Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Primara Teddybar
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Batea AdelinaI a100Nedelcu Andreea
Haner DenisaI a100Nedelcu Andreea
Marginean MateiI a100Nedelcu Andreea
Tuica IonutI a100Nedelcu Andreea
Lascarov - Stamate GeorgiaI a97Nedelcu Andreea
Jitaru AlexandraI a90Nedelcu Andreea
Savulescu BogdanI a90Nedelcu Andreea
Hodorog AlexandruI a86Nedelcu Andreea
Harea LucaI a83Nedelcu Andreea
Ababi RaduI b100Sipica Simona
Fultman PhilipI b100Sipica Simona
Lotreanu MariaI b100Sipica Simona
Dumitrescu RaduI b95Sipica Simona
Pana RobertI b95Sipica Simona
Orceag SofiaI b90Sipica Simona
Boaru RaresII a100Ghita Niculina
Carbunaru StefanII a100Ghita Niculina
Cibu AidaII a100Ghita Niculina
Danciu MateoII a100Ghita Niculina
Lovin AlexanderII a100Ghita Niculina
Mihaescu RaniII a100Ghita Niculina
Nica AlexiaII a100Ghita Niculina
Niculescu LiviaII a100Ghita Niculina
Patrasconiu DarisoII a100Ghita Niculina
Zanescu StefanII a100Ghita Niculina
Bezer AlexandruII a95Ghita Niculina
Georgescu VladII a95Ghita Niculina
Sodringa DariusII a95Ghita Niculina
Girlovan DavidII a90Ghita Niculina
Ben AnaII b100Scarlat Valentina
Boboc DavidII b100Scarlat Valentina
Chinaloglu AlexandrosII b100Scarlat Valentina
Simionescu BiancaII b100Scarlat Valentina
Stoian StefanII b100Scarlat Valentina
Galiceanu AlexandraII b98Scarlat Valentina
Sirbescu StefanII b94Scarlat Valentina
Moldovan EdiII b88Scarlat Valentina
Batea AndreiIII a85Chelcea Iuliana
Frumuselu RuxandraIII a85Chelcea Iuliana
Moldoveanu TheoIII a85Chelcea Iuliana
Dumitrescu DavidIV a100Tudoroiu Ancuta
Lupu MateiIV a100Tudoroiu Ancuta
Coman GiuliaIV a99Tudoroiu Ancuta
Cojocaru CezarIV a97Tudoroiu Ancuta
Pestina MateiIV a95Tudoroiu Ancuta
Alexe AlonaIV a90Tudoroiu Ancuta
Lupu AlexandruIV a88Tudoroiu Ancuta
Arambasa AlexandruPregatitoare a100Iorga Mariana
Coman SofiaPregatitoare a100Iorga Mariana
Costea AnastasiaPregatitoare a100Iorga Mariana
Cretu DariaPregatitoare a100Iorga Mariana
Merlici CristinaPregatitoare a100Iorga Mariana
Soare MarcPregatitoare a100Iorga Mariana
Turcau RaresPregatitoare a100Iorga Mariana
Ionescu DavidPregatitoare a95Iorga Mariana
Lazar Matei Pregatitoare a95Iorga Mariana
Danu YannisPregatitoare a90Iorga Mariana
Carbunaru TudorPregatitoare a86Iorga Mariana
Neagu TeodoraPregatitoare a85Iorga Mariana
Ancateu OctavianPregatitoare b100Popescu Andrea
Bulandra SebastianPregatitoare b100Popescu Andrea
Costache DavidPregatitoare b100Popescu Andrea
Giurca LucaPregatitoare b100Popescu Andrea
Mihai IsabellaPregatitoare b100Popescu Andrea
Niculescu IuliaPregatitoare b100Popescu Andrea
Pacurar IngridPregatitoare b100Popescu Andrea
Pascadi SaraPregatitoare b100Popescu Andrea
Patru NicolePregatitoare b100Popescu Andrea
Petcu MateiPregatitoare b100Popescu Andrea
Tataru VictorPregatitoare b100Popescu Andrea
Tudor AndreiPregatitoare b100Popescu Andrea

Inapoi la centrele de concurs