Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Timis
Localitate:Timisoara
Scoala:Scoala Gimnaziala nr.24
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BERCEANU OVIDIUI AESERBAN LIVIU
DULGHERU DRAGOSI BEPANDA MIHAELA
PAVEL VLADI BEPANDA MIHAELA
BORCA BOGDANI EECAPRICEANU RAMONA
CORNIANU MADALINAI EECAPRICEANU RAMONA
MAN ALBERTI EECAPRICEANU RAMONA
SCUREI RAUL I EECAPRICEANU RAMONA
CHITU DORAI FENEAGOE MONICA
COICULESCU SILVIAI FENEAGOE MONICA
DRUGA RAISAI FENEAGOE MONICA
GARDA OVIDIUI FENEAGOE MONICA
SILASI ANDREEAI FENEAGOE MONICA
AGEU IANISI GECRISTEA ROXANA
SILAGHI MATEII GECRISTEA ROXANA
STANCIU VLADI GECRISTEA ROXANA
ARAPU BOGDANII AEPANDURU ZORITA
FARCA RALUCAII AEPANDURU ZORITA
LAPADAT ANASTASIAII AEPANDURU ZORITA
MADA IULIAII AEPANDURU ZORITA
STROE YANISSAII AEPANDURU ZORITA
CODREANU RAULII CEHAHUE LILIANA
DRAGOI EMAII CEHAHUE LILIANA
MATEI ISABELAII CEHAHUE LILIANA
PAIUSAN ALEXANDRAII CEHAHUE LILIANA
RADU CRISTIANII CEHAHUE LILIANA
ROSU TEODORAII CEHAHUE LILIANA
FARCAS ANDREIII DECRUTU CATALINA
NICOLA SARAH NADINEII DECRUTU CATALINA
ASTRATINEI ROBERTII EEPOPA ELENA
DOBRA ELENAII EEPOPA ELENA
ERIMESCU ADELAII EEPOPA ELENA
SERBANOIU BOGDANII EEPOPA ELENA
POPESCU STEFANIAII FEDANCIU MIRIANA
PATRASCU BIANCAIII AEZOTA MIHAELA
JUCHEL DAVIDIII BEALBULESCU CORNELIA
PATA ANDREIIII BEALBULESCU CORNELIA
PETCU MARAIII BEALBULESCU CORNELIA
TOLEA MARAIII BEALBULESCU CORNELIA
BALINT PATRICIAIII CEVLAD TATIANA
MADA MEDEEAIII CEVLAD TATIANA
SASCIOREANU RARESIII CEVLAD TATIANA
STANCULETE CEZARIII EEVLAD IOAN
PINTEA DARIUS IV AEBACIU ELENA
VLAIA LAURA DENISAIV AEBACIU ELENA
JIVCU DARIA-CRISTINAIV BECHIRTES SEVERIANA
JURJESCU IOANA-DENISA-ADRIANAIV BECHIRTES SEVERIANA
PAUN CLARAIV BECHIRTES SEVERIANA
SIRBU CRISTINA-MARIAIV BECHIRTES SEVERIANA
TEGHIU BOGDAN-STEFANIV BECHIRTES SEVERIANA
GULES ANA MARIAIV CEIATIN EUGENIA
CALAPIS ALEXANDRUIV DEDURBACA DIANA
LANCIU AMALIAPregatitoare AECHEREJI ESTERA NICOLETA
MIHALCEA ANDREIPregatitoare AECHEREJI ESTERA NICOLETA
RACOVEANU EDUARDPregatitoare AECHEREJI ESTERA NICOLETA
HOTICO ROBERTPregatitoare DEFLOREA DIANA FLORINA
ISPIR MARAPregatitoare DEFLOREA DIANA FLORINA
BOTOROAGA RARES ANDREIPregatitoare FECOCIUBA COSMINA
