Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Buzau
Scoala:Scoala nr 5 Episcop Dionisie Romano
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Bunea SaraII AEStancu Luiza
Casuta FlaviaII AEStancu Luiza
Constantinescu IrinaII AEStancu Luiza
Tarcavu DavidII AEStancu Luiza
Chila MihailII BEPopescu Maria
Oprea George AlexandruII BEPopescu Maria
Popa Mihai CatalinII BEPopescu Maria
Zahiu Dragos MihaiII BEPopescu Maria
Barbu Stefania ElenaPregatitoare AELazar Mihaela
Cernea GabrielaPregatitoare AELazar Mihaela
Cojanu Bianca StefaniaPregatitoare AELazar Mihaela
Dobrin Maria DanielaPregatitoare AELazar Mihaela
Manea Alexia MariaPregatitoare AELazar Mihaela
Oncel Irina MariaPregatitoare AELazar Mihaela
Pitigoi Alessia MariaPregatitoare AELazar Mihaela
Puiu Rares AndreiPregatitoare AELazar Mihaela
Serban MirceaPregatitoare AELazar Mihaela
Baroian Cosmin AndreiPregatitoare BEBuzoiu Elena
Chitoiu Adriana MariaPregatitoare BEBuzoiu Elena
Eremia DavidPregatitoare BEBuzoiu Elena
Gheorghisor DariusPregatitoare BEBuzoiu Elena
Goran RebecaPregatitoare BEBuzoiu Elena
Ivan Luca MihailPregatitoare BEBuzoiu Elena
Leu AlexiaPregatitoare BEBuzoiu Elena
Nae David IoanPregatitoare BEBuzoiu Elena
Orjan StefaniaPregatitoare BEBuzoiu Elena
Petre MariaPregatitoare BEBuzoiu Elena
Rusu MadalinPregatitoare BEBuzoiu Elena
Grosu AndreeaII AIStancu Luiza
Trandafir EricII AIStancu Luiza
Conacel RobertII BIPopescu Maria
Moise Monica GabrielaII BIPopescu Maria
Banciu AlexandruII AIStancu Luiza
Burlacu CostinII BIPopescu Maria
Morteci Robert IonutII BIPopescu Maria
Coman AndreiII BIIPopescu Maria
Marcu Mario TeodorPregatitoare AIILazar Mihaela
Ghinea BiancaII AIIStancu Luiza
Toma Ionut DoruPregatitoare AIILazar Mihaela
Blandu MihaiII AIIStancu Luiza
Visan Antonio ValentinII BIIPopescu Maria
Bercaru Mario AndreiPregatitoare AIILazar Mihaela
Costea David ConstantinPregatitoare AIILazar Mihaela
Dumitru Andrei RaresPregatitoare AIILazar Mihaela
Stere StelianPregatitoare AIILazar Mihaela
Ciugulea EricII AIIIStancu Luiza
Mihai RaresII AIIIStancu Luiza
Badescu AlexII AIIIStancu Luiza
Frasin DavidPregatitoare BIIIBuzoiu Elena
Nicolai IvonaII AIIIStancu Luiza
Samoila Darius AndreiII BIIIPopescu Maria
Bunica Eric GabrielI AMMoraru Daniela
Zainea RaresII AMStancu Luiza
Morteci Aylin KarinaII BMPopescu Maria
Potirniche Rebeca MariaII BMPopescu Maria
Anghel Bianca NectariaPregatitoare AMLazar Mihaela
Ciurea Alexia KristinePregatitoare AMLazar Mihaela
Cretu Andrei MadalinPregatitoare AMLazar Mihaela
Leonte Stefania BiancaPregatitoare AMLazar Mihaela
Istrate Alexandru MarianPregatitoare BMBuzoiu Elena
Letica RazvanPregatitoare BMBuzoiu Elena
Petrache MarioPregatitoare BMBuzoiu Elena
Puiu AlexandruPregatitoare BMBuzoiu Elena

Inapoi la centrele de concurs