Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Bailesti
Scoala:Scoala nr.5
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Ciocioana Mihai Florin GabrielI AEBadele Melania
Mitroi Alexandra MariaI AEBadele Melania
Cocora StefanI BEPascu Rodica
Sirbu MihaelaI BEPascu Rodica
Badele Ana MihaelaIII AEEne Ecaterina
Gotovan Denis MadalinIII AEEne Ecaterina
Ungureanu Maria AlexandraIII AEEne Ecaterina
Becherescu Iani GabrielIV AEVasiloiu Marilena
Bogdan AndreiIV AEVasiloiu Marilena
Troanta Mario CalinIV AEVasiloiu Marilena
Berceanu DariaPregatitoare AEGabroveanu Aurica
Leu Irina GabrielaPregatitoare AEGabroveanu Aurica
Marina Roxana GabrielaPregatitoare AEGabroveanu Aurica
Poenaru Elisa IoanaPregatitoare AEGabroveanu Aurica
Becherescu Mihaela DeliaPregatitoare BEPetcut Alexandra
Corlateanu Alexandra GabrielaPregatitoare BEPetcut Alexandra
Mitran Alexia IoanaPregatitoare BEPetcut Alexandra
Ungureanu Marius GabrielPregatitoare BEPetcut Alexandra
Manea Rares MihaiI BIPascu Rodica
Becherescu PatrisiaII AIBuzatu Nina
Cioroianu StefanII AIBuzatu Nina
Pirlogea EduardoII AIBuzatu Nina
Belcineanu Malina IoanaII BISclipcea Mihaela
Gavrila Timeea Stefania98Pregatitoare AIGabroveanu Aurica
Oprea Mihaela CatalinaPregatitoare AIGabroveanu Aurica
Toca Gheorghe IonutI AIIBadele Melania
Enache Marios StefanosI BIIPascu Rodica
Banciu Andrei BOgdanPregatitoare AIIGabroveanu Aurica
Iota Eduard AndreiPregatitoare BIIPetcut Alexandra
Stoica Luisa DanielaPregatitoare BIIPetcut Alexandra
Becherescu AlesiaII AIIBuzatu Nina
Alniti Alexandru Stefan GabrielIII AIIEne Ecaterina
Parvulescu Elisa GabrielaPregatitoare AIIGabroveanu Aurica
Iovan CiprianII AIIBuzatu Nina
Disa Catalin BogdanII BIISclipcea Mihaela
Radu Alexandru GabrielII BIISclipcea Mihaela
Gavrila Radu GabrielIII AIIEne Ecaterina
Mosi Alisa Ana -MariaIII AIIEne Ecaterina
Troanta David Emanuel GabrielIII AIIEne Ecaterina
Accettura DomenicoPregatitoare AIIGabroveanu Aurica
Gaspar Amisadai MiriamPregatitoare AIIGabroveanu Aurica
Lupu Andreea ElisabetaPregatitoare AIIGabroveanu Aurica
Gabroveanu TeodorPregatitoare BIIPetcut Alexandra
Pencea BIanca MariaPregatitoare BIIPetcut Alexandra
Popa Denisa MariaPregatitoare BIIPetcut Alexandra
Visan Ionut AlexandruPregatitoare BIIPetcut Alexandra
Vulturu Alexandra StefaniaI AIIIBadele Melania
Dumitru Ana-MariaII AIIIBuzatu Nina
Pascu Corina Ana MariaIII AIIIEne Ecaterina
Aranghel Gabriela AnamariaI BMPascu Rodica
Bizoi Anda MariaI BMPascu Rodica
Cinca Eduard GabrielI BMPascu Rodica
Giurgea Stefan AlexandruI BMPascu Rodica
Jifcu Catalin AndreiI BMPascu Rodica
Parvuica Andrada NicoletaI BMPascu Rodica
Topuzu Gabriel AlexandruI BMPascu Rodica
Vaduva Alexandra MihaelaI BMPascu Rodica
Pana Dumitrescu Stefan AlexandruIV BMMusuroi Ramona
Gavrila Alexia GeorgianaPregatitoare BMPetcut Alexandra
Marin Andreea AlexandraPregatitoare BMPetcut Alexandra
Vilaia Daria ElenaPregatitoare BMPetcut Alexandra

Inapoi la centrele de concurs