Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Braila
Localitate:Braila
Scoala:Scoala Gimnaziala Ion Creanga
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
GIUVELIC BRIANA MARIAI AETESILEANU MIHAELA
COSTIN ALEXI BEMOISE CARMEN
Teodorescu AlexandruII AEVan den Berg-Jianu Violeta Anca
IONEL BIANCAIII CEHALICI LAVINIA BIANCA
MOCANU RAZVANIII CEHALICI LAVINIA BIANCA
ARION RARESIV CESIMION MARIANA
BUNEA BONTAS COSMINAIV CESIMION MARIANA
IONEL ANDREIPregatitoare AESOLCAN RAMONA MIHAELA
IORDACHE GIORGIOPregatitoare AESOLCAN RAMONA MIHAELA
MILITARU TUDORPregatitoare AESOLCAN RAMONA MIHAELA
SAVA ENZO GABRIELPregatitoare AESOLCAN RAMONA MIHAELA
SIRBU BIANCAPregatitoare AESOLCAN RAMONA MIHAELA
STEFANESCU SARAPregatitoare AESOLCAN RAMONA MIHAELA
GARBA GABRIELA ANTONIAPregatitoare BESTANCIU NICOLETA
ILIE MIHAI COSMINPregatitoare BESTANCIU NICOLETA
LABUNETI SEBASTIANPregatitoare BESTANCIU NICOLETA
OPRISAN ANDRA ILINCAPregatitoare BESTANCIU NICOLETA
PISICA STEFANPregatitoare BESTANCIU NICOLETA
SIMPETRU ALEXANDRU GABRIELPregatitoare BESTANCIU NICOLETA
TUFA SIRA ELENAPregatitoare BESTANCIU NICOLETA
CALOIANU ALEXIA SILVIAPregatitoare CEDOLEA PAULA
MIRONOV MINA ROBERTPregatitoare CEDOLEA PAULA
SYMONDS EMILY MARIEPregatitoare CEDOLEA PAULA
TOPCIU IZABELA NICOLETAPregatitoare CEDOLEA PAULA
TUDOR MATEI GABRIELPregatitoare CEDOLEA PAULA
VOICILA ANAMARIAII CIBAJANICA IOANA
Gruia CodrinII AIVan den Berg-Jianu Violeta Anca
BRUJBU MATEIIII AIPRODAN MARIARA
DEDULESCU ANDI MIHAIIII BILUPU DANIELA
FOCSA ALBERT MIHAILPregatitoare CIDOLEA PAULA
TODORONI IRINA Pregatitoare BIISTANCIU NICOLETA
CROITORU MARIAII CIIBAJANICA IOANA
CHIOJDOIU EVELINEIII AIIPRODAN MARIARA
CHIRIAC CRISTIANIII AIIPRODAN MARIARA
BOLDEANU DRAGOSIII BIILUPU DANIELA
BRATOSIN ANDREIIII CIIHALICI LAVINIA BIANCA
BRATOSIN STEFANIII CIIHALICI LAVINIA BIANCA
ANDREEV ILEANAIV CIISIMION MARIANA
CIUTAC ANDREI VLADIMIRPregatitoare BIISTANCIU NICOLETA
CUZMIN FABIAN STEFANPregatitoare BIISTANCIU NICOLETA
GARBA MIHAELA RUXANDRAPregatitoare BIISTANCIU NICOLETA
ILIE ALEXANDRU GABRIELPregatitoare CIIIDOLEA PAULA
STAN ROBERTII CIIIBAJANICA IOANA
CHICA ROSE AMALIAPregatitoare AIIISOLCAN RAMONA MIHAELA
LEONTE DARIA MARIA ILINCAPregatitoare CIIIDOLEA PAULA
MADADI AIDAIII BIIILUPU DANIELA
DAN VICTORI AMTESILEANU MIHAELA
FRUNZA ALEXANDRUI AMTESILEANU MIHAELA
FURFURICA ALEXANDRUI AMTESILEANU MIHAELA
OPRISAN NICOLASI AMTESILEANU MIHAELA
STANCIU ANDREEAI AMTESILEANU MIHAELA
Aloman RobertII AMVan den Berg-Jianu Violeta Anca
Andronic DanII AMVan den Berg-Jianu Violeta Anca
Barbalata GabrielaII AMVan den Berg-Jianu Violeta Anca
Caloianu RobertII AMVan den Berg-Jianu Violeta Anca
Dabija AlexandraII AMVan den Berg-Jianu Violeta Anca
DOBRE ANASASIAIII AMPRODAN MARIARA
IVASCU CRISTINAIV BMDUMITRIADE CARMEN
TIHANOV VICTORIV BMDUMITRIADE CARMEN
LAPUSNEANU VLAD IV CMSIMION MARIANA
ICONARU STEFANPregatitoare AMSOLCAN RAMONA MIHAELA
IRIMIA RAZVANPregatitoare AMSOLCAN RAMONA MIHAELA

Inapoi la centrele de concurs