Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala Gimnaziala George Bacovia
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Albu IustunI AEDimidof Coca
Dimidif MirunaI AEDimidof Coca
Harabagiu MarioI AEDimidof Coca
Macovei MaraI AEDimidof Coca
Andrunache RazvanI BEIsaila David Denisa
Hongu AlexandraII AEFocsa Alina
Constantinescu CalinII BEAlbu Alina
Badita Mara III AEPanfile Oana
Leascu AlexandraIII AEPanfile Oana
Nastasa RazvanIII AEPanfile Oana
Scortanu StefaniaIII AEPanfile Oana
Pantelimon AlexandraIII BEBulibasa Annabella
Hongu LarisaIV ENastasa Gina
Hongu LarisaIV aENastasa Gina
Arab RamanPregatitoare AEBusuioc Alina
Berza IoanPregatitoare AEBusuioc Alina
Boboc AlinaPregatitoare AEBusuioc Alina
Bosuioc AlexandraPregatitoare AEBusuioc Alina
Bosuioc AndreeaPregatitoare AEBusuioc Alina
Buciumel AndreeaPregatitoare AEBusuioc Alina
Haidau MelaniaPregatitoare AEBusuioc Alina
Hutu BiancaPregatitoare AEBusuioc Alina
Mircea IlincaPregatitoare AEBusuioc Alina
Ojog DariusPregatitoare AEBusuioc Alina
Pupaza AlexandruPregatitoare AEBusuioc Alina
Rusu AlexandruPregatitoare AEBusuioc Alina
Stoica BrandusaPregatitoare AEBusuioc Alina
Toporau AndreeaPregatitoare AEBusuioc Alina
Bunduc DavidPregatitoare AIBusuioc Alina
Dragan MihaiPregatitoare AIBusuioc Alina
Hancu IoanaPregatitoare AIBusuioc Alina
Nedea MateoPregatitoare AIBusuioc Alina
Vranceanu DavidPregatitoare AIBusuioc Alina
Draghin MihneaIII AIIPanfile Oana
Maftei DragosI AIIDimidof Coca
Milea MaraIII AIIPanfile Oana
Pintilescu RenataIII AIIPanfile Oana
Cerchez IustinIII BIIBulibasa Annabella
Ungureanu AlessioIII BIIBulibasa Annabella
Apostu StefaniaI AMDimidof Coca
Banu RobertI AMDimidof Coca
Daniluc CosminII AMFocsa Alina
Maftei DariaII BMAlbu Alina
Nica AlessiaII BMAlbu Alina
Cismasu AmaliaIII AMPanfile Oana
Hasan BogdanIII BMBulibasa Annabella

Inapoi la centrele de concurs