Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Vaslui
Localitate:Husi
Scoala:Scoala Gimnaziala Anastasie Panu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Chicu LucaI B100Busuioc Constanta Elena
Giugaru Alexandra IuliaI B100Busuioc Constanta Elena
Hoha RaduI B100Busuioc Constanta Elena
Melinte AnastasiaI B100Busuioc Constanta Elena
Roca Yanis CosminI B100Busuioc Constanta Elena
Tataru Theodor IoanI B100Busuioc Constanta Elena
Tirdea AlexandruI B100Busuioc Constanta Elena
Dodi Iulia I B95Busuioc Constanta Elena
Ionescu Ema AlexandraI B95Busuioc Constanta Elena
Tenu Ana MariaI B95Busuioc Constanta Elena
Vartolomei CasianaI B95Busuioc Constanta Elena
Coman Matei CodrinI B94Busuioc Constanta Elena
Dumitrache PatriciaI B94Busuioc Constanta Elena
Sirbu Andrei IonutI B94Busuioc Constanta Elena
Radu TheodorI B93Busuioc Constanta Elena
Aciobanitei AnastasiaI B90Busuioc Constanta Elena
Adumitroaei TudorI B90Busuioc Constanta Elena
Bulgarasu Eusebiu IoanI B90Busuioc Constanta Elena
Busuioc StefanI B90Busuioc Constanta Elena
Fediuc SaraI B90Busuioc Constanta Elena
Stoica EduardI B90Busuioc Constanta Elena
Michiu ElisaI B88Busuioc Constanta Elena
Paladi RazvanI B85Busuioc Constanta Elena
Spiridon CosminI B85Busuioc Constanta Elena
Racovita MateiI B80Busuioc Constanta Elena
Hincu YanisI B75Busuioc Constanta Elena
Macrescu MihneaI B70Busuioc Constanta Elena
Popov MariaI B70Busuioc Constanta Elena
Munteanu YanisII A96Hoha Nicoleta
Ivan MirunaII A95Hoha Nicoleta
Hagiu AriannaII A84Hoha Nicoleta
Buda IarinaII A75Hoha Nicoleta
Pascal ConstantinII B100Costandachi Daniela
Hariton MariaII B98Costandachi Daniela
Timircan IoanaII B88Costandachi Daniela
Craita BogdanII B74Costandachi Daniela
Munteanu CatincaII B74Costandachi Daniela
Condurache StefanII B71Costandachi Daniela
Spiridon StefanII B70Costandachi Daniela
Biru MirunaII B68Costandachi Daniela
Dragomirescu AlbertII B61Costandachi Daniela
Cretu CosminII B60Costandachi Daniela
Baltateanu MariaII BParticipantCostandachi Daniela
Mircea LarisaII BParticipantCostandachi Daniela
Bulai RaresII BParticipantCostandachi Daniela
Anghel DavidII D100Ivan Catalina
Istrare LarisaII D100Ivan Catalina
Mercas LaviniaII D90Ivan Catalina
Enascuta IoanaII D85Ivan Catalina
Talmaciu FlorinII D80Ivan Catalina
Motea StefanII D73Ivan Catalina
Bogos MirunaII D70Ivan Catalina
Gherasim AndreeaII D67Ivan Catalina
Pascal MihaiII D65Ivan Catalina
Chiriac TheodoraII D60Ivan Catalina
Nechifor PaulaII DParticipantIvan Catalina
Pintilie IustinaII DParticipantIvan Catalina
Lupu Maria PatriciaIV C100Marta Alina
Marcu IlincaIV C100Marta Alina
Balan Denisa ElenaIV C90Marta Alina
Mihaila Maria FrancescaIV C80Marta Alina
Mocanu RalucaIV C75Marta Alina
Popovici MariaIV C75Marta Alina

Inapoi la centrele de concurs