Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Roman
Scoala:Scoala de Arta Sergiu Celibidache
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Apostol Maya ElenaII -100Koszta Alina Elena
Hobu Raluca IoanaII -95Koszta Alina Elena
Nistor Matei IoanII -93Koszta Alina Elena
Carcu Ariana GabrielaII -83Koszta Alina Elena
Artenie Narcis AndreiII -81Koszta Alina Elena
Dumitrascu Amelia RuthII -78Koszta Alina Elena
Iacob Carmen TeodoraII -78Koszta Alina Elena
Albert Sara AmeliaII -73Koszta Alina Elena
Lungu Sidonia PaulaII -73Koszta Alina Elena
Rusu Daria IoanaII -60Koszta Alina Elena
Nemes Parick IonutII -ParticipantKoszta Alina Elena
Apetrei Alexandru MadalinII -ParticipantKoszta Alina Elena
Dinulete- Moore Angelina-Maria-IulianaIV A100Popa Arsineta
Pantilimon Luca- GeorgeIV A100Popa Arsineta
Prisecaru Denisa - GeorgianaIV A100Popa Arsineta
Prisecaru MariaIV A90Popa Arsineta
Lela Nicol- MarthaIV AParticipantPopa Arsineta
Margineanu Denisa- CosminaIV AParticipantPopa Arsineta
Rotaru Andrei - SebastianIV AParticipantPopa Arsineta
Bordas Costin- AlexandruIV AParticipantPopa Arsineta
Craciun Natalia- NicoletaIV AParticipantPopa Arsineta
Deliu DaianaIV AParticipantPopa Arsineta
Dragan Paraschiva - RobertaIV AParticipantPopa Arsineta
Gasler Codrin- StefanIV AParticipantPopa Arsineta
Paiu Matei - OctavianIV AParticipantPopa Arsineta
Plescan Andrei - AlexandruIV AParticipantPopa Arsineta
Ciocan Alina- BeatriceIV AParticipantPopa Arsineta
Varlan Petru- BogdanIV AParticipantPopa Arsineta
CIOROABA TEODORAPregatitoare B100AXINIA CARMEN
MATEI MARKUS-SEBASTIANPregatitoare B100AXINIA CARMEN
OTIC IRIS-MARIAPregatitoare B100AXINIA CARMEN
POPA MARIA-STEFANAPregatitoare B100AXINIA CARMEN
CONDURAT NICOLETAPregatitoare B95AXINIA CARMEN
VOICU CALIN-TEODORPregatitoare B95AXINIA CARMEN
ANDREI DANIELPregatitoare B92AXINIA CARMEN
JACOTA MARIA-ADELINAPregatitoare B92AXINIA CARMEN
RUSU DENISA-NICULINAPregatitoare B92AXINIA CARMEN
BOLDU ALBERTPregatitoare B90AXINIA CARMEN
IRIMIA DENIS-NICOLAEPregatitoare B90AXINIA CARMEN
MAFTEI LARISA-ANDREEAPregatitoare B90AXINIA CARMEN
PASCARU AMALIA-ELENAPregatitoare B88AXINIA CARMEN
ACOZMEI TEODORPregatitoare B87AXINIA CARMEN
BICIUSCA RUXANDRA MARIAPregatitoare B80AXINIA CARMEN
GALATANU SONIAPregatitoare B80AXINIA CARMEN
GOIAN TUDOR-STEFANPregatitoare B77AXINIA CARMEN
CALIANU-IORGA DARIA-ELENAPregatitoare B70AXINIA CARMEN
GRAPINA MATEI-PETRUPregatitoare B70AXINIA CARMEN

Inapoi la centrele de concurs