Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Slatina
Scoala:Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
DINCA ANNA ERIKAI A100NITA GINA
BADICA ALBEANU DARIUSI A90NITA GINA
BREAZU MADALINAI A85NITA GINA
GIUREA DENISI A85NITA GINA
DUMITRESCU ANDREII B 100GLONT DINU LAURENTIA
MARIN CRISTINAI B 97GLONT DINU LAURENTIA
PERIETEANU MIHAII B 97GLONT DINU LAURENTIA
GEORGESCU DENISI B 95GLONT DINU LAURENTIA
BOGOI TEODORA II A100BOIANGIU MARINELA
SIMION COSMINII A100BOIANGIU MARINELA
TURLEA DELIAII A95BOIANGIU MARINELA
NASTASE GABRIELII A90BOIANGIU MARINELA
STEFAN IRINELII A90BOIANGIU MARINELA
ALBU SERGIUII A85BOIENGIU MARINELA
CHITA IANISII A85BOIANGIU MARINELA
DUMITRASCU ANDRAII A85BOIANGIU MARINELA
BOBARU PETRISORII A80BOIENGIU MARINELA
BUCINICA MARIAII A80BOIANGIU MARINELA
CARCIUMARU ANDREIII A80BOIANGIU MARINELA
DINU LUIZAII A80BOIANGIU MARINELA
NEAGOE MAXIMILIANII A80BOIANGIU MARINELA
PASCU SABINAII A80BOIENGIU MARINELA
ROSU VALENTINAII A80BOIANGIU MARINELA
SIMION MIRUNAII A80BOIANGIU MARINELA
TOBOSANU ANDREEAII A80BOIANGIU MARINELA
BADEA ALEXANDRUII B100SERPOU CORNELIA
DICA CRISTIII B100SERPOU CORNELIA
MATEESCU MATEIII B100SERPOU CORNELIA
OCHENATU VLADII B100SERPOU CORNELIA
PARASCHIVA OCTAVIANII B100SERPOU CORNELIA
PEIA CLAUDIUII B100SERPOU CORNELIA
SLAV DENISAII B98SERPOU CORNELIA
DUMITRACHE ANDRADAII B95SERPOU CORNELIA
ION OFELIAII B95SERPOU CORNELIA
VOICU MARA IOANAII B93SERPOU CORNELIA
BRAZDEANU ANCAII B90SERPOU CORNELIA
CIOCAN LAVINIAII B90SERPOU CORNELIA
ANGHELACHE ALEXANDRAII B88SERPOU CORNELIA
BADEA CORNELII B85SERPOU CORNELIA
BALASESCU IONUTII B85SERPOU CORNELIA
PANTELICA ALEXAII B80SERPOU CORNELIA
IANCU STEFANIII A100CIOABA VIRGINIA
MARIUS ANDREEAIII A100CIOABA VIRGINIA
SIMA ALBERTIII A100CIOABA VIRGINIA
TORCEA RARESIII A100CIOABA VIRGINIA
GOTOI MATEIIII A98CIOABA VIRGINIA
IGNAT OTILIAIII A96CIOABA VIRGINIA
POPESCU DENISAIII A96CIOABA VIRGINIA
MILITARU BIANCAIII A94CIOABA VIRGINIA
NEDEIANU OANAIII A92CIOABA VIRGINIA
VISAN MARIAIII A91CIOABA VIRGINIA
DOBRE IZABELAIII A90CIOABA VIRGINIA
POPESCU CRISTIANIII A90CIOABA VIRGINIA
OLANU GABRIEL ALEXANDRUIII B100MARIN ALINA
BABARELU SARAIII B90MARIN ALINA
MAFTEI GRATZIELA ANA MARIAIII B90MARIN ALINA
BOBEICA RADU MATEIIII B86MARIN ALINA
CRIVEANU DENISA GEORGIANAIII B85MARIN ALINA
BOTOGAN MARIA CRISTINAIV A100TRAISTARU RELY MONICA
COMANESCU ANDREIIV A100TRAISTARU RELY MONICA
CONSTANTIN FRANCECAIV A100TRAISTARU RELY MONICA
NICOLA CLARA ANDREEAIV A100TRAISTARU RELY MONICA
TRAISTARU MARIA COSMINAIV A100TRAISTARU RELY MONICA
NICOLA BIANCA MARIAIV A96TRAISTARU RELY MONICA
SMARANDACHE ANDREEAIV A95TRAISTARU RELY MONICA
CIUSNEL BIANCAIV A90TRAISTARU RELY MONICA
MOGOSANU ANDREEAIV A90TRAISTARU RELY MONICA
NANE MIHNEAIV B87DUMITRA IOANA GABRILA
BELU ANDRAIV B85DUMITRA IOANA GABRILA
MIHALACHE LORENAIV B80DUMITRA IOANA GABRILA

Inapoi la centrele de concurs