Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Primara Teddybar
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Arambasa AlexandruI AEIorga Mariana
Coman SofiaI AEIorga Mariana
Genes RaduI AEIorga Mariana
Lazar MateiI AEIorga Mariana
Bulandra SebastianI BEPopescu Andrea
Mihai IsabellaI BEPopescu Andrea
Pascadi SaraI BEPopescu Andrea
Tataru VictorI BEPopescu Andrea
Batea AdelinaII AEBuca Maria Mirabela
Harea LucaII AEBuca Maria Mirabela
Marginean MateiII AEBuca Maria Mirabela
Martin SoniaII AEBuca Maria Mirabela
Spita BiancaII AEBuca Maria Mirabela
Fultman PhilipII BEUngureanu Daniela
Boaru RaresIII AEGhita Nicoleta
Carbunaru StefanIII AEGhita Nicoleta
Cibu AidaIII AEGhita Nicoleta
Lovin AlexanderIII AEGhita Nicoleta
Mihaescu RaniIII AEGhita Nicoleta
Niculescu LiviaIII AEGhita Nicoleta
Patrasconiu DarisoIII AEGhita Nicoleta
Zanescu StefanIII AEGhita Nicoleta
Batea AndreiIV AEChelcea Iuliana
Dumitrescu TudorIV AEChelcea Iuliana
Frumuselu RuxandraIV AEChelcea Iuliana
Banica LucaPregatitoare AETudoroiu Anca
Dorcioman AnaPregatitoare AETudoroiu Anca
Dumitru DavidPregatitoare AETudoroiu Anca
Ianculescu DianaPregatitoare AETudoroiu Anca
Irimia DariaPregatitoare AETudoroiu Anca
Marginean MihneaPregatitoare AETudoroiu Anca
Oproiu SarahPregatitoare AETudoroiu Anca
Pestina IoanaPregatitoare AETudoroiu Anca
Svet TudorPregatitoare AETudoroiu Anca
Tudose LucaPregatitoare AETudoroiu Anca
Pacurar IngridI BIIPopescu Andrea
Patru NicoleI BIIPopescu Andrea
Tudor AndreiI BIIPopescu Andrea
Georgescu VladIII AIIGhita Nicoleta
Nica AndreeaIII AIIGhita Nicoleta
Simionescu BiancaIII AIIGhita Nicoleta
Bezer AlexandruIII AIIIGhita Nicoleta
Merlici CristinaI AMIorga Mariana
Soare MarcI AMIorga Mariana
Petcu MateiI BMPopescu Andrea
Darie IonII AMBuca Maria Mirabela
Sodringa DariusIII AMGhita Nicoleta
Boboc DavidIII BMPatrascu Rebeca
Chinaloglu AlexandrosIII BMPatrascu Rebeca
Moldoveanu TheodorIV AMChelcea Iuliana
Dutulescu TudorPregatitoare AMTudoroiu Anca

Inapoi la centrele de concurs