Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Ploiesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Ene MaraI A100RADULESCU CAMELIA
Grama AndreiI A98RADULESCU CAMELIA
Levodeanschi NadiaI A98RADULESCU CAMELIA
Toader IrinaI A98RADULESCU CAMELIA
Chisamera-Neagu DianaI A95RADULESCU CAMELIA
Ciuperca AndreiI A95RADULESCU CAMELIA
Tanase DavidI A94RADULESCU CAMELIA
Fialcovschi AlexandraI A90RADULESCU CAMELIA
Postolache EduardI A90RADULESCU CAMELIA
Tarida NicholasI A90RADULESCU CAMELIA
Baciu MihaiI A80RADULESCU CAMELIA
Nastase DavidI A80RADULESCU CAMELIA
Tanase AlexandraI A80RADULESCU CAMELIA
Vlad BiancaI A80RADULESCU CAMELIA
Zamfir AlexandruI A80RADULESCU CAMELIA
MANOLACHE SARAI B100MIHAILESCU IULIANA
CACIULAN DARIAI B98MIHAILESCU IULIANA
DUMITRASCU ALEXANDRAI B98MIHAILESCU IULIANA
RISTACHE VLADIMIRI B98MIHAILESCU IULIANA
TABOR SARAI B96MIHAILESCU IULIANA
ANDREI VLADI B95MIHAILESCU IULIANA
MARIN MATEII B95MIHAILESCU IULIANA
NICOLAE PAULI B95MIHAILESCU IULIANA
BACIU CASIA AIDAI B92MIHAILESCU IULIANA
MIHALACHE DARIAI B91MIHAILESCU IULIANA
CRISTOIU STEFANI B90MIHAILESCU IULIANA
PIRVU TUDORI B90MIHAILESCU IULIANA
ZAMFIR MARIAI B90MIHAILESCU IULIANA
DINCA SOFIAI B80MIHAILESCU IULIANA
MOCANU RARESI B80MIHAILESCU IULIANA
STROE CARLAI B80MIHAILESCU IULIANA
BARBU IUSTINII A100MARIN MIHAELA
RADULESCU ANDREIII A100MARIN MIHAELA
BELU IANISII A98MARIN MIHAELA
GHEORGHE ANDREIII A95MARIN MIHAELA
ISTRATE MATEIII A90MARIN MIHAELA
BOTEANU BIANCAII A85MARIN MIHAELA
GHEORGHE DENISII A83MARIN MIHAELA
PETRE LORENAII A80MARIN MIHAELA
BADEA RARESII C93UDREA LAVINIA
MUSAT DIANAII C90UDREA LAVINIA
NICOLAE BIANCAII C90UDREA LAVINIA
BINDER DARIUSII D100GHERASIM IULIANA
SERBAN ANDREIII D100GHERASIM IULIANA
VIZANTE VALENTIN STEFANII D100BOIERU MIHAELA
VIZIREANU ANDREIII D100BOIERU MIHAELA
DAVIDESCU SILVIA VALENTINAII D98GHERASIM IULIANA
CUDALBU TIBERIU IOANII D96GHERASIM IULIANA
CHIFOR VALENTINII D95BOIERU MIHAELA
SINCA DAVID MIHAIII D95GHERASIM IULIANA
PADURE DENIS STEFANII D90GHERASIM IULIANA
DUMITRACHE DIANA MARIAII D81GHERASIM IULIANA
SAVU FABIAN ADRIANII D81BOIERU MIHAELA
ANTONICA ALESIA MARIAII DParticipantBOIERU MIHAELA
ANDREESCU IOANAIII A100COMANESCU MARIA
GALIE DAVIDIII A100COMANESCU MARIA
MOCANU TUDOR III A100COMANESCU MARIA
SOLDEA IOANAIII A100COMANESCU MARIA
BANICA TUDORIII A98COMANESCU MARIA
BIDIVENCIU MAYAIII A98COMANESCU MARIA
POPESCU ALEXIAIII A98COMANESCU MARIA
DAVID DANIELAIII A96COMANESCU MARIA
STOIAN TEODORAIII A96COMANESCU MARIA
TUDOR GABRIELIII A96COMANESCU MARIA
FRONE EDUARDIII A95COMANESCU MARIA
