Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Darmanesti
Scoala:Liceul Tehnologic Darmanesti
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Ardeleanu AlexandraI AEAlexa Viorica
Mazilu Ingrid AntoniaI AEAlexa Viorica
Minca Alexandru IoanI AEAlexa Viorica
Pintea Maria AmaliaI AEAlexa Viorica
Antal Ioan RaresI BELupchian Lenuta
Celmare Iuliana GeorgianaI BELupchian Lenuta
Postolache AdelinaI BELupchian Lenuta
Rotaru Alexandra IonelaI BELupchian Lenuta
Tifrea Livia MariaI BELupchian Lenuta
Vizitiu CosminI BELupchian Lenuta
Vizitiu Mihai MarianI BELupchian Lenuta
Bertalan AlexandraII AEMititelu Daniela Marina
Sion DenisaII AEMititelu Daniela Marina
Caplat Ioana CodrutaIII AEStoica Mihaela
Mocanu Delia ElenaIII AEStoica Mihaela
Prundariu Razvan GeorgeIII AEStoica Mihaela
Mititelu Bianca StefaniaIV AEBalas Veronica
Zaharia Alexia StefaniaPregatitoare AEHazaparu Iustina
Pavel Ana MariaI AIAlexa Viorica
Iancu Mihai CristianI AIAlexa Viorica
Ursache AndreiIII AIStoica Mihaela
Ciosu Cristina -AndreeaPregatitoare AIHazaparu Iustina
David MariaPregatitoare AIHazaparu Iustina
Mazilu Maria IoanaPregatitoare AIHazaparu Iustina
Mititelu Dumitru- TeodorPregatitoare AIHazaparu Iustina
Munteanu George ClaudiuI AIIAlexa Viorica
Stoica Bianca NicoletaIV AIIBalas Veronica
Alixandrescu Iustin- LucaPregatitoare AIIHazaparu Iustina
Munteanu Monica IulianaPregatitoare AIIHazaparu Iustina
Pantiru EcaterinaPregatitoare AIIHazaparu Iustina
Balas Erica GeorgianaI AIIAlexa Viorica
Mazilu Iris AndreeaI AIIAlexa Viorica
Pisaru Iulia StefaniaI AIIAlexa Viorica
Roman Cosmin GeorgeI AIIAlexa Viorica
Postolache EsteraI BIILupchian Lenuta
Arhip Daria ElenaIV AIIIBalas Veronica
Bogdan MariaIV AIIIBalas Veronica
Antoche VladPregatitoare AIIIHazaparu Iustina
MerchezDeliaPregatitoare AIIIHazaparu Iustina
Pacurici Paul RaresPregatitoare AIIIHazaparu Iustina
Grigoras AdelinIII BIIIBugus Maria
Spoiala SebastianIII BIIIBugus Maria
Chiriac Tudor MihaiI AMAlexa Viorica
Gabor DariaI AMAlexa Viorica
Lungu AndreeaI AMAlexa Viorica
Poloboc Ruben DanielI AMAlexa Viorica
Vizitiu Erika MirunaI AMAlexa Viorica
Buzas AlessiaII AMMititelu Daniela Marina
Hirlea IoanaIII BMBugus Maria
Camara DariaPregatitoare AMHazaparu Iustina
Gutas AntonioPregatitoare AMHazaparu Iustina
Pacurici RazvanPregatitoare AMHazaparu Iustina
Timariu SimonaPregatitoare AMHazaparu Iustina

Inapoi la centrele de concurs