Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Gimnaziala Nr 31
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Badau CatrinaI A100PARGA SILVIA
Boitan Ana SofiaI A100PARGA SILVIA
Brezaie Iulian GabrielI A100PARGA SILVIA
Cila DariusI A100PARGA SILVIA
Craioveanu PatrickI A100PARGA SILVIA
Diaconu IanisI A100PARGA SILVIA
Dobre SpiridonI A100PARGA SILVIA
Dobre Teodora AnaisI A100PARGA SILVIA
Dragu SofiaI A100PARGA SILVIA
Dumitrescu CarlaI A100PARGA SILVIA
Dumitru AlexiaI A100PARGA SILVIA
Gagean IuliaI A100PARGA SILVIA
Ilie CiprianI A100PARGA SILVIA
Marinescu OctavianI A100PARGA SILVIA
Pascu RaduI A100PARGA SILVIA
Prodana CezaraI A100PARGA SILVIA
Radulescu RaresI A100PARGA SILVIA
Tudora AnaI A100PARGA SILVIA
Zidaru MateiI A100PARGA SILVIA
Dodu IlincaI A99PARGA SILVIA
Borcea Ana MariaI B100CARUNTU MARIANA
Casandroiu AntoniaI B100CARUNTU MARIANA
Chalaru matei AndreiI B100CARUNTU MARIANA
Cotet RafaelI B100CARUNTU MARIANA
Dragne RobertoI B100CARUNTU MARIANA
Ene DeliaI B100CARUNTU MARIANA
Golgojan AndreiI B100CARUNTU MARIANA
Lungu BiancaI B100CARUNTU MARIANA
Patracioc AlessiaI B100CARUNTU MARIANA
Petrica Alexandra MihaelaI B100CARUNTU MARIANA
Tintea Alesia MariaI B100CARUNTU MARIANA
Neacsu Alexandra ElenaI B98CARUNTU MARIANA
Sava MiraI B98CARUNTU MARIANA
Nicolae BiancaI B95CARUNTU MARIANA
Paicu AlexandruI B95CARUNTU MARIANA
Vasiliu DavidI B95CARUNTU MARIANA
Rizea AlexandruI B92CARUNTU MARIANA
Neacsu Miruna GabrielaI B90CARUNTU MARIANA
Radu Maria ElenaI B90CARUNTU MARIANA
Tamas Matei I B90CARUNTU MARIANA
Brandusa AngelinaI B89CARUNTU MARIANA
Musat CristinaI B85CARUNTU MARIANA
Boicescu ClaudiuI B83CARUNTU MARIANA
Nedea RebecaI B80CARUNTU MARIANA
Popescu MariaI B80CARUNTU MARIANA
Verziu AlexandraI C100CONSTANTINESCU ILEANA
Voiculescu StefaniaI C100CONSTANTINESCU ILEANA
Militaru MariusI C95CONSTANTINESCU ILEANA
Dobre ChristianI C93CONSTANTINESCU ILEANA
Sterian AlexandraI C88CONSTANTINESCU ILEANA
Mircea LucianI C85CONSTANTINESCU ILEANA
Dima VictorI C82CONSTANTINESCU ILEANA
Spataru Laura NicoletaI C82CONSTANTINESCU ILEANA
Constantinescu SebastianI C79CONSTANTINESCU ILEANA
Bratu Erica I C78CONSTANTINESCU ILEANA
Ilie Ionut DanielI C73CONSTANTINESCU ILEANA
Stana RafaelI C65CONSTANTINESCU ILEANA
Dina RaresII A100ISPAS ELENA
Iordache Alexia AndreeaII A100ISPAS ELENA
Nistor SebastianII A100ISPAS ELENA
Piele Matei AndreiII A100ISPAS ELENA
Vasilescu Mircea AndreiII A100ISPAS ELENA
Chivu IrinaII A95ISPAS ELENA
Popescu IustinII A95ISPAS ELENA
Bratu MateiII A93ISPAS ELENA
Joita TeodorII A93ISPAS ELENA
Russu AlexandraII A93ISPAS ELENA
Todirica MadalinaII A93ISPAS ELENA
Dragan BogdanII A90ISPAS ELENA
Serban DenisaII A90ISPAS ELENA
Baicu Ana MariaII A88ISPAS ELENA
Flamanzeanu Anca MariaII A88ISPAS ELENA
Stoicescu Adiel SergiuII A87ISPAS ELENA
Mihai KarinaII A83ISPAS ELENA
Ion StefanII A74ISPAS ELENA
Popa StefaniaII A74ISPAS ELENA
Gutulescu MihaiII A72ISPAS ELENA
Dinu MariaII A71ISPAS ELENA
Bucur DariusII A70ISPAS ELENA
Toma RaresII AParticipantISPAS ELENA
Gothard AlexandruII AParticipantISPAS ELENA
Daneliuc Denisa NicolaII B90VISAN GABRIELA
Dumitru SebastianII B90VISAN GABRIELA
Filipoiu Riana AlexiaII B90VISAN GABRIELA
Glovaci CezaraII B90VISAN GABRIELA
Mirea RazvanII B90VISAN GABRIELA
Mocanu Beatrice AnamariaII B90VISAN GABRIELA
Mocanu David CristianII B90VISAN GABRIELA
Badea AlexandruII B85VISAN GABRIELA
Dinu StefanII B85VISAN GABRIELA
Ivana AmiraII B85VISAN GABRIELA
Panfil Alexia MariaII B85VISAN GABRIELA
Pascu EduardII B83VISAN GABRIELA
Groparu MariaII C100NICULAE GHERGHINA
Toderascu Ioana DenisaII C97NICULAE GHERGHINA
Badea ArinaII C92NICULAE GHERGHINA
Dumitru AndreiII C92NICULAE GHERGHINA
Manu AnaII C92NICULAE GHERGHINA
Marsolea LarisaII C92NICULAE GHERGHINA
Timaru IoanaII C92NICULAE GHERGHINA
Ghita Cristina MihaelaIII A97CHIOREAN GABRIELA
