Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Timis
Localitate:Timisoara
Scoala:Scoala Gimnaziala nr.24
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ARAPU BOGDANI AEPANDURU ZORITA
BALITA MARIOI AEPANDURU ZORITA
CIOVICA ANDREII AEPANDURU ZORITA
FARCA RALUCAI AEPANDURU ZORITA
RACZ ROBERTAI AEPANDURU ZORITA
STROE YANISSAI AEPANDURU ZORITA
BURLACU MIHAII CEHAHUE LILIANA
CALAPIS CRISTIANAI CEHAHUE LILIANA
CHIRCULESCU BOGDANI CEHAHUE LILIANA
CODREANU RAULI CEHAHUE LILIANA
DAVID ANDREI SEBASTIANI CEHAHUE LILIANA
DRAGOI EMAI CEHAHUE LILIANA
HURDUZEU CRISTIANAI CEHAHUE LILIANA
NACIU ALEXANDRUI CEHAHUE LILIANA
PAIUSAN ALEXANDRAI CEHAHUE LILIANA
PINTILIE RAYANI CEHAHUE LILIANA
ROSU TEODORAI CEHAHUE LILIANA
STEFANACHE MATEII DECRUTU CATALINA
CIOCILTEA CHRISTAI EEPOPA ELENA
GAGEA DARIAII AEZOTA MIHAELA
SILASI ALEXANDRUII AEZOTA MIHAELA
TRIPA VANESAII AEZOTA MIHAELA
VALEAN DIANAII AEZOTA MIHAELA
GHEORGHITA DANAII BEALBULESCU CORNELIA
JUCHEL DAVID II BEALBULESCU CORNELIA
LACULICEANU RAZVANII BEALBULESCU CORNELIA
PATA ANDREIII BEALBULESCU CORNELIA
TOLEA MARAII BEALBULESCU CORNELIA
BALINT PATRICIAII CEVLAD TATIANA
CRACIUN ANDREEAII CEVLAD TATIANA
MADA MEDEEA II CEVLAD TATIANA
BODEA MATEI STEFANII DEVITU SNEJANA
GRADEA IULIA ELENAII DEVITU SNEJANA
MANEA CALINII EEVLAD IOAN
STANCULETE CEZARII EEVLAD IOAN
CERCEL ANDREEA ANAIII BECHIRTES SEVERIANA
NEGRU RAISA DARIAIII BECHIRTES SEVERIANA
TEGHIU BOGDAN STEFANIII BECHIRTES SEVERIANA
PANTALIR IOANAIV CENOVACOVICI GIA
SEBU RAZVANIV CENOVACOVICI GIA
ANDREA DARIAPregatitoare AESERBAN LIVIU
BERCEANU OVIDIUPregatitoare AESERBAN LIVIU
CINGHITA LIGIAPregatitoare AESERBAN LIVIU
DUMA ANGELOPregatitoare AESERBAN LIVIU
LAZAR POENARU SEBASTIANPregatitoare AESERBAN LIVIU
POLEXICI NOVAKPregatitoare AESERBAN LIVIU
RACAREANU DAVIDPregatitoare AESERBAN LIVIU
SCURTU MARIA ROBERTAPregatitoare AESERBAN LIVIU
STOICANESCU RADUPregatitoare AESERBAN LIVIU
TIRLUI CALINPregatitoare AESERBAN LIVIU
TOPOLOVCICI DIANAPregatitoare AESERBAN LIVIU
VISCU DAVIDPregatitoare AESERBAN LIVIU
CODREA SEBASTIANPregatitoare FENEAGOE MONICA
COICULESCU SILVIAPregatitoare FENEAGOE MONICA
DRUGA RAISAPregatitoare FENEAGOE MONICA
DUMITRU ANDRADAPregatitoare FENEAGOE MONICA
HOPIRTEAN ANDREIPregatitoare FENEAGOE MONICA
ILIE IULIAPregatitoare FENEAGOE MONICA
MAIER DAVIDPregatitoare FENEAGOE MONICA
MIERLUT SERBANPregatitoare FENEAGOE MONICA
PAUNEL BIANCAPregatitoare FENEAGOE MONICA
POPESCU ROBERTPregatitoare FENEAGOE MONICA
