Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR. 129
Nume elevClasaCadru didactic
BADARAU STEFAN LAURENTIUI ABADOI IONICA
BARBAROS NOAH ANDREII ABADOI IONICA
COSTACHE MARIA BIANCAI ABADOI IONICA
NICOLAU ANTONIO NICOLAS I ABADOI IONICA
PASCAL ANTONIA MARIAI ABADOI IONICA
POPA DARIUS ANDREII ABADOI IONICA
PUPEZA STEFANI ABADOI IONICA
BUZOIANU ROBERTI BBIRA DANIELA
CARP NICOLAI BBIRA DANIELA
CISMARESCU CLARAI BBIRA DANIELA
DINCA VICTORI BBIRA DANIELA
NANU TEODORAI BBIRA DANIELA
SPULBER SONIAI BBIRA DANIELA
STERPU DAVIDI BBIRA DANIELA
STOICA ADELAI BBIRA DANIELA
SUHETZKI EDUARDI BBIRA DANIELA
URECHE NICOLEI BBIRA DANIELA
CONSTANTIN ISABELAI DPASCU CAMELIA
DINA DIANAI DPASCU CAMELIA
GHEORGHE CRISTIANI DPASCU CAMELIA
NICULAE CARINAI DPASCU CAMELIA
NISTOR YANNISI DPASCU CAMELIA
NITA MONICAI DPASCU CAMELIA
SANDULESCU RALUCAI DPASCU CAMELIA
TOMA ALEXANDRUI DPASCU CAMELIA
UESAN VLADI DPASCU CAMELIA
IGNAT LAVINIA MARIAII ACARMEN IVASCA
MINEA ANA MARIA TEODORAII ACARMEN IVASCA
MITU SOFIAII ACARMEN IVASCA
POPESCU MATEI STEFANII ACARMEN IVASCA
POPESCU RADU MIHAILII ACARMEN IVASCA
CARLAN RUXANDRAII BNEAGU GEORGETA
LACUSTA NATALIAII BNEAGU GEORGETA
Alexe KarinaII CPopa Ionela Alina
Surdu Tudor NicolasII CPopa Ionela Alina
Vlad Andrei AlexandruII CPopa Ionela Alina
NEGOITA TUDORIV BVasile Alexandrina
Cioroianu DariaIV CGeorgescu Carmen
Gherghina IoanaIV CGeorgescu Carmen
Munteanu CostinIV CGeorgescu Carmen
Nicolae CezaraIV CGeorgescu Carmen
Nosea CatalinIV CGeorgescu Carmen
BERCEANU ANDREIPregatitoare BOLTEANU FLORINA
BOHNER ALEXIAPregatitoare BOLTEANU FLORINA
DUMITRU ANTONIAPregatitoare BOLTEANU FLORINA
DUNE ANDREIPregatitoare BOLTEANU FLORINA
GRIGORE DAVIDPregatitoare BOLTEANU FLORINA
HARMANESCU MATEIPregatitoare BOLTEANU FLORINA
IONESCU LIDONAPregatitoare BOLTEANU FLORINA
MACOVEI ILINCAPregatitoare BOLTEANU FLORINA
MAGUREANU INGRIDPregatitoare BOLTEANU FLORINA
POPPER ANDREI Pregatitoare BOLTEANU FLORINA
BURTEA ANTONIAPregatitoare COBRETIN MARINELA
BISU ROBERTPregatitoare DPOPAZU MARIANA
MITRAN ALEXANDRAPregatitoare DPOPAZU MARIANA
TULUS MARIA Pregatitoare DPOPAZU MARIANA

Inapoi la centrele de concurs