Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Bailesti
Scoala:Scoala nr.5
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Ciocioana Mihai Florin GabrielI A100Badele Melania
Mitroi Alexandra MariaI A100Badele Melania
Toca Gheorghe IonutI A97Badele Melania
Vulturu Alexandra StefaniaI A94Badele Melania
Spinu Bianca ElenaI A80Badele Melania
Cocora StefanI B100Pascu Rodica
Sirbu MihaelaI B100Pascu Rodica
Manea Rares MihaiI B98Pascu Rodica
Enache Marios StefanosI B97Pascu Rodica
Aranghel Gabriela AnamariaI B90Pascu Rodica
Bizoi Anda MariaI B90Pascu Rodica
Cinca Eduard GabrielI B90Pascu Rodica
Giurgea Stefan AlexandruI B90Pascu Rodica
Jifcu Catalin AndreiI B90Pascu Rodica
Parvuica Andrada NicoletaI B90Pascu Rodica
Topuzu Gabriel AlexandruI B90Pascu Rodica
Vaduva Alexandra MihaelaI B90Pascu Rodica
Badea Denis StefanI B80Pascu Rodica
Nacu Dario AlessandroI B80Pascu Rodica
Becherescu PatrisiaII A98Buzatu Nina
Cioroianu StefanII A98Buzatu Nina
Pirlogea EduardoII A98Buzatu Nina
Becherescu AlesiaII A96Buzatu Nina
Iovan CiprianII A95Buzatu Nina
Dumitru Ana-MariaII A94Buzatu Nina
Traubenik AngelaiII A80Buzatu Nina
Belcineanu Malina IoanaII B98Sclipcea Mihaela
Disa Catalin BogdanII B95Sclipcea Mihaela
Radu Alexandru GabrielII B95Sclipcea Mihaela
Golea Jasmyna MariaII B87Sclipcea Mihaela
Iota Teodora Elena MihaelaII B85Sclipcea Mihaela
Zdrafcu Andrei CosminII B85Sclipcea Mihaela
Rusoiu Stefan GabrielII B80Sclipcea Mihaela
Badele Ana MihaelaIII A100Ene Ecaterina
Gotovan Denis MadalinIII A100Ene Ecaterina
Ungureanu Maria AlexandraIII A100Ene Ecaterina
Alniti Alexandru Stefan GabrielIII A96Ene Ecaterina
Gavrila Radu GabrielIII A95Ene Ecaterina
Mosi Alisa Ana -MariaIII A95Ene Ecaterina
Troanta David Emanuel GabrielIII A95Ene Ecaterina
Pascu Corina Ana MariaIII A92Ene Ecaterina
Buzdugan Irinel DavidIII A80Ene Ecaterina
Catana Justina MariaIII A75Ene Ecaterina
Horbat Bianca MariaIII A73Ene Ecaterina
Danila Izabela AndreeaIII A69Ene Ecaterina
Becherescu Iani GabrielIV A100Vasiloiu Marilena
Bogdan AndreiIV A100Vasiloiu Marilena
Troanta Mario CalinIV A100Vasiloiu Marilena
Caciu Dalia MariaIV A80Vasiloiu Marilena
Pana Dumitrescu Stefan AlexandruIV B90Musuroi Ramona
Matei Ricardo MihailIV B85Musuroi Ramona
Berceanu DariaPregatitoare A100Gabroveanu Aurica
Leu Irina GabrielaPregatitoare A100Gabroveanu Aurica
Marina Roxana GabrielaPregatitoare A100Gabroveanu Aurica
Poenaru Elisa IoanaPregatitoare A100Gabroveanu Aurica
Gavrila Timeea Stefania98Pregatitoare A98Gabroveanu Aurica
Oprea Mihaela CatalinaPregatitoare A98Gabroveanu Aurica
Banciu Andrei BOgdanPregatitoare A97Gabroveanu Aurica
Parvulescu Elisa GabrielaPregatitoare A96Gabroveanu Aurica
Accettura DomenicoPregatitoare A95Gabroveanu Aurica
Gaspar Amisadai MiriamPregatitoare A95Gabroveanu Aurica
Lupu Andreea ElisabetaPregatitoare A95Gabroveanu Aurica
Becherescu Mihaela DeliaPregatitoare B100Petcut Alexandra
Corlateanu Alexandra GabrielaPregatitoare B100Petcut Alexandra
Mitran Alexia IoanaPregatitoare B100Petcut Alexandra
Ungureanu Marius GabrielPregatitoare B100Petcut Alexandra
Iota Eduard AndreiPregatitoare B97Petcut Alexandra
Stoica Luisa DanielaPregatitoare B97Petcut Alexandra
Gabroveanu TeodorPregatitoare B95Petcut Alexandra
Pencea BIanca MariaPregatitoare B95Petcut Alexandra
Popa Denisa MariaPregatitoare B95Petcut Alexandra
Visan Ionut AlexandruPregatitoare B95Petcut Alexandra
Gavrila Alexia GeorgianaPregatitoare B90Petcut Alexandra
Marin Andreea AlexandraPregatitoare B90Petcut Alexandra
Vilaia Daria ElenaPregatitoare B90Petcut Alexandra

Inapoi la centrele de concurs