Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Darmanesti
Scoala:Liceul Tehnologic Darmanesti
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
DAVID MARIAI AEHAZAPARU IUSTINA STEFANIA
MAZILU DUMITRU TEODORI AEHAZAPARU IUSTINA STEFANIA
ARDELEANU ALEXANDRUI BEARATOAEI SOFIA
COSMA NARCISI BEARATOAEI SOFIA
PANDELAS CRISTINAI BEARATOAEI SOFIA
BALAS ERICA GEORGIANAII AESTANCIU NICOLETA
GABOR DARIAII AESTANCIU NICOLETA
LUNGU ANDREEA II AESTANCIU NICOLETA
PADUREANU ANDREEAII AESTANCIU NICOLETA
ROMAN COSMINII AESTANCIU NICOLETA
CELMARE IULIAII BELUPCHIAN LENUTA
ROTARU ALEXANDRAII BELUPCHIAN LENUTA
VIZITIU COSMINII BELUPCHIAN LENUTA
VIZITIU MIHAI II BELUPCHIAN LENUTA
BUGUS DARIA IOANAIII AEMITITELU DANIELA MARINA
SION DENISA MARIANAIII AEMITITELU DANIELA MARINA
TARAS ALEXANDRUIV AESTOICA MIHAELA
URSACHE ANDREIIV AESTOICA MIHAELA
APOSTOL ALESSANDRAIV BEBUGUS MARIA
HIRLEA IOANAIV BEBUGUS MARIA
BUZATU MARIAPregatitoare AEBALAS VERONICA
CAPLAT TOADER ALEXANDRUPregatitoare AEBALAS VERONICA
DAVID MIHHNEA CONSTANTINPregatitoare AEBALAS VERONICA
HANGANU CRISTINAPregatitoare AEBALAS VERONICA
HANGANU VASILE PETRISORPregatitoare AEBALAS VERONICA
IANCU DARIA STEFANIAPregatitoare AEBALAS VERONICA
INSURATELU MARIAPregatitoare AEBALAS VERONICA
LUNGU ANAMARIAPregatitoare AEBALAS VERONICA
LUNGU ANDREEAPregatitoare AEBALAS VERONICA
PADUREANU STEFANPregatitoare AEBALAS VERONICA
VASILCA REBECAPregatitoare AEBALAS VERONICA
VIZITIU SEBASTIANPregatitoare AEBALAS VERONICA
MAZILU CRISTINAPregatitoare BEGHEORGHE VASILICA
VIZITIU ERIKAII AISTANCIU NICOLETA
BALANUCA VICTORASPregatitoare BIGHEORGHE VASILICA
BERTALAN ALEXANDRAIII AIIMITITELU DANIELA MARINA
ARDELEANU ALEXANDRAII AIISTANCIU NICOLETA
POLOBOC RUBENII AIISTANCIU NICOLETA
TOCILA VLADII AIISTANCIU NICOLETA
CHITURLEA KARLAPregatitoare AIIBALAS VERONICA
NADEJDE CLAUDIUPregatitoare AIIBALAS VERONICA
ALIXANDRESCU IUSTINI AIIHAZAPARU IUSTINA STEFANIA
ANTOCHE VLAD ANDREII AIIHAZAPARU IUSTINA STEFANIA
CAMARA DARIAI AIIHAZAPARU IUSTINA STEFANIA
CIOSU CRISTINAI AIIHAZAPARU IUSTINA STEFANIA
GUTAS ANTONIOI AIIHAZAPARU IUSTINA STEFANIA
LOGHIN ANDREII AIIHAZAPARU IUSTINA STEFANIA
MAZILU MARIA IOANAI AIIHAZAPARU IUSTINA STEFANIA
MOCANASU STEFANUTI AIIHAZAPARU IUSTINA STEFANIA
MUNTEANU MONICAI AIIHAZAPARU IUSTINA STEFANIA
PANTARU ECATERINAI AIIHAZAPARU IUSTINA STEFANIA
ZAHARIA ALEXIAI AIIHAZAPARU IUSTINA STEFANIA
POSTOLACHE ADELINAII BIILUPCHIAN LENUTA
POSTOLACHE ESTERAII BIILUPCHIAN LENUTA
TIFREA LIVIAII BIILUPCHIAN LENUTA
BOGASIU CLAUDIA III BIITIUVEC ALINA
RACU IOAN DANIELIII BIITIUVEC ALINA
MOCANU DELIA IV AIISTOICA MIHAELA
ARHIP RARES COSMINPregatitoare AIIBALAS VERONICA
BANDEA ALESIA MARIAPregatitoare AIIBALAS VERONICA
PAERELE DENIS RAULPregatitoare AIIBALAS VERONICA
CAPLANUSI DARIUSPregatitoare BIIGHEORGHE VASILICA
DIMA DARIUSPregatitoare BIIGHEORGHE VASILICA
IANCU MIHAI CRISTIANII AIIISTANCIU NICOLETA
SPOIALA SEBASTIANIV BIIIBUGUS MARIA
ANTAL RARES II BMLUPCHIAN LENUTA
APOSTOL PAULA III AMMITITELU DANIELA MARINA

Inapoi la centrele de concurs