Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:MIOVENI
Scoala:SCOALA LIVIU REBREANU
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Nicolae Mario AlexandruI A99Jeana Tita
Bursuc Lucas ConstantinI A98Jeana Tita
Rosu Timeea AndreeaI A98Jeana Tita
Rosu Timeea AndreeaI A98Jeana Tita
Stanciulescu Arthur StefanI A98Jeana Tita
Neaga DariaI A93Jeana Tita
Petrareanu OnisimI A92Jeana Tita
Miu SebastianI A90Jeana Tita
Popa Emma NicoleI A90Jeana Tita
Toma MihaiI A90Jeana Tita
Budoiu Antonio GabrielI A88Jeana Tita
Radulescu MateiI A88Jeana Tita
Didita FlaviusI A85Jeana Tita
Livezeanu Mihnea AndreiI A83Jeana Tita
Nicolesu AntonioI A82Jeana Tita
Costache Daria ElenaI A82Jeana Tita
Dutu Ana-MariaI A80Jeana Tita
Munteanu AlexandraI A80Jeana Tita
Vulpas Ioana VanessaI A80Jeana Tita
Ciobotea Cosmin AndreiI A78Jeana Tita
Sultana Radu AndreiI A77Jeana Tita
Stan Larisa ElenaI A73Jeana Tita
Dumitrache Andreea RamonaI A71Jeana Tita
Nitu Stefan EduardI A71Jeana Tita
Nastase Cristiana-MariaI A68Jeana Tita
Dobrita AntonioI A65Jeana Tita
Neculae Kevin CiprianI A65Jeana Tita
Maria Calin Andrei I A63Jeana Tita
Chiuta GabrielI B97TANASESCU ELISABETA
Cirstea AmaliaI B97TANASESCU ELISABETA
Haiducu TudorI B97TANASESCU ELISABETA
Lazaroiu RebeccaI B97TANASESCU ELISABETA
Sima DanielI B97TANASESCU ELISABETA
Stroe Teodor I B88TANASESCU ELISABETA
ARSECHE EMANUELA MIHAELAI C100FILFANESCU SABINA
DRAGANESCU AMALIA ELENAI C100FILFANESCU SABINA
DUMBRAVA PATRICK ANDREII C100FILFANESCU SABINA
STEFANESCU ALEXANDRU GABRIELI C100FILFANESCU SABINA
MANOLE AYANNA STEFANIAI C99FILFANESCU SABINA
CUMPENASU ANDRADA MARIAI C98FILFANESCU SABINA
CUMPENASU ANDRADA MARIAI C98FILFANESCU SABINA
BAZDAVAN ALEXIA MARIAI C97FILFANESCU SABINA
BUICA ROBERT STEFANI C93FILFANESCU SABINA
MATAU ALEXANDRU MARIANI C93FILFANESCU SABINA
POPA ALEXANDRU TEODORI C93FILFANESCU SABINA
Vasile MirunaI C93FILFANESCU SABINA
DASCALU-PISICA ALEXANDRA ELENAI C92FILFANESCU SABINA
ONOFRE YARINNA MARIA NICOLETAI C90FILFANESCU SABINA
CONSTANTIN NICOLE GEORGIANAI C87FILFANESCU SABINA
Vlasceanu Ionut I C87FILFANESCU SABINA
BOCIOROAGA DARIA ELENAI C84FILFANESCU SABINA
Musat DavidI C81FILFANESCU SABINA
MATEI EDUARD ANDREII C72FILFANESCU SABINA
Budurus DariusI D99NITU LAURA
Teianu IanisI D97NITU LAURA
Pelepca YanisI D95NITU LAURA
Scoican MarkI D92NITU LAURA
Savu AndreiI E95Gheorghe Nastase
Nitu ElizaI E90Gheorghe Nastase
Savu Andrei MarioI E87Gheorghe Nastase
Tanase TeodoraII D100FILIPESCU MONICA
Petra RaulII D93FILIPESCU MONICA
Dorobete VladII D90FILIPESCU MONICA
Tudor TabitaII D90FILIPESCU MONICA
Vladescu DavidII D90FILIPESCU MONICA
Conea AlexandraII D88FILIPESCU MONICA
Cazacu AlexandruII D73FILIPESCU MONICA
Nicolae DariaIV B94STILPEANU ANDREEA
Iordache AndreiIV B91STILPEANU ANDREEA
Bucur MayaIV B88STILPEANU ANDREEA
Zamfir MariaIV B83STILPEANU ANDREEA
Badescu RamonIV B75STILPEANU ANDREEA
Rozescu AlexandraIV B69STILPEANU ANDREEA
Musat DavidIV B66STILPEANU ANDREEA
Rachieru RaisaIV B64STILPEANU ANDREEA

Inapoi la centrele de concurs