Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Buzau
Scoala:Scoala nr 5 Episcop Dionisie Romano
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Oncel Irina MariaI A100Lazar Mihaela
Serban MirceaI A100Lazar Mihaela
Dobrin Maria DanielaI A90Lazar Mihaela
Leonte Bianca StefaniaI A85Lazar Mihaela
Manea Alexia MariaI A80Lazar Mihaela
Cojanu BiancaI A75Lazar Mihaela
Costea DavidI A75Lazar Mihaela
Stere StelianI A75Lazar Mihaela
Dumitru Rares AndreiI A72Lazar Mihaela
Pitigoi Alessia MariaI A72Lazar Mihaela
Cernea Gabriela I A70Lazar Mihaela
Ivanovski NikolaI A65Lazar Mihaela
Cretu IoanI A63Lazar Mihaela
Barbu Stefania ElenaI A62Lazar Mihaela
Chitoiu Adriana MariaI B100Rosu Alina
Leu AlexiaI B93Rosu Alina
Orjan StefaniaI B85Rosu Alina
Eremia DavidI B80Rosu Alina
Ivan LucaI B80Rosu Alina
Ionita LiviuI B73Rosu Alina
Stanciu DariaI B70Rosu Alina
Petrache MarioI B62Rosu Alina
Dumitra Andreea BrianaII A100Baciu Iulia
Balan DenisII A90Baciu Iulia
Oancea David AndreiII A75Baciu Iulia
Dicu Daria MihaelaII A70Baciu Iulia
Olteanu Teona TeodoraII A69Baciu Iulia
Negoita Roxana AndreeaII A61Baciu Iulia
Tanase MariaII B100Scorosanu Cipiana
Plaiasu NicolaII B99Scorosanu Cipiana
Dragomir RalucaII B98Scorosanu Cipiana
Popa LorenaII B95Scorosanu Cipiana
Balan MariaII B90Scorosanu Cipiana
Popescu AndreiII B77Scorosanu Cipiana
Bunea Sara MariaIII A100Stancu Luiza
Casuta FlaviaIII A100Stancu Luiza
Tircavu DavidIII A100Stancu Luiza
Ghinea BiancaIII A97Stancu Luiza
Blindu MihaiIII A91Stancu Luiza
Zainea RaresIII A90Stancu Luiza
Badescu AlexIII A76Stancu Luiza
Constantinescu IrinaIII A71Stancu Luiza
Mihai RaresIII A68Stancu Luiza
Nicolai IvonaIII A61Stancu Luiza
Chila MihailIII B100Popescu Maria
Moise MonicaIII B100Popescu Maria
Zahiu DragosIII B100Popescu Maria
Popa MihaiIII B98Popescu Maria
Burlacu CostinIII B93Popescu Maria
Samoila DariusIII B90Popescu Maria
Morteci KarinaIII B80Popescu Maria
Oprea AlexIII B71Popescu Maria
Baetelu ValentinIII B67Popescu Maria
Toader ElenaIII B67Popescu Maria
Ichim GabrielIII B62Popescu Maria
Constantinescu DianaIV A98Iosif Gabriela
Iacob IlincaIV A87Iosif Gabriela
Focsa TeodorIV A81Iosif Gabriela
Serban VictorIV A69Iosif Gabriela
Zahiu MihaelaIV A67Iosif Gabriela
Gogan Matei IulianPregatitoare A98Barlaboi Mihaiela
Berciu-Coman Mara MatildaPregatitoare A96Barlaboi Mihaiela
Filip VeronicaPregatitoare A96Barlaboi Mihaiela
Stanciu ElenaPregatitoare A96Barlaboi Mihaiela
Preda Razvan MihaiPregatitoare A92Barlaboi Mihaiela
Craciun AndreeaPregatitoare A91Barlaboi Mihaiela
Barbu Laurentiu MihaiPregatitoare A90Barlaboi Mihaiela
Ivan Robert ConstantinPregatitoare A86Barlaboi Mihaiela
Podaru LorenaPregatitoare A86Barlaboi Mihaiela
Deacani CatyaPregatitoare A83Barlaboi Mihaiela
Triculescu Andrei CosminPregatitoare A83Barlaboi Mihaiela
Lazar Patricia ElenaPregatitoare A81Barlaboi Mihaiela
Paun Alina MariaPregatitoare A80Barlaboi Mihaiela
Tudor Yanis MihaiPregatitoare A80Barlaboi Mihaiela
Radan AlicePregatitoare A79Barlaboi Mihaiela
Caloian Denis Valentin Pregatitoare A76Barlaboi Mihaiela
Condei StefanPregatitoare A76Barlaboi Mihaiela
Popescu Maria CatalinaPregatitoare A75Barlaboi Mihaiela
Fieroiu RaisaPregatitoare A69Barlaboi Mihaiela
Ionescu Vlad AndreiPregatitoare A61Barlaboi Mihaiela
Ghioca Adrian MihaiPregatitoare A60Barlaboi Mihaiela

Inapoi la centrele de concurs