitoare A100Chindea Daniela
Tarlea MihaiPregatitoare A100Chindea Daniela
Teasdale AnnaPregatitoare A100Chindea Daniela
Androne AlecsandruPregatitoare A95Chindea Daniela
Bondarenco EduardPregatitoare A95Chindea Daniela
Cicirean RobertaPregatitoare A95Chindea Daniela
Costescu AlexandruPregatitoare A95Chindea Daniela
Dumitriade FilipPregatitoare A95Chindea Daniela
Guerra AresPregatitoare A95Chindea Daniela
Gurita GabrielPregatitoare A95Chindea Daniela
Margineanu MariaPregatitoare A95Chindea Daniela
Mohamad AdelinaPregatitoare A95Chindea Daniela
Dumitru PatrickPregatitoare A93Chindea Daniela
Sota Victor Pregatitoare A93Chindea Daniela
Anghel RebeccaPregatitoare A90Chindea Daniela
Cubucku Emir Pregatitoare A90Chindea Daniela
Mihu RafaelPregatitoare A90Chindea Daniela
Panaitiu CarolinaPregatitoare A90Chindea Daniela

Inapoi la centrele de concurs