Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:scoala gimnaziala nr.80
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
GEORGESCU RALUCAII AECOSTACHE ELENA
DASU RARESIII BECIOSVARDA MARIANA
FOALEA VALENTINAIII BECIOSVARDA MARIANA
GHEORGHE RUXANDRAIII BECIOSVARDA MARIANA
MARINESCU DAVIDIII BECIOSVARDA MARIANA
NEGOITA GEORGEIII BECIOSVARDA MARIANA
NICOLAE TEODORIII BECIOSVARDA MARIANA
SPINU CLARA MARIAIII BECIOSVARDA MARIANA
VALEANU HUGOIII BECIOSVARDA MARIANA
DUMITRU ANTONIA THEODORAIV CEMIHAI ANGELICA
CAPMARE VLADPregatitoare BECOCOS IULIA
DOBRE DRAGOSPregatitoare BECOCOS IULIA
DOBROIU EMILIANPregatitoare BECOCOS IULIA
FALUP RARESPregatitoare BECOCOS IULIA
FILIP KARINAPregatitoare BECOCOS IULIA
GHITA BIANCAPregatitoare BECOCOS IULIA
GRIGORE ANTONIOPregatitoare BECOCOS IULIA
IANCU SOFIAPregatitoare BECOCOS IULIA
MARTINESCU RADUPregatitoare BECOCOS IULIA
MOLNAR ANASTASIAPregatitoare BECOCOS IULIA
STEGARU RARESPregatitoare BECOCOS IULIA
TETOIANU MARIAPregatitoare BECOCOS IULIA
UDMA DEIANPregatitoare BECOCOS IULIA
ANGHEL MAYAPregatitoare EEENACHE RALUCA
BILAN KARINAPregatitoare EEENACHE RALUCA
CIAMPURU ELIZAPregatitoare EEENACHE RALUCA
DOROBAT VLADPregatitoare EEENACHE RALUCA
GHIMIS MATEIPregatitoare EEENACHE RALUCA
PARLEA ADRIANAPregatitoare EEENACHE RALUCA
SANDU MATEIPregatitoare EEENACHE RALUCA
ZAINEA CLAUDIA Pregatitoare EEPOENARU NICOLETA
BADITA MIHAIPregatitoare FEPOENARU NICOLETA
BANTAS RIANAPregatitoare FEPOENARU NICOLETA
BRUMA ALEXANDRUPregatitoare FEPOENARU NICOLETA
COZLOVSCHI ANAPregatitoare FEPOENARU NICOLETA
MANEA IRINAPregatitoare FEPOENARU NICOLETA
MOISE ALEXIA MARIAPregatitoare FEPOENARU NICOLETA
TOADER IOAN CRISTIANPregatitoare FEPOENARU NICOLETA
TOPARCIANU ERIC Pregatitoare FEPOENARU NICOLETA
ZAINEA CLAUDIAPregatitoare FEPOENARU NICOLETA
CORBULEANU ANDREIIII AIBUZICA ECATERINA
CIOBOTA RALUCAIII BICIOSVARDA MARIANA
DRAGOMIRESCU ALEXANDRAIII BICIOSVARDA MARIANA
GEORGESCU VLAD III BICIOSVARDA MARIANA
PISLARU ANAPregatitoare BIICOCOS IULIA
OLTEANU IULIANPregatitoare EIIENACHE RALUCA
GHITA DENISAIII BIICIOSVARDA MARIANA
POPESCU RADUIII BIICIOSVARDA MARIANA
ALEXANDRIDI ARISPregatitoare BIICOCOS IULIA
BADEA CATALINAPregatitoare BIICOCOS IULIA
MARES ANDREIPregatitoare BIICOCOS IULIA
STANCIU ANCA Pregatitoare BIICOCOS IULIA
STANCIU ANCA Pregatitoare BIICOCOS IULIA
DURA ANDRAPregatitoare EIIENACHE RALUCA
MATRATU ALEXANDRAPregatitoare EIIENACHE RALUCA
STROE IULIUSIII BIIICIOSVARDA MARIANA
SERBANOIU VLAD MARIANIV CIIIMIHAI ANGELICA
CUMPANASU IULIANAII AIIICOSTACHE ELENA
DUMITRESCU SARAII AIIICOSTACHE ELENA
MARGINA ADELINAIII AIIIBUZICA ECATERINA
SURUGIU ALEXANDRUPregatitoare EIIIENACHE RALUCA
BANU IRISPregatitoare EIIIENACHE RALUCA
COCOS CATALINAIII AMBUZICA ECATERINA
VISAN SMARANDAIII AMBUZICA ECATERINA
ALAMBO HAZELIII BMCIOSVARDA MARIANA
MIRCIU MIHAELAIII BMCIOSVARDA MARIANA
PARASCA REBECCAIII BMCIOSVARDA MARIANA
SANDU NICOLETAIII BMCIOSVARDA MARIANA
TOPOR EMANUELIII BMCIOSVARDA MARIANA
UNGUREANU STEFANIII BMCIOSVARDA MARIANA
BANDOI STELIANPregatitoare EMENACHE RALUCA
BURTEA BIANCAPregatitoare EMENACHE RALUCA
GRIGORE CARINAPregatitoare EMENACHE RALUCA
STANCU MARIAPregatitoare FMPOENARU NICOLETA

Inapoi la centrele de concurs