HANTIG KARINA AMELIAPregatitoare FECOCIUBA COSMINA
VASIU AMALIA MARIAPregatitoare FECOCIUBA COSMINA
OROS DAVIDPregatitoare GENOVACOVICI GIA
SIPOS MAIAPregatitoare GENOVACOVICI GIA
MANEA CALINIII EIVLAD IOAN
BACIU IASMINAI FINEAGOE MONICA
HOPIRTEAN ANDREII FINEAGOE MONICA
PAUNEL BIANCAI FINEAGOE MONICA
VUC MIHAII GICRISTEA ROXANA
POP SARAIII AIZOTA MIHAELA
DAMIAN CARLA III BIALBULESCU CORNELIA
MURESAN IRISIII BIALBULESCU CORNELIA
TODOR ROBERTIII EIVLAD IOAN
ARSENE DARIAPregatitoare DIFLOREA DIANA FLORINA
DOBRA ALEXANDRUPregatitoare DIFLOREA DIANA FLORINA
MAGDIN RARESPregatitoare DIFLOREA DIANA FLORINA
NEDELCU MARAPregatitoare DIFLOREA DIANA FLORINA
RESMERITA VLADPregatitoare DIFLOREA DIANA FLORINA
SOIMU DAVIDPregatitoare DIFLOREA DIANA FLORINA
DEACONEASA ALEXANDRUPregatitoare EIOANA ONEA
ONESCU DAVIDPregatitoare EIOANA ONEA
CRASOVAN FLAVIUS ALEXANDRUPregatitoare FICOCIUBA COSMINA
RACZ ROBERTAII AIIPANDURU ZORITA
BODEA MATEI STEFANIII DIIVITU SNEJANA
CARABUS LUCIANIII EIIVLAD IOAN
IVANUS MOLDOVEANU ANDREIIII EIIVLAD IOAN
DRAGOMIR CARINA IV AIIBACIU ELENA
NEGRU RAISA-DARIAIV BIICHIRTES SEVERIANA
GHEORGHITA DANAIII BIIALBULESCU CORNELIA
GOGOASE REBECA III BIIALBULESCU CORNELIA
CUCU ADAL III EIIVLAD IOAN
COVACIU KARINA IV BIICHIRTES SEVERIANA
POLEXICI NOVAKI AIISERBAN LIVIU
STANCIU MARIAI EIICAPRICEANU RAMONA
BISTRAN ALEXANDRUI FIINEAGOE MONICA
VALE AMALIAI FIINEAGOE MONICA
ALEXANDRU MIRUNAI GIICRISTEA ROXANA
BALITA MARIOII AIIPANDURU ZORITA
MOLOCEA ALBERTII AIIPANDURU ZORITA
CALAPIS CRISTIANAII CIIHAHUE LILIANA
BERGHEA DARIAII EIIPOPA ELENA
CIOCILTEA SARAII EIIPOPA ELENA
VICOL CARAGEA TOMAII EIIPOPA ELENA
GAPEA DARIAIII AIIZOTA MIHAELA
LADAKIS FILIPPOSIII AIIZOTA MIHAELA
SILASI ALEXANDRUIII AIIZOTA MIHAELA
TRIPA VANESAIII AIIZOTA MIHAELA
RADU ALEXANDRAIII EIIVLAD IOAN
IUSZTIN IULIAIV AIIBACIU ELENA
SEMEN VICTORIAIV AIIBACIU ELENA
POPA ANA MARIAIV DIIDURBACA DIANA
VESCAN DENISAPregatitoare EIIOANA ONEA
MATIES BOGDAN ANDREIPregatitoare FIICOCIUBA COSMINA
GLODES ANDREII EIIICAPRICEANU RAMONA
RUSU DAVID III BIIIALBULESCU CORNELIA
ANDREICIUC ALESSIA PAULAPregatitoare FIIICOCIUBA COSMINA
MATEI ALEXANDRU CRISTIANPregatitoare FIIICOCIUBA COSMINA
DUMITRU ANDRADAI FIIINEAGOE MONICA