NICOLAE STEFANIII A95COMANESCU MARIA
BADEA STEFANIII A85COMANESCU MARIA
NICULAE ALESSIAIII A83COMANESCU MARIA
PETRE LUCIA III A83COMANESCU MARIA
GRAUR ANDREIIII A80COMANESCU MARIA
DESPINA IOANAIII B98DAVIDESCU SILVIA
VASILE CALINIII B98DAVIDESCU SILVIA
VASILE ANDREI CALINIII B95DAVIDESCU SILVIA
CERNAT IOAN TATIAN III B93DAVIDESCU SILVIA
PIRVU BIANCAIII B93DAVIDESCU SILVIA
MARINOIU STEFAN III B90DAVIDESCU SILVIA
VLAD STEFAN III B90DAVIDESCU SILVIA
CIOBANU ANDREIIII B85DAVIDESCU SILVIA
CIUCA STEFANIII B85DAVIDESCU SILVIA
NEAGU VICTORIA III B85DAVIDESCU SILVIA
GOLOSNEANU ANDREEA DARIAIII B80DAVIDESCU SILVIA
VASILE DIANA ANDREEAIII B80DAVIDESCU SILVIA
Danilof TudorIII C100DOBRE FLORICA
Giurea AnaIII C100DOBRE FLORICA
Soare AndreiIII C100DOBRE FLORICA
Dogaru CezarIII C95DOBRE FLORICA
Provian AlexiaIII C93DOBRE FLORICA
Ionita AlexandruIII C90DOBRE FLORICA
Luca IonIII C90DOBRE FLORICA
Tapu MateiIII C90DOBRE FLORICA
Ionescu AndreeaIII C89DOBRE FLORICA
Enache RuxandraIII C88DOBRE FLORICA
Pelmus DianaIII C85DOBRE FLORICA
SAVU STEFAN CATALINIII D100DINITA DANIELA
KNIPPELBERG KHRISTIAN HERWIGIII D95DINITA DANIELA
UTA ANDREI -LUCIANIII D95DINITA DANIELA
NAFTAN MARIA-VICTORIAIII D92DINITA DANIELA
OPRESCU ALEXANDRA-IOANAIII D91DINITA DANIELA
GHEORGHE ALEXANDRU- CORNELIII D90DINITA DANIELA
STEFANESCU ANDREI- MIHAIIII D90DINITA DANIELA
CERCEL TUDOR-STEFANIII D85DINITA DANIELA
ZAMFIRESCU ANTONIAIII D85DINITA DANIELA
CALARASU RADUIV A100VEZETEU LOREDANA
NITU ALEXANDRUIV A100VEZETEU LOREDANA
PIRVUTOIU MARIAIV A100VEZETEU LOREDANA
PREDA ILINCAIV A100VEZETEU LOREDANA
TILINA MATEIIV A100VEZETEU LOREDANA
IONESCU VLADIMIRIV A95VEZETEU LOREDANA
ANTONICA MARIAIV A90VEZETEU LOREDANA
NEDEA COSMINAIV A90VEZETEU LOREDANA
PINTEA MILENAIV A90VEZETEU LOREDANA
PINTEA MIRUNAIV A90VEZETEU LOREDANA
PIRVU RARESIV A90VEZETEU LOREDANA
STOIAN TEODORAIV A90VEZETEU LOREDANA
DUMITRU AYANNA STEFANIAPregatitoare A100MARIN CRISTINA
GHEORGHE VLADPregatitoare A100MARIN CRISTINA
GHITA IULIANA MARIAPregatitoare A100MARIN CRISTINA
ILASI IUSTIN GABRIELPregatitoare A100MARIN CRISTINA
LOGEANU ANDREI RAZVANPregatitoare A100MARIN CRISTINA
RANGELOVA SIMONAPregatitoare A100MARIN CRISTINA
SERBAN DENIS Pregatitoare A97MARIN CRISTINA
STAVARACHE RAISA MARIAPregatitoare A95MARIN CRISTINA
VASILE LUCA IONUT Pregatitoare A95MARIN CRISTINA
LAZAR ALEXANDRAPregatitoare A93MARIN CRISTINA
LUNGU DELIA STEFANIAPregatitoare A92MARIN CRISTINA
VLAD GEORGE GABRIELPregatitoare A92MARIN CRISTINA
CAPORNITA RAZVAN IOANPregatitoare A89MARIN CRISTINA