SILASI ANDREEAPregatitoare FENEAGOE MONICA
VALE AMALIAPregatitoare FENEAGOE MONICA
PATRASCU BIAII AIZOTA MIHAELA
MURESAN IRISII BIALBULESCU CORNELIA
PETCU MARA II BIALBULESCU CORNELIA
MATEI ISABELAI CIIHAHUE LILIANA
RADU CRISTIANI CIIHAHUE LILIANA
VASIU LUCAII DIIVITU SNEJANA
CHITU DORAPregatitoare FIINEAGOE MONICA
ZIMBREANU IRINAPregatitoare FIINEAGOE MONICA
IORGA SARAII BIIALBULESCU CORNELIA
NEAGOE IRINAII EIIVLAD IOAN
DRAGHICESCU BOGDANIII BIICHIRTES SEVERIANA
ERIMESCU ADELAI EIIPOPA ELENA
MODI PATRICKI EIIPOPA ELENA
VICOL CARAGEA TOMAI EIIPOPA ELENA
LADAKIS FILIPPOSII AIIZOTA MIHAELA
MIRCIOV DARKO RAFAELII CIIVLAD TATIANA
ROSU DENISII CIIVLAD TATIANA
EMBER DENISAII EIIVLAD IOAN
CHISDE ANDREIIII AIIBACIU ELENA
PAUN CLARAIII BIICHIRTES SEVERIANA
GHEORGHE ANDRAPregatitoare AIISERBAN LIVIU
BACIU IASMINAPregatitoare FIINEAGOE MONICA
BEJAN MARIOPregatitoare FIINEAGOE MONICA
GARDA OVIDIUPregatitoare FIINEAGOE MONICA
IVAN MARIAPregatitoare FIINEAGOE MONICA
TELESCU SASHAPregatitoare FIINEAGOE MONICA
CURTEAN ANDREII CIIIHAHUE LILIANA
MOISA ANISIAII BIIIALBULESCU CORNELIA
VRAJITOR GIULIA II BIIIALBULESCU CORNELIA
SASCIOREANU RARESII CIIIVLAD TATIANA
CARABUS DARIUSII EIIIVLAD IOAN
TREICA RARESII AIIIZOTA MIHAELA
NARTEA ANDRAIII DIIIDURBACA DIANA
LELESCU SARAI CIIIHAHUE LILIANA
BISTRAN ALEXANDRUPregatitoare FIIINEAGOE MONICA
PEICU IOANAII AIIIZOTA MIHAELA
HOTICO CLAUDIU II BIIIALBULESCU CORNELIA
SIRBU CRISTINA MARIAIII BIIICHIRTES SEVERIANA
TOMOIAGA ALEXANDRUPregatitoare FIIINEAGOE MONICA
BADIU ANA MARIAI AMPANDURU ZORITA
GRUIE ARIANAI AMPANDURU ZORITA
MADA IULIAI AMPANDURU ZORITA
MNERIE ANDREII AMPANDURU ZORITA
POPOVICI RAZVANI AMPANDURU ZORITA
STEFANESCU DEANI AMPANDURU ZORITA
STREANG RAULI AMPANDURU ZORITA
SUCIU BIANCAI CMHAHUE LILIANA
PODOBEA DENISI EMPOPA ELENA
GRUICI RIANAI FMDANCIU MIRIANA
POPESCU STEFANIAI FMDANCIU MIRIANA
POP SARAII AMZOTA MIHAELA
NEDELEA AMIRAII BMALBULESCU CORNELIA
MULER RALUCAII CMVLAD TATIANA
UNGUREANU SERGIUII CMVLAD TATIANA
GRUIE BOGDAN GABRIELII DMVITU SNEJANA
TODOR ROBERTII EMVLAD IOAN
IUSZTIN IULIA ANTONIAIII AMBACIU ELENA
COVACIU KARINA BIANCAIII BMCHIRTES SEVERIANA
JIVCU DARIAIII BMCHIRTES SEVERIANA
JURJESCU DENISAIII BMCHIRTES SEVERIANA
NITA RADUIII BMCHIRTES SEVERIANA
POLHAC ANA MARIAIII BMCHIRTES SEVERIANA
STANCU VLADIII BMCHIRTES SEVERIANA
GULES ANAIII CMIATIN EUGENIA
POPA ANA MARIAIII DMDURBACA DIANA
DONEA IOANAPregatitoare AMSERBAN LIVIU
LUDWING IULIAPregatitoare AMSERBAN LIVIU

Inapoi la centrele de concurs