Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr. 188
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
DOBRE PAULI AEGHITA NELLA
MAZGAREANU RALUCAI AEGHITA NELLA
MITITELU ALEXIAI AEGHITA NELLA
MORAIT ROBERTI AEGHITA NELLA
STOICA STEFANI AEGHITA NELLA
Lungu TeodoraI BEVierasu Daniela
Nedelescu MateiI BEVierasu Daniela
Popescu TheeaI BEVierasu Daniela
Rusu MirunaI BEVierasu Daniela
Boca Ana MariaIII AECIUFU ANCA EMANUELA
Dumitrache Razvan Gabriel II AECIUFU ANCA EMANUELA
Mircea Eva IuliaII AECIUFU ANCA EMANUELA
Muclea Radu Alexandru II AECIUFU ANCA EMANUELA
Ogararu Stefan George II AECIUFU ANCA EMANUELA
Pandelea Elena DanielaII AECIUFU ANCA EMANUELA
Pirvu Radu AlexandruII AECIUFU ANCA EMANUELA
Simulescu Alexia MihaelaII AECIUFU ANCA EMANUELA
Stirbu Alexia ElenaII AECIUFU ANCA EMANUELA
Ciltea Andra IulianaII CENAE MIHAELA
Deliu Maria IoanaII CENAE MIHAELA
Tanase Ema CristinaII CENAE MIHAELA
Vladescu Karina MariaII CENAE MIHAELA
Boboc DariaIII BENica Cornelia
Costache NicolasIII BENica Cornelia
Gheorghe AlexiaIII BENica Cornelia
Iordache BogdanIII BENica Cornelia
Oprea AndreiIII BENica Cornelia
Suciu AndreasIII BENica Cornelia
Chirca Eduard MarioII AICIUFU ANCA EMANUELA
Damaschin Maria AlexandraII AICIUFU ANCA EMANUELA
Stana Mihai RobertII AICIUFU ANCA EMANUELA
Tudor Mario Gabriel II AICIUFU ANCA EMANUELA
Lungu RaduIII BINica Cornelia
Mina EsteraIII BINica Cornelia
Mustata CristianIII BINica Cornelia
Pavel RaisaIII BINica Cornelia
Manea Natalia MariaII AICIUFU ANCA EMANUELA
Maslaev AnaII AICIUFU ANCA EMANUELA
Pop David Andrei II AICIUFU ANCA EMANUELA
Pop Elena CristinaII AICIUFU ANCA EMANUELA
Pavel Denis AntonioII CINAE MIHAELA
Stoicescu RaisaII CINAE MIHAELA
Badea CrinaIII BINica Cornelia
Gelea MariaIII BINica Cornelia
Serban MariaIII BINica Cornelia
Grama AlexandruIII BIINica Cornelia
Marin SebastianIII BIINica Cornelia
Samson RebecaIII BIINica Cornelia
Soare DianaIII BIINica Cornelia
Birzu Alberto ChristianII CIINAE MIHAELA
Nichita Narcis MirelII CIINAE MIHAELA
Pavel Mario CristianII CIINAE MIHAELA
Stancu Alexandru StefanII CIINAE MIHAELA
Maslaev MariaIII BIINica Cornelia
GRECU CARINAI AIIGHITA NELLA
Grama StefanI BIIVierasu Daniela
Iordache IuliaI BIIVierasu Daniela
Secareanu RaresI BIIVierasu Daniela
Tuloiu Ana MariaI BIIVierasu Daniela
Alecu Cristian II AIICIUFU ANCA EMANUELA
Matota Vladimir Gabriel II AIICIUFU ANCA EMANUELA
Taroiu David Marian II AIICIUFU ANCA EMANUELA
Murariu DariaIII BIINica Cornelia
Nicolai AndreiIII BIINica Cornelia
Graure Gabriel SorinII AIIICIUFU ANCA EMANUELA
Miclos Gabriel CristianII AIIICIUFU ANCA EMANUELA
Mircea Vera MadalinaII AIIICIUFU ANCA EMANUELA
Stana Andreea ValentinaII AIIICIUFU ANCA EMANUELA
Treveleanu RebecaII AIIICIUFU ANCA EMANUELA
Irimia Nicolas ConstantinII CIIINAE MIHAELA
FLOREA MATTEOI AMGHITA NELLA
GIULEA REBECAI AMGHITA NELLA
POPESCU ENOLAI AMGHITA NELLA
RUGU LARISAI AMGHITA NELLA
Antonie SashaI BMVierasu Daniela
Badoi Ana GabrielaI BMVierasu Daniela
Nicolae MelaniaI BMVierasu Daniela
Visan Ana MariaI BMVierasu Daniela
Neagu Razvan GabrielII AMCIUFU ANCA EMANUELA
Dragan Natalia MariaII CMNAE MIHAELA
Popescu Arianna AlexandraII CMNAE MIHAELA
Mircea Stefan III BMNica Cornelia

Inapoi la centrele de concurs