DUMITRESCU RARES STEFANPregatitoare A89MARIN CRISTINA
ANTON ANDREEA THEODORAPregatitoare A87MARIN CRISTINA
DRAGHICIU BOGDAN TEODORPregatitoare A87MARIN CRISTINA
ALECU DAVID DOMINICPregatitoare A86MARIN CRISTINA
BRUJBAN ERIC MATEOPregatitoare A85MARIN CRISTINA
GHIUTA DARIUS VALENTINPregatitoare A83MARIN CRISTINA
VASILE DAVID STEFANPregatitoare A83MARIN CRISTINA
POPESCU ANDREEA MARIAPregatitoare A82MARIN CRISTINA
POPESCU DAVIDPregatitoare A82MARIN CRISTINA
TUDOR BIANCA MAGDALENAPregatitoare A80MARIN CRISTINA
MANOLE BIANCA GABRIELAPregatitoare A79MARIN CRISTINA
ILIE MEDEEA ANTONIAPregatitoare A77MARIN CRISTINA
POIANA ANTONIA GABRIELAPregatitoare A74MARIN CRISTINA
ZANE IOANA NATALIAPregatitoare A71MARIN CRISTINA
BRATU RARES ALEXANDRUPregatitoare A70MARIN CRISTINA
DUMITRU MARA IASMINAPregatitoare A70MARIN CRISTINA
IONITA ANA MARIAPregatitoare A70MARIN CRISTINA
LIPAT JULIA ANDREEAPregatitoare A69MARIN CRISTINA
PETCU ANDREI ALEXANDRUPregatitoare A65MARIN CRISTINA
MARSOVINA CATRINEL IOANAPregatitoare A64MARIN CRISTINA
MANESCU MARIAPregatitoare A60MARIN CRISTINA
NEGRUT ERIC ANDREIPregatitoare AParticipantMARIN CRISTINA
IORDAN MARA TEODORAPregatitoare AParticipantMARIN CRISTINA
TOTU DARIA ALEXANDRAPregatitoare AParticipantMARIN CRISTINA
ANGHELACHE IOANAPregatitoare B100PRISTOLEANU CAMELIA
BANUC CARLAPregatitoare B100PRISTOLEANU CAMELIA
CIOBOATA IOANAPregatitoare B100PRISTOLEANU CAMELIA
COMAN RARESPregatitoare B100PRISTOLEANU CAMELIA
FRANCU STEFANPregatitoare B100PRISTOLEANU CAMELIA
HARAPU MATEIPregatitoare B100PRISTOLEANU CAMELIA
MATEI CARLAPregatitoare B100PRISTOLEANU CAMELIA
SOTIR EVELINAPregatitoare B100PRISTOLEANU CAMELIA
VISAN KARINAPregatitoare B100PRISTOLEANU CAMELIA
SMOLEANU CRISTIANPregatitoare B99PRISTOLEANU CAMELIA
SMOLEANU CRISTIANPregatitoare B99PRISTOLEANU CAMELIA
CIOLAN ELENAPregatitoare B97PRISTOLEANU CAMELIA
NICOLESCU HORIAPregatitoare B97PRISTOLEANU CAMELIA
PIRPIRIU ANDREIPregatitoare B97PRISTOLEANU CAMELIA
POPESCU VLADPregatitoare B97PRISTOLEANU CAMELIA
CIRLIG FRANCESCAPregatitoare B95PRISTOLEANU CAMELIA
GAL ARTHURPregatitoare B95PRISTOLEANU CAMELIA
PANDELESCU STEFANPregatitoare B95PRISTOLEANU CAMELIA
ZAIM ALWINPregatitoare B95PRISTOLEANU CAMELIA
VEZETEU LUCAPregatitoare B94PRISTOLEANU CAMELIA
COMSA ALESSIAPregatitoare B93PRISTOLEANU CAMELIA
DINCA ZENCENCO MAYAPregatitoare B93PRISTOLEANU CAMELIA
COVRIG STEFANPregatitoare B90PRISTOLEANU CAMELIA
DUMITRACHE DARIAPregatitoare B90PRISTOLEANU CAMELIA
SUDITU RADUPregatitoare B90PRISTOLEANU CAMELIA

Inapoi la centrele de concurs