Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Ploiesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
LAZAR ALEXANDRAI AEMARIN CRISTINA
ANGHELACHE IOANAI BEPRISTOLEANU CAMELIA
COMAN RARESI BEPRISTOLEANU CAMELIA
CRETU SEBASTIANI BEPRISTOLEANU CAMELIA
FRANCU STEFANI BEPRISTOLEANU CAMELIA
HARAPU MATEII BEPRISTOLEANU CAMELIA
MATEI CARLAI BEPRISTOLEANU CAMELIA
SMOLEANU CRISTIANI BEPRISTOLEANU CAMELIA
BELU ALEXANDRUI CEBREJAN MARIA
Chisamera-Neagu DianaII AERADULESCU CAMELIA
Ciuperca AndreiII AERADULESCU CAMELIA
Ene MaraII AERADULESCU CAMELIA
Fialcovschi AlexandraII AERADULESCU CAMELIA
Gogonea VladII AERADULESCU CAMELIA
Grama AndreiII AERADULESCU CAMELIA
Iliescu BiancaII AERADULESCU CAMELIA
Levodeanschi NadiaII AERADULESCU CAMELIA
Tanase AlexandraII AERADULESCU CAMELIA
Tanase DavidII AERADULESCU CAMELIA
Toader IrinaII AERADULESCU CAMELIA
Zamfir AlexandruII AERADULESCU CAMELIA
RISTACHE VLADIMIRII BEMIHAILESCU IULIANA
BOBEICA DAVIDII CEMATACHE ECATERINA
PAUN ERIKAII DEROGOZEA DOINITA
PELIN ALEXIAII DEROGOZEA DOINITA
VIZIREANU ANDREIIII EEBOIERU MIHAELA
GILIE DAVIDIV AECOMANESCU MARIA
SOLDEA IOANAIV AECOMANESCU MARIA
CERNAT IOAN TATIAN IV BEDAVIDESCU SILVIA
MARINOIU STEFAN IV BEDAVIDESCU SILVIA
OPRESCU IOANA ALEXANDRAIV DEDINITA DANIELA
SAVU STEFAN CATALINIV DEDINITA DANIELA
MARINICA REBECAPregatitoare AELOREDANA VEZETEU
BACIU ANA MARIAPregatitoare BEBACIU ELENA
MIHALCEA EVAPregatitoare BEBACIU ELENA
CALOTA ALEXIA IOANAPregatitoare DEBROASCA ROXANA
IRIZA CLARA MARIAPregatitoare DEBROASCA ROXANA
MARIN HORIA ANDREIPregatitoare DEBROASCA ROXANA
MATEI SIMONA GABRIELAPregatitoare DEBROASCA ROXANA
MIHAILESCU BIANCA EMILIA MARIAPregatitoare DEBROASCA ROXANA
NICA MATEIPregatitoare DEBROASCA ROXANA
SUDITU RADUI BIPRISTOLEANU CAMELIA
VISAN KARINAI BIPRISTOLEANU CAMELIA
BACIU CASIA AIDAII BIMIHAILESCU IULIANA
GALATANU REBECA IV CIDOBRE FLORICA
IONESCU MATEI DAVIDIV CIDOBRE FLORICA
Provian AlexiaIV CIDOBRE FLORICA
VOINEA ALEXANDRUIV CIDOBRE FLORICA
ZAIM ALWINI BIIPRISTOLEANU CAMELIA
RADU MATEII CIIBREJAN MARIA
NICULAE ALESSIAIV AIICOMANESCU MARIA
Danilof TudorIV CIIDOBRE FLORICA
Giurea AnaIV CIIDOBRE FLORICA
Ionita AlexandruIV CIIDOBRE FLORICA
CERCEL TUDOR STEFANIV DIIDINITA DANIELA