Tanase Dogaru GabrielIII A97CHIOREAN GABRIELA
Perju StefanIII A95CHIOREAN GABRIELA
Ghinea Bianca IoanaIII A91CHIOREAN GABRIELA
Ursu Ana LaviniaIII A91CHIOREAN GABRIELA
Enache Sasha LucaIII A85CHIOREAN GABRIELA
Golgojan MateiIII A85CHIOREAN GABRIELA
Predeteanu DavidIII A85CHIOREAN GABRIELA
Antip DavidIII A75CHIOREAN GABRIELA
Balan OlgaIII A70CHIOREAN GABRIELA
Serbotei SergiuIII A65CHIOREAN GABRIELA
Fratica RuxandraIII A63CHIOREAN GABRIELA
Sandulescu FlorinIII A60CHIOREAN GABRIELA
Petriceanu Emanuela AlexandraIII AParticipantCHIOREAN GABRIELA
Ionescu Alexia MariaIII AParticipantCHIOREAN GABRIELA
Petrache DariaIII AParticipantCHIOREAN GABRIELA
Topot Munteanu TeodoraIII AParticipantCHIOREAN GABRIELA
Handrea DennisIII AParticipantCHIOREAN GABRIELA
Apopii Bucur CristianaIII AParticipantCHIOREAN GABRIELA
Rosu PetraIII AParticipantCHIOREAN GABRIELA
Furnea RaulIII AParticipantCHIOREAN GABRIELA
Macovei AdrianaIII AParticipantCHIOREAN GABRIELA
Maxime BrandusaIII AParticipantCHIOREAN GABRIELA
Saragea Alexia NicoletaIII AParticipantCHIOREAN GABRIELA
Cristea MihaiIII AParticipantCHIOREAN GABRIELA
Gheorghe Irina AnastasiaIII AParticipantCHIOREAN GABRIELA
Ladaru Cristina DianaIII C100DEACONU EMILIANA
Panait Andrei DragosIII C100DEACONU EMILIANA
Ursan Razvan AlexandruIII C100DEACONU EMILIANA
Panait Alexandra ValentinaIII C75DEACONU EMILIANA
Tanase Cristina DenisaIII C60DEACONU EMILIANA
Dumitru IoanaIII CParticipantDEACONU EMILIANA
Balaius RuslanaIV B85SERBOTEI MARINA
pROSCANU bIANCA nICOLEIV B85SERBOTEI MARINA
Kirnogeanu RebecaIV BParticipantSERBOTEI MARINA
Trandafir FlorinIV BParticipantSERBOTEI MARINA
Smarandache VladIV BParticipantSERBOTEI MARINA
Andrei MarioIV BParticipantSERBOTEI MARINA
Strainescu Ioana ElenaIV BParticipantSERBOTEI MARINA
Patrut Giuliano Florentin IV BParticipantSERBOTEI MARINA
Simion MihaelaIV BParticipantSERBOTEI MARINA
Ion OanaIV BParticipantSERBOTEI MARINA
Balc MateiPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Banete StefanPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Capatina MiaPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Chira BogdanPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Cotet FlavianPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Dinu BiancaPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Iordanescu Anisia Pregatitoare A100RIZEA MIRELA
Marinita RobertPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Paica MariaPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Popa MirunaPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Preda IrenePregatitoare A100RIZEA MIRELA
Sora EduardPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Stanca RaduPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Stanica SofiaPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Vasilescu MariaPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Enaru Eric FlorinPregatitoare A98RIZEA MIRELA
Fufagiu MariaPregatitoare A98RIZEA MIRELA
Popescu MatiaPregatitoare A98RIZEA MIRELA
Sava StefanPregatitoare A98RIZEA MIRELA
Simion AndreiPregatitoare A96RIZEA MIRELA
Stoicescu LaviniaPregatitoare A96RIZEA MIRELA
Ghita RazvanPregatitoare A92RIZEA MIRELA
Banu AmaliaPregatitoare B100BARNA VICTORIA
Neacsu TeodoraPregatitoare B100BARNA VICTORIA
Busuioceanu GeorgianaPregatitoare C95CIUPITU VALENTINA
Damian AndraPregatitoare C95CIUPITU VALENTINA
Isztoika MonicaPregatitoare C95CIUPITU VALENTINA
Neacsu StefanPregatitoare C95CIUPITU VALENTINA
Niculae EvelinaPregatitoare C95CIUPITU VALENTINA
Costache KarinaPregatitoare C85CIUPITU VALENTINA
Dinita DariusPregatitoare C85CIUPITU VALENTINA
Oraseanu AlexandruPregatitoare C83CIUPITU VALENTINA
Toader ElisPregatitoare C83CIUPITU VALENTINA
Pirvu DavidPregatitoare CParticipantCIUPITU VALENTINA

Inapoi la centrele de concurs