Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Teoretic Jean Monnet
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Danoiu Razvan CristianI A96Rotaru Finica
Ringhiopol IanisI A96Rotaru Finica
Dumitru- Costache AdelinaI A95Rotaru Finica
Naghi SabinI A95Rotaru Finica
Luta AndraI A94Rotaru Finica
Badea IrinaI A90Rotaru Finica
Ciocanescu EricI A90Rotaru Finica
Gheorghe IanisI A90Rotaru Finica
Nita LauraI A90Rotaru Finica
Dan IsabelleI A88Rotaru Finica
Fotache AnaI A88Rotaru Finica
Gologanu MartaI A88Rotaru Finica
Padure CarlaI A88Rotaru Finica
Radu MateiI A88Rotaru Finica
Constantin TeodoraI A83Rotaru Finica
Zamfir SaraI A83Rotaru Finica
Flangea AnaI A81Rotaru Finica
Ganga TeofilI A75Rotaru Finica
Petre- Iordache LucaI A74Rotaru Finica
Culda DavidI A71Rotaru Finica
Tarlea IoanaI A70Rotaru Finica
Marin AnisiaI A67Rotaru Finica
Cretu BiancaI A62Rotaru Finica
Stefanescu MihaiI A61Rotaru Finica
Iordache IreneI A60Rotaru Finica
Padure GeorgeI A60Rotaru Finica
Pop AlexandraI AParticipantRotaru Finica
Stere JuliaI AParticipantRotaru Finica
Berbecariu PatrickI B98Bianca Paculea
Cantur DavidI B95Paculea Bianca
Birlan SophiaI B90Paculea Bianca
Constantin LucaI B90Paculea Bianca
Creanga TheodoraI B90Paculea Bianca
Neagoe AlessiaI B90Paculea Bianca
Raducanu BogdanI B90Bianca Paculea
Balaceanu CodrutI B80Paculea Bianca
Cretu TudorI B80Paculea Bianca
Cuturescu NataliaI B80Paculea Bianca
Stancu DariusI B80Paculea Bianca
Tanase MateiI B76Paculea Bianca
Leibner Anne MichelleI B75Bianca Paculea
Nicolau MagdaI B75Paculea Bianca
Paraschiv EdithI B67Bianca Paculea
Draghici ZiaisI B65Bianca Paculea
Munteanu VladI B65Bianca Paculea
Miclea AnaI B64Bianca Paculea
Mocanu SebastianI B64Bianca Paculea
Ionescu KarinaI B62Bianca Paculea
Trambitas AndreiI B62Bianca Paculea
StoicaDariusI BParticipantBianca Paculea
Bandea EmmaI BParticipantBianca Paculea
Pascal SofiaI BParticipantBianca Paculea
Sirbu StefaniaI BParticipantBianca Paculea
Balaceanu AlinI BParticipantBianca Paculea
Feraru EduardI BParticipantBianca Paculea
Chioveanu CalinI BParticipantBianca Paculea
Miclea MateiI BParticipantBianca Paculea
Moraru David NicolaeI D96Coman Georgiana
Firican Bianca TeodoraI D84Coman Georgiana
Togoe Eric LucaI D84Coman Georgiana
Marin Ana Maria AlexandraI D82Coman Georgiana
Marin Perianu VladI D82Coman Georgiana
Matei SofiaI D74Coman Georgiana
Misa Erika Iulia I D74Coman Georgiana
Iordache Eduard FranciscI D72Coman Georgiana
Nicolae Andrei Florin I D72Coman Georgiana
Stefanescu LucaI D72Coman Georgiana
Moraru SashaI D67Coman Georgiana
Grigore Zeno AndreiI D64Coman Georgiana
Tautu ClaraI D62Coman Georgiana
Casale Miguel Adriano I DParticipantComan Georgiana
Madan VladI DParticipantComan Georgiana
Smirnov NatashaI DParticipantComan Georgiana
Stan Bianca AndreeaI DParticipantComan Georgiana
Harsan Maria CarlaI DParticipantComan Georgiana
Dura Kenzo ValentinI DParticipantComan Georgiana