KNIPELBERG CHRISTIAN HERWIGIV DIIDINITA DANIELA
NAFTAN MARIA VICTORIAIV DIIDINITA DANIELA
GHIUTA DARIUS VALENTINI AIIMARIN CRISTINA
CIOBOATA IOANAI BIIPRISTOLEANU CAMELIA
SOTIR EVELINAI BIIPRISTOLEANU CAMELIA
VALCU ADELINAI CIIBREJAN MARIA
CRISTOIU STEFANII BIIMIHAILESCU IULIANA
ISTRATE MIHAIII DIIROGOZEA DOINITA
BELU IANISIII AIIMARIN MIHAELA
NICOLAE BIANCAIII CIIUDREA LAVINIA
DAVIDESCU SILVIA VALENTINAIII DIIGHERASIM IULIANA
DUMITRACHE DIANA MARIAIII DIIGHERASIM IULIANA
VAIDA BOGDAN IV BIIDAVIDESCU SILVIA
DOBRE PETRUPregatitoare BIIBACIU ELENA
BRASLASU MIHAI ALEXANDRUPregatitoare DIIBROASCA ROXANA
GRIGORE ALEXANDRA IOANAPregatitoare DIIBROASCA ROXANA
GRIGORE CORVIN DANIELPregatitoare DIIBROASCA ROXANA
IONESCU MIHAI ANDRESPregatitoare DIIBROASCA ROXANA
TOMA MEDEEA GABRIELAPregatitoare DIIBROASCA ROXANA
VEZETEU LUCAI BIIIPRISTOLEANU CAMELIA
HARAPU STEFANIII CIIIUDREA LAVINIA
DARGHICEANU MATEIPregatitoare AIIILOREDANA VEZETEU
MIHAILA CLAUDIAPregatitoare BIIIBACIU ELENA
VINTILA NATALIA Pregatitoare BIIIBACIU ELENA
SERBAN ANDREIIII DIIIGHERASIM IULIANA
CHIFOR VALENTINIII EIIIBOIERU MIHAELA
VIZANTE VALENTIN STEFANIII EIIIBOIERU MIHAELA
GRIGORESCU ANELISE ANA MARIAIV DIIIDINITA DANIELA
PATRANESCU METEA ALEXIAPregatitoare BIIIBACIU ELENA
DRAGHICEANU IOANA ANTONIAPregatitoare DIIIBROASCA ROXANA
BALOS BOGDANII BIIIMIHAILESCU IULIANA
CUDALBU TIBERIU IOANIII DIIIGHERASIM IULIANA
DRAGOMIR ERICPregatitoare AIIILOREDANA VEZETEU
DUMITRU AYANNA STEFANIAI AMMARIN CRISTINA
STAVARACHE RAISA MARIAI AMMARIN CRISTINA
BANUC CARLAI BMPRISTOLEANU CAMELIA
ALECU ALISIAI CMBREJAN MARIA
BAICU ANELIESEI CMBREJAN MARIA
CURSARU SOFIAI CMBREJAN MARIA
GHEORGHE MIRUNAI CMBREJAN MARIA
DOBRE LUCA ANDREII DMSHINDLER GILDA
BARBU MARIAII AMRADULESCU CAMELIA
BOBEA TEODORII BMMIHAILESCU IULIANA
DRAGHICI DARIAII BMMIHAILESCU IULIANA
MOCANU RARESII BMMIHAILESCU IULIANA
TABOR SARAII BMMIHAILESCU IULIANA
TOMA KARINAII CMMATACHE ECATERINA
BINDER DARIUSIII DMGHERASIM IULIANA
MOCANU TUDOR IV AMCOMANESCU MARIA
POPESCU ALEXIAIV AMCOMANESCU MARIA
STOIAN TUDORIV AMCOMANESCU MARIA
VASILE ANDREI CALINIV BMDAVIDESCU SILVIA
LUPU ALEXIA MARIAIV DMDINITA DANIELA
DRAGAN RARESPregatitoare BMBACIU ELENA
NICOLAE MEDEEAPregatitoare BMBACIU ELENA

Inapoi la centrele de concurs