Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BADITA AMALIA ANDREEAI AENICA ALEXANDRA
PALADOIU IULIANAI AENICA ALEXANDRA
PANAIT CIPRIAN ALEXANDRUI AENICA ALEXANDRA
COSTAN DIANA ANISIAI BEGHEORGHE NICOLETA
BAICU DARIAI CETUDORIE DOINA
BULGARU ANDREII CETUDORIE DOINA
DRAGHICI ANDREII CETUDORIE DOINA
CARATA TIBERIUII BEMIHAI MARIOARA
CIOFLAN STEFANII BEMIHAI MARIOARA
DIACONU RARESII BEMIHAI MARIOARA
MAICAN TEODORAII BEMIHAI MARIOARA
MAZARARU STEFAN-IUSTINIII AEMAZARARU ELENA
BOCIOACA CLARAPregatitoare BETANASESCU ELENA
CHIOCHISAN DARIUSPregatitoare BETANASESCU ELENA
COREISA PATRICKPregatitoare BETANASESCU ELENA
GRIGORESCU RAZVANPregatitoare BETANASESCU ELENA
GRIGORESCU TEODORAPregatitoare BETANASESCU ELENA
LUPU MAYAPregatitoare BETANASESCU ELENA
MAZARARU SEBASTIANPregatitoare BETANASESCU ELENA
NECULAI SARAPregatitoare BETANASESCU ELENA
PATRASCUTA MIHAILPregatitoare BETANASESCU ELENA
PERIANU THEOPregatitoare BETANASESCU ELENA
POP MIHAIPregatitoare BETANASESCU ELENA
STOIAN ERICPregatitoare BETANASESCU ELENA
TANASESCU VICTORIAPregatitoare BETANASESCU ELENA
CONSTANTINESCU ANTONIA ELIANAPregatitoare CEANDREI ANDREEA
FLORICICA MARIO VICTORPregatitoare CEANDREI ANDREEA
GAFITANU MARC DAVIDPregatitoare CEANDREI ANDREEA
IACOB DARIA MARIAPregatitoare CEANDREI ANDREEA
NETEJORU EVA RAMONAPregatitoare CEANDREI ANDREEA
PETRESCU ANDREI RADUPregatitoare CEANDREI ANDREEA
STEFAN IOANAPregatitoare CEANDREI ANDREEA
IORGA CEVIK AYSE ALEXANDRAI AINICA ALEXANDRA
RADU CATALIN ALEXANDRUI AINICA ALEXANDRA
COSTACHE NATALIAII BIMIHAI MARIOARA
POTRA MARIAI BIIGHEORGHE NICOLETA
NITA MIRUNAPregatitoare BIITANASESCU ELENA
RAPORTARU CATRINELPregatitoare BIITANASESCU ELENA
SILIVESTRU ALEXIAPregatitoare BIITANASESCU ELENA
VELICU BOGDANPregatitoare BIITANASESCU ELENA
VRANCEANU TUDORI BIIGHEORGHE NICOLETA
COMAN OVIDIUI BIIGHEORGHE NICOLETA
OBADA DANIEL I BIIGHEORGHE NICOLETA
ELFARRA NAWARII BIIMIHAI MARIOARA
GIUSCA DRAGOSII BIIMIHAI MARIOARA
BUGA GHERASIMII CIISILIVESTRU ILONA-DANIELA
CHIRITA OCTAVIAN ANDREIII CIISILIVESTRU ILONA-DANIELA
DUMITRASCU DAVID MIHAILII CIISILIVESTRU ILONA-DANIELA
NEACSU RAZVAN ALEXANDRUII CIISILIVESTRU ILONA-DANIELA
RADULESCU RALUCAII CIISILIVESTRU ILONA-DANIELA
STAVARACHE BIANCAII CIISILIVESTRU ILONA-DANIELA
CRACIUN MARIA ANTONIAPregatitoare CIIANDREI ANDREEA
TAICUTOIU CLARA BEATRICEPregatitoare CIIANDREI ANDREEA
TANE DAVID ANDREIPregatitoare CIIANDREI ANDREEA
VASILE PETRU MATEII BIIIGHEORGHE NICOLETA
CHIORESCU NICOLAEPregatitoare BIIITANASESCU ELENA
PRIMIDE ROBERTPregatitoare CIIIANDREI ANDREEA
BANU ANDREIPregatitoare CIIIANDREI ANDREEA
CONSTANTINESCU ARIANAI AMNICA ALEXANDRA
DOVLEAC GABRIELAI AMNICA ALEXANDRA
GHEORGHITA VLADI BMGHEORGHE NICOLETA
SIMIONICA MARIUSI BMGHEORGHE NICOLETA
ROMANIUC NICOLASI CMTUDORIE DOINA
STOIAN MATEI I CMTUDORIE DOINA
DRAGOMIR ALEXIAII BMMIHAI MARIOARA
ION RADULESCU TEODORAII BMMIHAI MARIOARA
ALECU MIHAI-CATALINIII AMMAZARARU ELENA
COREISA EDUARD-GABRIELIII AMMAZARARU ELENA
NEAGU ANDREEA-CATALINAIII AMMAZARARU ELENA
OPREA RARES-TOMAIII AMMAZARARU ELENA
RUSU NATALIAPregatitoare BMTANASESCU ELENA
TANASE VLADPregatitoare BMTANASESCU ELENA
BOCA ROXANA MARIAPregatitoare CMANDREI ANDREEA
OLTEANU CODRIN ANDREIPregatitoare CMANDREI ANDREEA

Inapoi la centrele de concurs