Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Elena Vacarescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CORCIOVEANU IRINAI BESANDU IOANA
Dalacu MihaiII BEGhiorghe Violeta Marilena
LebadaFlaviaII BEGhiorghe Violeta Marilena
Mark ElizabethII BEGhiorghe Violeta Marilena
Mark WilliamII BEGhiorghe Violeta Marilena
Balaceanu Mircea MihaiIV AEMarcu Alina
CAUTIS DARIAPregatitoare BERADUCANU FLORENTINA
CHIRITA MARIAPregatitoare BERADUCANU FLORENTINA
CHITA-STEFANESCU DAVIDPregatitoare BERADUCANU FLORENTINA
CHITA-STEFANESCU TEODORPregatitoare BERADUCANU FLORENTINA
CIRLOGEA BIANCAPregatitoare BERADUCANU FLORENTINA
CIRLOGEA DIANAPregatitoare BERADUCANU FLORENTINA
GRIGORESCU SOFIA Pregatitoare BERADUCANU FLORENTINA
MIRCEA IUSTIN Pregatitoare BERADUCANU FLORENTINA
MOLDOVEANU TUDOR Pregatitoare BERADUCANU FLORENTINA
NECULA CARLA Pregatitoare BERADUCANU FLORENTINA
PIELEANU IANISPregatitoare BERADUCANU FLORENTINA
POPA IARINAPregatitoare BERADUCANU FLORENTINA
RADU ANDREEA Pregatitoare BERADUCANU FLORENTINA
TOADER RUXANDRA Pregatitoare BERADUCANU FLORENTINA
TRIFAN ARRIPregatitoare BERADUCANU FLORENTINA
Bradeanu TudorPregatitoare CETrifan Luminita
Iamandi SofiaPregatitoare CETrifan Luminita
Loghin AndreeaPregatitoare CETrifan Luminita
Loghin ElenaPregatitoare CETrifan Luminita
Manastireanu IoanaPregatitoare CETrifan Luminita
Neleapca AlexandruPregatitoare CETrifan Luminita
Raileanu AndreiPregatitoare CETrifan Luminita
Sirman SofiaPregatitoare CETrifan Luminita
Vasilescu MateiPregatitoare CETrifan Luminita
DIMOFTE ERICKI BISANDU IOANA
ROSCA LARIAI BISANDU IOANA
SURUGIU VLADI BISANDU IOANA
Scripca StefaniaIV AIMarcu Alina
RADUCANU TUDORI BIISANDU IOANA
Jianu IrinaII AIIPotorac Silvia
Porojan AlessiaII AIIPotorac Silvia
Putineanu Andreea LauraIV AIIMarcu Alina
Baciu SaraPregatitoare CIITrifan Luminita
BALASCA CARLAI BIISANDU IOANA
GOLOGAN ATHENAI BIISANDU IOANA
Atanasiu MariaII AIIPotorac Silvia
Anghel mihaiII BIIGhiorghe Violeta Marilena
Cirstei MarinaII BIIGhiorghe Violeta Marilena
Codreanu MalinaII BIIGhiorghe Violeta Marilena
Marchidanu MariaII BIIGhiorghe Violeta Marilena
Kagitci FatihPregatitoare CIITrifan Luminita
LACRARU RADUI BIIISANDU IOANA
Dinu CristinaII AIIIPotorac Silvia
Dobran Daria LidiaIV AIIIMarcu Alina
Ion DianaPregatitoare CIIITrifan Luminita
Arslan Hamide MelisaIV AIIIMarcu Alina
IONESCU DARIAI BMSANDU IOANA
Agachi SebastianII BMGhiorghe Violeta Marilena
Milea Andrei II BMGhiorghe Violeta Marilena
Tanase Braila AlexandruII BMGhiorghe Violeta Marilena
DRAGUS LAVINIA Pregatitoare BMRADUCANU FLORENTINA
SUPRAPTA RAYHANPregatitoare BMRADUCANU FLORENTINA
Burdescu JacquelinePregatitoare CMTrifan Luminita

Inapoi la centrele de concurs