Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr. 188
Nume elevClasaCadru didactic
Boca Ana MariaII ACIUFU ANCA EMANUELA
Chirca Eduard MarioI ACIUFU ANCA EMANUELA
Damaschin Maria AlexandraI ACIUFU ANCA EMANUELA
Dumitrache Razvan GabrielI ACIUFU ANCA EMANUELA
Manea Natalia MariaI ACIUFU ANCA EMANUELA
Mircea Eva IuliaI ACIUFU ANCA EMANUELA
Muclea Radu AlexandruI ACIUFU ANCA EMANUELA
Ogararu Stefan GeorgeI ACIUFU ANCA EMANUELA
Pandelea Elena DanielaI ACIUFU ANCA EMANUELA
Pirvu Radu AlexandruI ACIUFU ANCA EMANUELA
Stana Andreea ValentinaI ACIUFU ANCA EMANUELA
Ailinchi Adrian VasileI BAngela Burcea
Banaseanu Andreea AlexandraI BAngela Burcea
Cazacu Vladimir MihailI BAngela Burcea
Cherciu Natalia GabirelaI BAngela Burcea
Chira Cezar NicholasI BAngela Burcea
Elisei Bianca RebecaI BAngela Burcea
Huidan Ciprian IonutI BAngela Burcea
Stanciu Bogdan I BAngela Burcea
Birzu Alberto ChristianI CNAE MIHAELA
Ciltea Andra IulianaI CNAE MIHAELA
Diea Gabriel IulianI CNAE MIHAELA
Nichita Narcis MirelI CNAE MIHAELA
Stancu Alexandru StefanI CNAE MIHAELA
Tanase Ema CristinaI CNAE MIHAELA
Vladescu Karina MariaI CNAE MIHAELA
BADESCU GIULIA ALEXANDRAII AADINA NEAGU
BUNITA STEFAN ALEXANDRUII AADINA NEAGU
CARABANEANU MARIO GABRIELII AADINA NEAGU
DIACONU ANDREEA ROBERTAII AADINA NEAGU
ILIE ANDREIII AADINA NEAGU
RADU ALICE NICOLETAII AADINA NEAGU
TOTEFF MARIO CRISTIANII AADINA NEAGU
Badea CrinaII BNica Cornelia
Costache NicolasII BNica Cornelia
Gheorghe AlexiaII BNica Cornelia
Lungu RaduII BNica Cornelia
Marin SebastianII BNica Cornelia
Mircea Stefan II BNica Cornelia
Oprea AndreiII BNica Cornelia
TABACU CODRUT CRISTIANII CSfetcu Delia
CONSTANTINESCU EDUARDIV AIANCU SILVIA
GHEORGHE ANTONIA IV AIANCU SILVIA
MARIA MARAIV AIANCU SILVIA
MISTIRIAN ADRIANAIV AIANCU SILVIA
STEFANESCU ALEXANDRAIV AIANCU SILVIA
SUCIU PETRUIV AIANCU SILVIA
TOFAN RARESIV AIANCU SILVIA
VOINEA GABRIELIV AIANCU SILVIA
BADOI MARIAIV BBARBU HERTA
BOBARU CRISTIANAIV BBARBU HERTA
BUSILA EDUARTIV BBARBU HERTA
CHIRCA BIANCAIV BBARBU HERTA
CONSTANTIN ROBERTIV BBARBU HERTA
EPURICA MARIANIV BBARBU HERTA
FIERARU MARIOIV BBARBU HERTA
PALADE ALEXANDRAIV BBARBU HERTA
VINTILESCU ALEXIAIV BBARBU HERTA
Badoi Ana GabrielaPregatitoare BDaniela Vierasu
Buzatu ErikaPregatitoare BDaniela Vierasu
Cardasol CristianPregatitoare BDaniela Vierasu
Dinca VladPregatitoare BDaniela Vierasu
Dogaru AlexandraPregatitoare BDaniela Vierasu
Grama StefanPregatitoare BDaniela Vierasu
Gutic AlexiaPregatitoare BDaniela Vierasu
Hudrea DianaPregatitoare BDaniela Vierasu
Iordache IuliaPregatitoare BDaniela Vierasu
Kiss PatriciaPregatitoare BDaniela Vierasu
Lungu TeodoraPregatitoare BDaniela Vierasu
Nedelescu MateiPregatitoare BDaniela Vierasu
Nicolae MelaniaPregatitoare BDaniela Vierasu
Popa LorettaPregatitoare BDaniela Vierasu
Popescu TheeaPregatitoare BDaniela Vierasu
Rusu MirunaPregatitoare BDaniela Vierasu
Secareanu RaresPregatitoare BDaniela Vierasu
Vilcea RobertPregatitoare BDaniela Vierasu
Boroboc Ianys AlexandruPregatitoare CRusescu Georgeta
Budai Bunceanu Ioan TeodorPregatitoare CRusescu Georgeta
Constantin Dragos SebastianPregatitoare CRusescu Georgeta
Dumitrescu Alexandru GabrielPregatitoare CRusescu Georgeta
Ilie Raul Andreas CristianPregatitoare CRusescu Georgeta
Laceanu Eric StefanPregatitoare CRusescu Georgeta
Manea Andrei MadalinPregatitoare CRusescu Georgeta
Marin Adriana MariaPregatitoare CRusescu Georgeta
Neacsu Andrei VladPregatitoare CRusescu Georgeta
Pintilie Giannis MarianPregatitoare CRusescu Georgeta
Raducanu Rossemary PatriciaPregatitoare CRusescu Georgeta
Tanasescu Roberta AlexandraPregatitoare CRusescu Georgeta

Inapoi la centrele de concurs