Bucur Vlad GabrielI DParticipantComan Georgiana
Cosma IustinI DParticipantComan Georgiana
Duhomnicu MariaI DParticipantComan Georgiana
Florea Eric Cristian I DParticipantComan Georgiana
Dinescu DavidII A95Ionescu Felicia
Dobrica MariaII A95Ionescu Felicia
Bara DianaII A90Ionescu Felicia
Caprariu SofiaII A90Ionescu Felicia
Dinu EwanII A90Ionescu Felicia
Galan MihaiII A85Ionescu Felicia
Iscu-Lacatusu MirunaII A85Ionescu Felicia
Selavardeanu EduardII A85Ionescu Felicia
Stefanescu TudorII A85Ionescu Felicia
Turea MateiII A85Ionescu Felicia
Turea MihneaII A85Ionescu Felicia
Virtopeanu IanisII A85Ionescu Felicia
Gearap AndraII A80Ionescu Felicia
Alexandru AidaII A75Ionescu Felicia
Calu AidaII A75Ionescu Felicia
Fagaras AntoniaII A75Ionescu Felicia
Fide AisheII A75Ionescu Felicia
Gheorghe NarcisaII A75Ionescu Felicia
Andreeva-Manescu KayaII A65Ionescu Felicia
Avram AndreiII A65Ionescu Felicia
Dumitrache MaraII A65Ionescu Felicia
Harsan LucaII A65Ionescu Felicia
Racolta-Tendel StefanII AParticipantIonescu Felicia
Tanasescu AnaII AParticipantIonescu Felicia
Bercan GeorgeII AParticipantIonescu Felicia
Gheorghiu DavidII AParticipantIonescu Felicia
Nica DariaII AParticipantIonescu Felicia
Nica VictorII AParticipantIonescu Felicia
HUTANU DAVIDIII A94DRAGOIU MARIA
TRAMBITAS ALEXANDRUIII A90DRAGOIU MARIA
NAE CLARAIII A85DRAGOIU MARIA
RUSU CARINAIII A83DRAGOIU MARIA
FRATOSTITEANU BOGDANIII A75DRAGOIU MARIA
GHEORGHE ALEXIAIII A75DRAGOIU MARIA
ZAHARIA MAIAIII A74DRAGOIU MARIA
CHIRITA VLADIII A70DRAGOIU MARIA
DRAGULINESCU MATEIIII A70DRAGOIU MARIA
PAVALASCU REBECCAIII A70DRAGOIU MARIA
STIRBU EDUARDIII A70DRAGOIU MARIA
Plaveti AnastasiaIV A100Chindea Daniela
Stanoiu Victor DamianIV A100Chindea Daniela
Matei Andreea ElenaIV A93Chindea Daniela
Lapadat David IoanIV A90Chindea Daniela
Volintiru MariaIV A90Chindea Daniela
Andreescu IustinIV A85Chindea Daniela
Moncea Matei PetruIV A85Chindea Daniela
Zevedei Mihail AndreiIV A85Chindea Daniela
Andrei Iulia MariaIV A80Chindea Daniela
Ktistakis InesIV A76Chindea Daniela
Costescu Andrei CristianIV A71Chindea Daniela
Radulescu AlexandraIV A66Chindea Daniela
Dobrica AnianaIV AParticipantChindea Daniela
Stan Alexandru IV AParticipantChindea Daniela
Cosma DavidIV AParticipantChindea Daniela
Stana Aron IV AParticipantChindea Daniela
Gutu AncaIV AParticipantChindea Daniela
Mohd Halimet HasanIV AParticipantChindea Daniela
Alexandru SaraIV AParticipantChindea Daniela
Sandu TudorIV AParticipantChindea Daniela
Alpozu NurayIV AParticipantChindea Daniela
Biber AndreiIV AParticipantChindea Daniela
Pecinine CristinaIV AParticipantChindea Daniela
Mohd Halimet DalalIV AParticipantChindea Daniela
Stefanescu Maria DariaIV AParticipantChindea Daniela
Flangea AndreiIV AParticipantChindea Daniela
Lutic EduardIV AParticipantChindea Daniela
Englizian MariaIV AParticipantChindea Daniela
Bratu MelissaIV AParticipantChindea Daniela
Olaru AnastasiaIV AParticipantChindea Daniela
