Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 194
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
TRANDAFIR MATEII B98POPESCU GEORGETA
PURCARUS MARIAI B95POPESCU GEORGETA
LAZAR GEORGIANAI B93POPESCU GEORGETA
MATEI MIRUNAI B70POPESCU GEORGETA
TRANDAFIR TEODORAI B65POPESCU GEORGETA
GRAMA ADRIANAI D100BALACEANU IULIA
NOHAI MARA I D98BALACEANU IULIA
VRANCEANU SOFIAI D93BALACEANU IULIA
PIRVU ARIANAI D92BALACEANU IULIA
POPA MAIAI D75BALACEANU IULIA
STEFANIA BIANCAI D75BALACEANU IULIA
BULARDA ANDREII E91CILIBAN ANIELA
TARCAN MARIAI E90CILIBAN ANIELA
STAN ANDREII E75CILIBAN ANIELA
POPESCU MATEII E73CILIBAN ANIELA
VUTA DAVIDI E73CILIBAN ANIELA
ILIE GOGA RADUII A100MOLOIU AURORA
DRAGHESCU MARIAII A98MOLOIU AURORA
COSTEA KATIAII A95MOLOIU AURORA
MANDRAGIU MIHAIII A95MOLOIU AURORA
DANA MARIUSII A90MOLOIU AURORA
CALINESCU EVAII B95SUVOROV FLORICA
DICU LUCAII B95SUVOROV FLORICA
BARBU MARIAII B73SUVOROV FLORICA
BOIERAN IOANAII B69SUVOROV FLORICA
HIDEG ISABELLAII B60SUVOROV FLORICA
STOICA RARESII C100FRATILA FLORENTINA
PETCU CRISTIANII C98FRATILA FLORENTINA
DANA ANTONIAII C95FRATILA FLORENTINA
DINU ALESSIAII C78FRATILA FLORENTINA
IANIS MATEIII C73FRATILA FLORENTINA
MARGARIT ERICII D95DECU LIVIA
URSARU IUSTINII D73DECU LIVIA
STOICA DAVIDII D68DECU LIVIA
STINA IOANAII D60DECU LIVIA
SPATARU ADRIANII DParticipantDECU LIVIA
CRISTEA MIHNEAII E95ADOCHITEI ELENA
CIAUS MIRUNAII E64ADOCHITEI ELENA
MITINA ANASTASIAII EParticipantADOCHITEI ELENA
MANOLACHE IRINAII EParticipantADOCHITEI ELENA
ANTON ONOFREIII EParticipantADOCHITEI ELENA
DRAGNEA VLADII F95CONSTANTINESCU MARILENA
MEREUTA ANDREIII F95CONSTANTINESCU MARILENA
STANCU OLIVIAII F73CONSTANTINESCU MARILENA
NEACSU CRISTIANII FParticipantCONSTANTINESCU MARILENA
NEGRESCU CRISTIANAII FParticipantCONSTANTINESCU MARILENA
CHERASCU DIANAII G95CALINESCU PAULA
CEAUSESCU GABRIELAII G76CALINESCU PAULA
EREMIEA ADRIANAII G73CALINESCU PAULA
BITLAN ANAII G71CALINESCU PAULA
TINCA RAULII GParticipantCALINESCU PAULA
DINU ALEXIAIII A98NEDELCIU NINA
OBRETIN LUCAIII A98NEDELCIU NINA
MARIA TUDORIII A95NEDELCIU NINA
PALADE MARIAIII A95NEDELCIU NINA
BALUTA ALEXANDRAIII A93NEDELCIU NINA
EDUARD COLIBABAIII A90NEDELCIU NINA
BUCUR SEBASTIANIII A75NEDELCIU NINA
NEAGOE PATRICIAIII A70NEDELCIU NINA
STAN ALECSIAIII C98GHEORGHE SABINA
REBEGEA STEFANIII C96GHEORGHE SABINA
STOICA VLADIII C95GHEORGHE SABINA
GOJGAR IOANAIII C88GHEORGHE SABINA
CIOCIA MARAIII C83GHEORGHE SABINA
CALIN OVIDIUIII D99PIRVU ANGELA
ARGASEALA HARSA ALESIAIII D94PIRVU ANGELA
MIHALACHE ALEXIAIII D93PIRVU ANGELA
COBIEANU TEODORAIII D75PIRVU ANGELA
OLTEANU MARIAIII D70PIRVU ANGELA
STOICESCU ERICIII E92PAUN IULIANA
PURICE EDUARDIII E76PAUN IULIANA
NICHIFOR ALEXANDRAIII E75PAUN IULIANA
TEODORESCU MATEIIII E75PAUN IULIANA
ANASTASIU MIHAIIII E60PAUN IULIANA
TOCU EMAIII F93LUPU MARIANA
NEACSU ALEXIAIII F85LUPU MARIANA
ZEGHERU IONUTIII F80LUPU MARIANA
DOBREANU MARAIII F78LUPU MARIANA
TARABAN IOANAIII F75LUPU MARIANA
RARES ANDREIIV A97DINCA VALENTINA
SCUTARIU MAIAIV A90DINCA VALENTINA
GRAMA STEFANIV A86DINCA VALENTINA
LUPAN MARIAIV B100LUPASCU NICOLETA
LUPU RUXANDRAIV B100LUPASCU NICOLETA
TICU CLARAIV B85LUPASCU NICOLETA
ISCRU DARIAIV C95BARBU EUGENIA
NEACSU SARAIV C83BARBU EUGENIA
ION PAULIV C81BARBU EUGENIA
BUJOR GEORGEIV C73BARBU EUGENIA
PIRVU BIANCAIV C73BARBU EUGENIA
FILIMON CRISTIANIV FParticipantNUICA ELENA
DINCA DARIAPregatitoare B100IONESCU LUCIA
SENDROIU MIRIAMPregatitoare B90IONESCU LUCIA
ALEXE DARIUSPregatitoare CParticipantVASILE ALINA
BANAS ANDREIPregatitoare CParticipantVASILE ALINA
CHITESCU VLADPregatitoare D100GARCOVEANU VIRGINIA
SIMON ANAPregatitoare D80GARCOVEANU VIRGINIA
FERASTRAU SILVIUPregatitoare D79GARCOVEANU VIRGINIA
LIXANDRU SARAPregatitoare D79GARCOVEANU VIRGINIA
MIULESCU TEODOR Pregatitoare D70GARCOVEANU VIRGINIA
CANDEA ALEXANDRUPregatitoare E82STOICESCU CONSTANTA
FULGA ANASTASIAPregatitoare E78STOICESCU CONSTANTA
DABIJA ROBERTPregatitoare E72STOICESCU CONSTANTA
ISTRATOIU MIHNEAPregatitoare E65STOICESCU CONSTANTA
TRAISTARU GABRIELPregatitoare E63STOICESCU CONSTANTA
PIPA RARES Pregatitoare F100COSNICERU DANIELA
CIOBAN TEODORAPregatitoare F85COSNICERU DANIELA
DORNEANU NECULAIPregatitoare F84COSNICERU DANIELA
MILITARU DANIELPregatitoare F70COSNICERU DANIELA
GAMA IRINAPregatitoare FParticipantCOSNICERU DANIELA

Inapoi la centrele de concurs