Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Luceafarul
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
DUMITRASCU ALEXANDRU SORINI AParticipantGROGORIE DOINA
BADEA REBECA ANAI AParticipantGROGORIE DOINA
BOCEA FLORENTINA PAOLAI AParticipantGROGORIE DOINA
MERCEA DIANA MARIAI AParticipantGRIGORIE DOINA
SIHLEANU DARIUS GEORGEI AParticipantGROGORIE DOINA
COSCA CRISTINAI B62FLOREA ELENA
IVANESCU INGRIDI BParticipantFLOREA ELENA
DAMASCHIN RAUL ANDREII BParticipantFLOREA ELENA
GRADINARU CRISTIAN DANIELI BParticipantFLOREA ELENA
DUTU ALEXYA GABRIELAI BParticipantFLOREA ELENA
GALON ALEGRAI C65CRISTEA MIOARA
TUDOSIA MARIA TEODORAI C65CRISTEA MIOARA
BARBU DARIUSI CParticipantCRISTEA MIOARA
CULINA DAVID ANDREII CParticipantCRISTEA MIOARA
DULCEANU ANDREII CParticipantCRISTEA MIOARA
GRADU DIANA ANDREEAII A90PANTILIE MARIA
BARBU DAVID ALEXANDRUII A80PANTILIE MARIA
STEFAN MIHAI ALEXANDRUII A80PANTILIE MARIA
CRETU RIANAII AParticipantPANTILIE MARIA
DRAGOMIR STEFANII AParticipantPANTILIE MARIA
NECULAU ALINA GABRIELAII B85.5AMZA MARIA FLORELA
BICA ANDREI CRISTIANII B79.5AMZA MARIA FLORELA
CONSTANTIN RAISA MARIAII BParticipantAMZA MARIA FLORELA
TIRUI MAYA STEFANIAII BParticipantAMZA MARIA FLORELA
VELICU MIHAI CRISTIANII BParticipantAMZA MARIA FLORELA
CONSTANTIN DENISA MARIAII C68PAVEL SANDA
CAMBURU MADALINAII CParticipantPAVEL SANDA
STEFAN MELISA MARIAII CParticipantPAVEL SANDA
VASII ANA MIRUNAII CParticipantPAVEL SANDA
DOROBANTU ALEXANDRA IOANAII CParticipantPAVEL SANDA
GRIGORESCU MIHNEA VICTORIII A63SINDIE MARIANA
ILIE MARIO ANDREIIII A61SINDIE MARIANA
CEPRAGA CATALIN SORINIII AParticipantSINDIE MARIANA
TERTELEACA DAVIDIII AParticipantSINDIE MARIANA
FLOREA ALEXANDRA IOANAIII AParticipantSINDIE MARIANA
LUPU REBECCA MARIAIII B73PETRE ALEXANDRINA
DUCA ANDRA MARIAIII B67PETRE ALEXANDRINA
ARTENI TUDORIII B63PETRE ALEXANDRINA
GHIBAN MATEI CRISTIANIII BParticipantPETRE ALEXANDRINA
ALDEA COSTIMA ELENAIII BParticipantPETRE ALEXANDRINA
CIOCARLAN ALEXANDRU BOGDANIII CParticipantILIE AURELIA
CARTOG SAMUEL GABRIELIII CParticipantILIE AURELIA
STEFANESCU BOGDAN FLORIANIII CParticipantILIE AURELIA
PINTILIE STEFAN EMANUELIII CParticipantILIE AURELIA
DRAGOMIR RARES STEFANIII CParticipantILIE AURELIA
ION ALICEIV AParticipantTITU MARIA
THEO CODARCEAIV AParticipantTITU MARIA
IONESCU CARLAIV AParticipantTITU MARIA
IFRIM ANDREEAIV AParticipantTITU MARIA
STAN ALEXIAIV B80BONDOC VALERIA
STAN EDUARDIV B68BONDOC VALERIA
NEAGOE ALEXANDRUIV BParticipantBONDOC VALERIA
COSOFRET ALEXANDRUIV BParticipantMANOLE ALEXADRA
DRUMEA IONUT ALEXANDRUIV BParticipantBONDOC VALERIA
GHITA MATEIIV BParticipantMANOLE ALEXADRA
DICU TUDOR GABRIELIV BParticipantMANOLE ALEXADRA
FATU DARIUS ANDREIIV BParticipantMANOLE ALEXADRA
BADIC EDUARD MIHAILIV BParticipantMANOLE ALEXADRA
CIOCOIU ANTONIOPregatitoare A100SINDIE MARIANA
COSCA FLORINPregatitoare A91.5SINDIE MARIANA
NEAGU IRINA LUISAPregatitoare A91.5SINDIE MARIANA
DUCA VLADPregatitoare A77.5SINDIE MARIANA
BRATU VLADPregatitoare A67.5SINDIE MARIANA
ANTON ALEXANDRUPregatitoare B67.5TITU MARIA
URLAN ANDREEAPregatitoare B64TITU MARIA
VLAD ALEXIAPregatitoare BParticipantTITU MARIA
ALMAJANU MAYA PATRICIAPregatitoare BParticipantTITU MARIA
FIRESCU NARCISAPregatitoare BParticipantTITU MARIA
CARZAMIZARU PAULA ANA MARIAPregatitoare BParticipantTITU MARIA
RADULESCU BOSTINA ANDREI MIHAIPregatitoare C100CUCU MIRELA
PLOUMIS MARIAPregatitoare C97.5CUCU MIRELA
TIMOFEI MARIAPregatitoare C85CUCU MIRELA
DRUMEA ANDREIPregatitoare C64CUCU MIRELA
BORNESCU EDUARD DENIS Pregatitoare CParticipantCUCU MIRELA

Inapoi la centrele de concurs