Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Teoretic Jean Monnet
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Plaveti AnastasiaIV AEChindea Daniela
Stanoiu Victor DamianIV AEChindea Daniela
Colibaverdi DavidPregatitoare AEBabus Janica
Marandici Tudor ConstantinPregatitoare AEBabus Janica
Oglinda Andrei LucaPregatitoare AEBabus Janica
Popescu Maria BiancaPregatitoare AEBabus Janica
Tanase Badea MateiPregatitoare AEBabus Janica
Zlota Radu AndreiPregatitoare AEBabus Janica
Canton SofiaPregatitoare CEIorga Florentina
Carciog MariaPregatitoare CEIorga Florentina
Catrina AndreiPregatitoare CEIorga Florentina
Constantinescu FabiolaPregatitoare CEIorga Florentina
Cruceanu AlexandruPregatitoare CEIorga Florentina
Danescu DavidPregatitoare CEIorga Florentina
Diaconescu IngridPregatitoare CEIorga Florentina
Dinculescu DariaPregatitoare CEIorga Florentina
Fatu MayaPregatitoare CEIorga Florentina
Hristea DragosPregatitoare CEIorga Florentina
Karatas AtiyePregatitoare CEIorga Florentina
Matei IngridPregatitoare CEIorga Florentina
Popa MateiPregatitoare CEIorga Florentina
Savulescu Ana MariaPregatitoare CEIorga Florentina
Stergarel AdelinaPregatitoare CEIorga Florentina
Vizitiu RaduPregatitoare CEIorga Florentina
BERBECARIU MARK CONSTANTINPregatitoare DEHutanu Alma
MAITA FELIXPregatitoare DEHutanu Alma
PALOS VLADIMIR DANIELPregatitoare DEHutanu Alma
Berbecariu PatrickI BIBianca Paculea
Danoiu Razvan CristianI AIIRotaru Finica
Ringhiopol IanisI AIIRotaru Finica
Moraru David NicolaeI DIIComan Georgiana
Dumitru- Costache AdelinaI AIIRotaru Finica
Naghi SabinI AIIRotaru Finica
Cantur DavidI BIIPaculea Bianca
Dinescu DavidII AIIIonescu Felicia
Dobrica MariaII AIIIonescu Felicia
Popa YanisPregatitoare CIIIorga Florentina
ALEXANDRU ANA SOFIAPregatitoare DIIHutanu Alma
Luta AndraI AIIIRotaru Finica
HUTANU DAVIDIII AIIIDRAGOIU MARIA
Matei Andreea ElenaIV AIIIChindea Daniela
TAUTU ALEXANDRAPregatitoare DIIIHutanu Alma
EFREM ANDREEAPregatitoare DIIIHutanu Alma
EFIMOV ELENAPregatitoare DIIIHutanu Alma
Badea IrinaI AMRotaru Finica
Ciocanescu EricI AMRotaru Finica
Gheorghe IanisI AMRotaru Finica
Nita LauraI AMRotaru Finica
Birlan SophiaI BMPaculea Bianca
Constantin LucaI BMPaculea Bianca
Creanga TheodoraI BMPaculea Bianca
Neagoe AlessiaI BMPaculea Bianca
Raducanu BogdanI BMBianca Paculea
Bara DianaII AMIonescu Felicia
Caprariu SofiaII AMIonescu Felicia
Dinu EwanII AMIonescu Felicia
TRAMBITAS ALEXANDRUIII AMDRAGOIU MARIA
Lapadat David IoanIV AMChindea Daniela
Volintiru MariaIV AMChindea Daniela
Aurel Ioana AlexandraPregatitoare AMBabus Janica
Dumitru Ioana RalucaPregatitoare AMBabus Janica
Preda Paul CristianPregatitoare AMBabus Janica
Predesel Maia-AndreeaPregatitoare AMBabus Janica
Rusu Ana CristinaPregatitoare AMBabus Janica
Tint EmmaPregatitoare AMBabus Janica
Tint EmmaPregatitoare AMBabus Janica

Inapoi la centrele de concurs