Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Timis
Localitate:Timisoara
Scoala:Scoala Gimnaziala nr.24
Nume elevClasaCadru didactic
BERCEANU OVIDIUI ASERBAN LIVIU
DULGHERU DRAGOSI BPANDA MIHAELA
PAVEL VLADI BPANDA MIHAELA
BORCA BOGDANI ECAPRICEANU RAMONA
CORNIANU MADALINAI ECAPRICEANU RAMONA
MAN ALBERTI ECAPRICEANU RAMONA
SCUREI RAUL I ECAPRICEANU RAMONA
CHITU DORAI FNEAGOE MONICA
COICULESCU SILVIAI FNEAGOE MONICA
DRUGA RAISAI FNEAGOE MONICA
GARDA OVIDIUI FNEAGOE MONICA
SILASI ANDREEAI FNEAGOE MONICA
AGEU IANISI GCRISTEA ROXANA
SILAGHI MATEII GCRISTEA ROXANA
STANCIU VLADI GCRISTEA ROXANA
ARAPU BOGDANII APANDURU ZORITA
FARCA RALUCAII APANDURU ZORITA
LAPADAT ANASTASIAII APANDURU ZORITA
MADA IULIAII APANDURU ZORITA
STROE YANISSAII APANDURU ZORITA
CODREANU RAULII CHAHUE LILIANA
DRAGOI EMAII CHAHUE LILIANA
MATEI ISABELAII CHAHUE LILIANA
PAIUSAN ALEXANDRAII CHAHUE LILIANA
RADU CRISTIANII CHAHUE LILIANA
ROSU TEODORAII CHAHUE LILIANA
FARCAS ANDREIII DCRUTU CATALINA
NICOLA SARAH NADINEII DCRUTU CATALINA
ASTRATINEI ROBERTII EPOPA ELENA
DOBRA ELENAII EPOPA ELENA
ERIMESCU ADELAII EPOPA ELENA
SERBANOIU BOGDANII EPOPA ELENA
POPESCU STEFANIAII FDANCIU MIRIANA
PATRASCU BIANCAIII AZOTA MIHAELA
JUCHEL DAVIDIII BALBULESCU CORNELIA
PATA ANDREIIII BALBULESCU CORNELIA
PETCU MARAIII BALBULESCU CORNELIA
TOLEA MARAIII BALBULESCU CORNELIA
BALINT PATRICIAIII CVLAD TATIANA
MADA MEDEEAIII CVLAD TATIANA
SASCIOREANU RARESIII CVLAD TATIANA
STANCULETE CEZARIII EVLAD IOAN
PINTEA DARIUS IV ABACIU ELENA
VLAIA LAURA DENISAIV ABACIU ELENA
JIVCU DARIA-CRISTINAIV BCHIRTES SEVERIANA
JURJESCU IOANA-DENISA-ADRIANAIV BCHIRTES SEVERIANA
PAUN CLARAIV BCHIRTES SEVERIANA
SIRBU CRISTINA-MARIAIV BCHIRTES SEVERIANA
TEGHIU BOGDAN-STEFANIV BCHIRTES SEVERIANA
GULES ANA MARIAIV CIATIN EUGENIA
CALAPIS ALEXANDRUIV DDURBACA DIANA
LANCIU AMALIAPregatitoare ACHEREJI ESTERA NICOLETA
MIHALCEA ANDREIPregatitoare ACHEREJI ESTERA NICOLETA
RACOVEANU EDUARDPregatitoare ACHEREJI ESTERA NICOLETA
HOTICO ROBERTPregatitoare DFLOREA DIANA FLORINA
ISPIR MARAPregatitoare DFLOREA DIANA FLORINA
BOTOROAGA RARES ANDREIPregatitoare FCOCIUBA COSMINA
HANTIG KARINA AMELIAPregatitoare FCOCIUBA COSMINA
VASIU AMALIA MARIAPregatitoare FCOCIUBA COSMINA
OROS DAVIDPregatitoare GNOVACOVICI GIA
SIPOS MAIAPregatitoare GNOVACOVICI GIA

Inapoi la centrele de concurs