Bordeianu BogdanIV AParticipantChindea Daniela
Simion MariaIV AParticipantChindea Daniela
Colibaverdi DavidPregatitoare A100Babus Janica
Marandici Tudor ConstantinPregatitoare A100Babus Janica
Oglinda Andrei LucaPregatitoare A100Babus Janica
Popescu Maria BiancaPregatitoare A100Babus Janica
Tanase Badea MateiPregatitoare A100Babus Janica
Zlota Radu AndreiPregatitoare A100Babus Janica
Aurel Ioana AlexandraPregatitoare A90Babus Janica
Dumitru Ioana RalucaPregatitoare A90Babus Janica
Preda Paul CristianPregatitoare A90Babus Janica
Predesel Maia-AndreeaPregatitoare A90Babus Janica
Rusu Ana CristinaPregatitoare A90Babus Janica
Tint EmmaPregatitoare A90Babus Janica
Tint EmmaPregatitoare A90Babus Janica
Tudosie Laura EvelinePregatitoare A80Babus Janica
Matei Alexia IoanaPregatitoare A75Babus Janica
Popusoi Melisa MariaPregatitoare A75Babus Janica
Popescu SashaPregatitoare A70Babus Janica
Lizar Sofia IsabellePregatitoare AParticipantBabus Janica
Szerdahelyi Cezara MariaPregatitoare AParticipantBabus Janica
Chelu Ala AmandinaPregatitoare AParticipantBabus Janica
Rogojinaru Mihai AlexandruPregatitoare AParticipantBabus Janica
Canton SofiaPregatitoare C100Iorga Florentina
Carciog MariaPregatitoare C100Iorga Florentina
Catrina AndreiPregatitoare C100Iorga Florentina
Constantinescu FabiolaPregatitoare C100Iorga Florentina
Cruceanu AlexandruPregatitoare C100Iorga Florentina
Danescu DavidPregatitoare C100Iorga Florentina
Diaconescu IngridPregatitoare C100Iorga Florentina
Dinculescu DariaPregatitoare C100Iorga Florentina
Fatu MayaPregatitoare C100Iorga Florentina
Hristea DragosPregatitoare C100Iorga Florentina
Karatas AtiyePregatitoare C100Iorga Florentina
Matei IngridPregatitoare C100Iorga Florentina
Popa MateiPregatitoare C100Iorga Florentina
Savulescu Ana MariaPregatitoare C100Iorga Florentina
Stergarel AdelinaPregatitoare C100Iorga Florentina
Vizitiu RaduPregatitoare C100Iorga Florentina
Popa YanisPregatitoare C95Iorga Florentina
Carciog AntoniaPregatitoare C87Iorga Florentina
Ilioiu TheodorPregatitoare C85Iorga Florentina
Atta Alla IosifPregatitoare CParticipantIorga Florentina
BERBECARIU MARK CONSTANTINPregatitoare D100Hutanu Alma
MAITA FELIXPregatitoare D100Hutanu Alma
PALOS VLADIMIR DANIELPregatitoare D100Hutanu Alma
ALEXANDRU ANA SOFIAPregatitoare D95Hutanu Alma
TAUTU ALEXANDRAPregatitoare D93Hutanu Alma
EFREM ANDREEAPregatitoare D92Hutanu Alma
EFIMOV ELENAPregatitoare D91Hutanu Alma
ARDELEAN ILINCAPregatitoare D88Hutanu Alma
DIMA MADALINAPregatitoare D88Hutanu Alma
GIACCHI ALESSIAPregatitoare D88Hutanu Alma
ALEXANDRESCU MARIA TEODORAPregatitoare D85Hutanu Alma
IVAN DAVIDPregatitoare D80Hutanu Alma
RODIDEAL OLOVERPregatitoare D75Hutanu Alma
VINTILOIU ALEXANDRUPregatitoare D75Hutanu Alma
IORDACHE ANDREI CRISTIANPregatitoare D70Hutanu Alma
MUNTEANU DAN MARIOPregatitoare D64Hutanu Alma
MATTERA CRISTIANPregatitoare DParticipantHutanu Alma

Inapoi la centrele de concurs