BALAURE SARAIII AIIIZOTA MIHAELA
CRACIUN ANDREEAIII CIIIVLAD TATIANA
GOGOT STEFANIAIV BIIICHIRTES SEVERIANA
BRAILEANU ANDREEAIV DIIIDURBACA DIANA
NARTEA ANDRAIV DIIIDURBACA DIANA
MIRCIA AYLINPregatitoare DIIIFLOREA DIANA FLORINA
IORGA SARAIII BIIIALBULESCU CORNELIA
NICULA ADELAIII CIIIVLAD TATIANA
DRAGOI SERBAN IV AIIIBACIU ELENA
HURDUZEU VALENTINIV BIIICHIRTES SEVERIANA
PARTENIE EMAIV CIIIIATIN EUGENIA
CARTIS LUCAI EIIICAPRICEANU RAMONA
NEDELEA AMIRAIII BIIIALBULESCU CORNELIA
SAROSI DAVID III BIIIALBULESCU CORNELIA
CERCEL ANDREEA-ANA IV BIIICHIRTES SEVERIANA
ANDREA DARIAI AMSERBAN LIVIU
CALICEANU DENISAI AMSERBAN LIVIU
LUDWIG IULIAI AMSERBAN LIVIU
TIRLUI CALINI AMSERBAN LIVIU
BERARIU ISABELAI DMPEPU FLORICA
SIRBU SARAI DMPEPU FLORICA
MOLDOVAN ANDREII EMCAPRICEANU RAMONA
PASCU DARIAI EMCAPRICEANU RAMONA
BEJAN MARIOI FMNEAGOE MONICA
ILIE IULIAI FMNEAGOE MONICA
STRIMBEI TANIAI FMNEAGOE MONICA
BUCURESTEAN AYANI GMCRISTEA ROXANA
OANCEA BIANCAI GMCRISTEA ROXANA
PACU FILIPI GMCRISTEA ROXANA
CIOVICA ANDREIII AMPANDURU ZORITA
BURLACU MIHAI II CMHAHUE LILIANA
DAVID ANDREI SEBASTIANII CMHAHUE LILIANA
PETREANU ALEXANDRUII CMHAHUE LILIANA
SUCIU BIANCAII CMHAHUE LILIANA
CIRCIUMARU MIHAIII DMCRUTU CATALINA
CAPRICEANU ANDREIII EMPOPA ELENA
COSTINAS BOGDANII EMPOPA ELENA
NEDESCU EDUARDII EMPOPA ELENA
RADU RAUL GABRIELII EMPOPA ELENA
VALEAN DIANAIII AMZOTA MIHAELA
LACULICEANU RAZVANIII BMALBULESCU CORNELIA
OLESCHER TIBERIUIII BMALBULESCU CORNELIA
MIRCIOV DARKOIII CMVLAD TATIANA
GRUIE BOGDANIII DMVITU SNEJANA
DRAGHIA ROBERTIV BMCHIRTES SEVERIANA
POLHAC ANA-MARIAIV BMCHIRTES SEVERIANA
BUMBACILA PETRUPregatitoare BMBOIAN ADRIANA
DOLHA IZABELAPregatitoare BMBOIAN ADRIANA
MOLDOVEANU HORIAPregatitoare BMBOIAN ADRIANA
SANDRU KARLAPregatitoare BMBOIAN ADRIANA
NECHITA ELENA SOFIAPregatitoare CMDUMITRU DIANA
VLAD TUDOR ANDREIPregatitoare CMDUMITRU DIANA
MARIS KATRINAPregatitoare EMOANA ONEA
POAMA STEFANPregatitoare EMOANA ONEA
SFISIE ALEXIAPregatitoare EMOANA ONEA
BREHAR ALESIA MARIAPregatitoare FMCOCIUBA COSMINA
DANIEL AMALIA GABRIELAPregatitoare FMCOCIUBA COSMINA
SPETESCHI ALINA Pregatitoare FMCOCIUBA COSMINA
ROMANU NATALIAPregatitoare GMNOVACOVICI GIA

Inapoi la centrele de concurs