Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR. 129
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
APOSTOL MARIO-ANDREIII A100ANDREI GEORGIANA
FILIP STEFAN-TUDORII A100ANDREI GEORGIANA
GHEORGHE ANA-SANZIANAII A100ANDREI GEORGIANA
PISAU YANNIS-GABRIELII A100ANDREI GEORGIANA
POPESCU ANAII A100ANDREI GEORGIANA
PRIOTEASA LUCA-STEFANII A100ANDREI GEORGIANA
STAN MARA-ELENAII A100ANDREI GEORGIANA
TECUCEANU RADU-STEFANII A100ANDREI GEORGIANA
MARINOF ADRIANA-MARIAII A99ANDREI GEORGIANA
DIMA ROBERT-GABRIELII A93ANDREI GEORGIANA
RUSU IOANA-GABRIELAII A90ANDREI GEORGIANA
STAN STEFANIAII A86ANDREI GEORGIANA
CERNAT ERRYKA-ALEXANDRA-DARIAII A76ANDREI GEORGIANA
ENACHE DIANA-MIHAELAII A76ANDREI GEORGIANA
CIURAR ANDREEA-COSMINAII A66ANDREI GEORGIANA
POPESCU PATRICIA-IOANAII A66ANDREI GEORGIANA
MARCULESCU TEODORA-GABRIELAII A63ANDREI GEORGIANA
BADEA SIMONA-ELENAII A61ANDREI GEORGIANA
GHIOCEL REBECA-NICOLEII A60ANDREI GEORGIANA
VODA CLARAII AParticipantANDREI GEORGIANA
MITRICA ANDREIII B100GEORGESCU ROXANA
CRECI ERICII B95GEORGESCU ROXANA
HAPENCIUC VLADIMIRII B95GEORGESCU ROXANA
PANAIT STEFANII B93GEORGESCU ROXANA
BALTATU MIHNEA MIHAI CODRUT II C92SZERAC ILEANA CARMEN
GHELA TOMAS OTTO II C89SZERAC ILEANA CARMEN
LAZAR LUCA CRISTIAN II C83SZERAC ILEANA CARMEN
NICOLAE ILINCA II C67SZERAC ILEANA CARMEN
DARIE RARES MIHAI II C66SZERAC ILEANA CARMEN
BOGATU MARIAII C63SZERAC ILEANA CARMEN
DUTA MARIO ALEXANDRU II C63SZERAC ILEANA CARMEN
PASLARU GABRIEL DOMINIC II C62SZERAC ILEANA CARMEN
COMOSTEANU RARES ANDREI II CParticipantSZERAC ILEANA CARMEN
PREDA ANTONIO ANDREI II CParticipantSZERAC ILEANA CARMEN
MARCULET CRISTIANA GABRIELA II CParticipantSZERAC ILEANA CARMEN
BELCIU MATEO CRISTIAN II CParticipantSZERAC ILEANA CARMEN
OPREA CRISTIAN VLADIMIR II CParticipantSZERAC ILEANA CARMEN
ENACHE GEORGIAN MADALIN II CParticipantSZERAC ILEANA CARMEN
GRIGORE LIVIU ALEXANDRU II CParticipantSZERAC ILEANA CARMEN
PASLARU MIHAI ALIN II CParticipantSZERAC ILEANA CARMEN
ANASTASESCU RAZVANII E100PLESEA VIORICA
DUMITRU DENISAII E100PLESEA VIORICA
MIREA ALEXANDRAII E100PLESEA VIORICA
BOCAI ROBERTII E85PLESEA VIORICA
URSU IOAN FILIP II E80PLESEA VIORICA
IVANOV RAUL MIHAI II E70PLESEA VIORICA
PUPEZA ANDREIII E70PLESEA VIORICA
MITRAN SERGIU II E65PLESEA VIORICA
GHEORGHE MATEI II E60PLESEA VIORICA
VOROS ADRIAN II E60PLESEA VIORICA
GEOARSA DAVD II EParticipantPLESEA VIORICA
TOTOLAN PATRIN MARIA CATALINA II EParticipantPLESEA VIORICA
FARIDI ANDREWIII B100VASILE ALEXANDRINA
NEGOITA TUDORIII B95VASILE ALEXANDRINA
NEGOITA ANAIII B90VASILE ALEXANDRINA
DARLA ALEXANDRAIII B83VASILE ALEXANDRINA
DUMITRIU THEA ALEXANDRAIII C87GEORGESCU CARMEN
NICOLAE CEZARAIII C85GEORGESCU CARMEN
VODA DIMITRIEIII C79GEORGESCU CARMEN
IACOB VANESSAIII C72GEORGESCU CARMEN
COSTEA REBECCAIII C71GEORGESCU CARMEN
GHERGHINA IOANAIII C65GEORGESCU CARMEN
DIRINEA DIANAIII CParticipantGEORGESCU CARMEN
MIHAILA ANDREIIII CParticipantGEORGESCU CARMEN
ENE MIHAIIII CParticipantGEORGESCU CARMEN
BUZOIANU ROBERTPregatitoare B100BIRA DANIELA
CARLOGEA ANNAISPregatitoare B100BIRA DANIELA
CARP NICOLAPregatitoare B100BIRA DANIELA
CISMARESCU CLARAPregatitoare B100BIRA DANIELA
DINCA VICTORPregatitoare B100BIRA DANIELA
FLORESCU MIRCEAPregatitoare B100BIRA DANIELA
IANCU MAYAPregatitoare B100BIRA DANIELA
KANIKLI SIBELPregatitoare B100BIRA DANIELA
MARAI RADUPregatitoare B100BIRA DANIELA
MARDARE ANDREIPregatitoare B100BIRA DANIELA
NANU TEODORAPregatitoare B100BIRA DANIELA
PLAESU JULIAPregatitoare B100BIRA DANIELA
POPA CATALINPregatitoare B100BIRA DANIELA
PREDA MIHAIPregatitoare B100BIRA DANIELA
SALCUDEANU MARIAPregatitoare B100BIRA DANIELA
SPULBER SONIAPregatitoare B100BIRA DANIELA
STERPU DAVIDPregatitoare B100BIRA DANIELA
STOICA ADELAPregatitoare B100BIRA DANIELA
SUHETZKI EDUARDPregatitoare B100BIRA DANIELA
TOPOR ANA-MARIAPregatitoare B100BIRA DANIELA
TURCULET DAVIDPregatitoare B100BIRA DANIELA
URECHE NICOLEPregatitoare B100BIRA DANIELA
VINTILA MARAPregatitoare B100BIRA DANIELA
ZANFIR MATEIPregatitoare B100BIRA DANIELA
DULGHERU TEODORAPregatitoare B96BIRA DANIELA
COTOVANU ANDREIPregatitoare B92BIRA DANIELA
HALAFAWI RYMPregatitoare B92BIRA DANIELA
RENTEA ALEXANDRUPregatitoare B70BIRA DANIELA
CONSTANTIN ISABELAPregatitoare D100PASCU CAMELIA
DINA DIANAPregatitoare D100PASCU CAMELIA
GHEORGHE CRISTIANPregatitoare D100PASCU CAMELIA
IFTENE CRISTIANPregatitoare D100PASCU CAMELIA
MANITA EDUARDPregatitoare D100PASCU CAMELIA
NICULAE CARINAPregatitoare D100PASCU CAMELIA
OLTEANU ALEXIAPregatitoare D100PASCU CAMELIA
SANDULESCU RALUCAPregatitoare D100PASCU CAMELIA
TOMA ALEXANDRUPregatitoare D100PASCU CAMELIA
VERIGA ALESSIAPregatitoare D100PASCU CAMELIA
NISTOR YANNISPregatitoare D95PASCU CAMELIA
SIMANDAN DELIAPregatitoare D95PASCU CAMELIA
BOBEICA LUCAPregatitoare D90PASCU CAMELIA
BORZEA ANA-MARIAPregatitoare D90PASCU CAMELIA
NEGOESCU MATEIPregatitoare D87PASCU CAMELIA
CARBUNARU ANA CRISTINAPregatitoare D85PASCU CAMELIA
RUSEN ANDRAPregatitoare D85PASCU CAMELIA
COSTEA ALEXIAPregatitoare D82PASCU CAMELIA
COCIS CRISTIANAPregatitoare D80PASCU CAMELIA
URSAN VLADPregatitoare D80PASCU CAMELIA
BORBIU-POPA ANDREEAPregatitoare D75PASCU CAMELIA
MITU VLADPregatitoare D67PASCU CAMELIA

Inapoi la centrele de concurs